Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se hejbou jako když rybkám vypnu na měsíc vzduchování, asi bych usnul za chvilku *6* *1*
  • wini
    Pro mě jednoznačně zklamání... *13* Myslel jsem si, že ta hra bude vypadat úplně jinak. Myslel jsem, že se bude válčit s vesmírnými pomalými giganty, kdy si budu s nepřáteli ustřelovat kusy lodí, zápasit s poškozením jednotlivých sekcí a energetických okruhů lodi a na konec se vítězně vrátím se svou lodí, která bude samý průstřel až bude záhodno jak přežila, stejně jako B-17ky za 2. sv. v.
    Video mi naopak více připomíná dogfight stíhaček, kdy stačí pár dobře mýřených zásahů, pak to blafne a jsi bez vesmírného korábu... respawn... a zase jedem další dogfight...
    Prostě jsem čekal něco úplně jiného. *9*
    • Jsem rad ze v tomhle nejsem sam. Pritom by stacilo obslehnout system poskozeni z MW a dat tomu hezky vybuchy a particle efekty pri odstrelovani/niceni ruznych casti. Misto toho je to fakt ubohy pew pew pew s jednim velkym health barem a osklivejma particle efektama. Zniceni takove "obrovske lodi" pusobi pak spis legracne nez impozantne.
  • moooooc pekný
  • 5vs5? Sem zvedav kdy nekdo s velkou pompou uvede multiplayer 1vs1 ... hratelny po mailu.
  • Morraw
    V takové formě udělat Battlefleet Gothic *4*
  • Škoda, že to nebude mať singel. Na pokračovanie Yagera čakám 11 rokov a stále nič... *13*
    • To jo, celkem by mě zajímalo, jak je na tom dnes Carrier Command. Kdyby jen Yager...i Hostile Waters byly perfektní, neřknu-li Battlezone 2.
  • zadarmo asi dobry, ale ze by to bylo neco, co si budu pamatovat i za pul roku, to fakt ne...
    • tak prestan s tym riedidlom a mozno si veci budes pamatat aj dlhsie
  • to vypadá hodně dobře, ještě aby dodělali pořádný damage model lodí a bude to pecka
  • Kozy
    Vypadá to jako lepší Star Conflict.
    • Kedaro
      Když na tom zapracují tak by to mohlo být podobné tomu poslednímu Mech Warrior online
  • zelený paprsek který léčí loď, ne děkuji nechci.
    • je to proud opravarenskych nanitu :)
    • děláš, jako by léčení panáčků jiným zelenym paprskem snad dávalo větší smysl *3*
    • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit