Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wini
    Pro mě jednoznačně zklamání... *13* Myslel jsem si, že ta hra bude vypadat úplně jinak. Myslel jsem, že se bude válčit s vesmírnými pomalými giganty, kdy si budu s nepřáteli ustřelovat kusy lodí, zápasit s poškozením jednotlivých sekcí a energetických okruhů lodi a na konec se vítězně vrátím se svou lodí, která bude samý průstřel až bude záhodno jak přežila, stejně jako B-17ky za 2. sv. v.
    Video mi naopak více připomíná dogfight stíhaček, kdy stačí pár dobře mýřených zásahů, pak to blafne a jsi bez vesmírného korábu... respawn... a zase jedem další dogfight...
    Prostě jsem čekal něco úplně jiného. *9*
    • Jsem rad ze v tomhle nejsem sam. Pritom by stacilo obslehnout system poskozeni z MW a dat tomu hezky vybuchy a particle efekty pri odstrelovani/niceni ruznych casti. Misto toho je to fakt ubohy pew pew pew s jednim velkym health barem a osklivejma particle efektama. Zniceni takove "obrovske lodi" pusobi pak spis legracne nez impozantne.
  • Kozy
    Vypadá to jako lepší Star Conflict.
    • Kedaro
      Když na tom zapracují tak by to mohlo být podobné tomu poslednímu Mech Warrior online
  • to vypadá hodně dobře, ještě aby dodělali pořádný damage model lodí a bude to pecka
  • VaZqeZ_EU
    Jedna, ze tří, mnou očekávaných F2P her! *14*
    ..ty další dvě jsou "Total War: Arena" a "World of Warships" *14* *14*
    • Magister_Peditum
      Jeden dotaz, budou ve World of Warships lodě zase "životy" jako ve WoT? *1* *1*
      • Bude to jeste horsi ... lod vzdalena 30m, dalkomer ti ovsem ukazuje 10km .... vystrelis, a zlaty koule leti a leti ... to abys videl, pred cim mas uhnout, takze zahaltujes, das plnej ceres, a tvych 50 000tun vytlaku behem vterinky uhani opacnym smerem. A kdyz uz nezbude jinak, schovas se za ostruvek ... mno a kom toho, tvoje lod sice prave schytala zasah 1,5t protipancerovym granatem, ale krom lehkeho ubytku na nejakem teplomeru to nikde neni videt.

        A kdybys nahodou nevedel, ze je treba strilet pred pohybujici se cosi, tak se ti tam zobrazi peknej zelenej krizek (takovou kktinu ani do tech tanku nedali, teda jestli je "nevylepsili" ...).
      • VaZqeZ_EU
        Podívej se sám. Let's play dělal například "The Mighty Jingles" který byl sám radistou na válečné lodi britského námořnictva a ze hry je nadšený. Já plně souhlasím.

        Ty si budeš muset počkat na "War Thunder Naval Forces" *4*
        • eStar
          Já si třeba rád počkám na kvalitnější produkt.
          • VaZqeZ_EU
            Kvalitnější rozhodně, ale nejsem si právě jistý tou zábavností..
    • VaZqeZ_EU
      Přihodím (pro ty, co neviděli) ještě jedno video s touto hrou od Angry Joe (24:55): https://www.youtube.com/watch?v=XczNemDv7Cc
  • zelený paprsek který léčí loď, ne děkuji nechci.
    • je to proud opravarenskych nanitu :)
    • děláš, jako by léčení panáčků jiným zelenym paprskem snad dávalo větší smysl *3*
    • *1* *1*
  • zadarmo asi dobry, ale ze by to bylo neco, co si budu pamatovat i za pul roku, to fakt ne...
    • tak prestan s tym riedidlom a mozno si veci budes pamatat aj dlhsie
  • 5vs5? Sem zvedav kdy nekdo s velkou pompou uvede multiplayer 1vs1 ... hratelny po mailu.
  • Se hejbou jako když rybkám vypnu na měsíc vzduchování, asi bych usnul za chvilku *6* *1*
  • Škoda, že to nebude mať singel. Na pokračovanie Yagera čakám 11 rokov a stále nič... *13*
    • To jo, celkem by mě zajímalo, jak je na tom dnes Carrier Command. Kdyby jen Yager...i Hostile Waters byly perfektní, neřknu-li Battlezone 2.
  • tak to je nuda to je tak pomale všechno že bych pri tom usnul *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit