Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další MP na nic.
    • VaZqeZ_EU
      Vidíš, a já přesně takovou hru sháním 11 let *15*
      • já taky ale SP *3*
  • tak to je nuda to je tak pomale všechno že bych pri tom usnul *6*
  • VaZqeZ_EU
    Jedna, ze tří, mnou očekávaných F2P her! *14*
    ..ty další dvě jsou "Total War: Arena" a "World of Warships" *14* *14*
    • Magister_Peditum
      Jeden dotaz, budou ve World of Warships lodě zase "životy" jako ve WoT? *1* *1*
      • Bude to jeste horsi ... lod vzdalena 30m, dalkomer ti ovsem ukazuje 10km .... vystrelis, a zlaty koule leti a leti ... to abys videl, pred cim mas uhnout, takze zahaltujes, das plnej ceres, a tvych 50 000tun vytlaku behem vterinky uhani opacnym smerem. A kdyz uz nezbude jinak, schovas se za ostruvek ... mno a kom toho, tvoje lod sice prave schytala zasah 1,5t protipancerovym granatem, ale krom lehkeho ubytku na nejakem teplomeru to nikde neni videt.

        A kdybys nahodou nevedel, ze je treba strilet pred pohybujici se cosi, tak se ti tam zobrazi peknej zelenej krizek (takovou kktinu ani do tech tanku nedali, teda jestli je "nevylepsili" ...).
      • VaZqeZ_EU
        Podívej se sám. Let's play dělal například "The Mighty Jingles" který byl sám radistou na válečné lodi britského námořnictva a ze hry je nadšený. Já plně souhlasím.

        Ty si budeš muset počkat na "War Thunder Naval Forces" *4*
        • eStar
          Já si třeba rád počkám na kvalitnější produkt.
          • VaZqeZ_EU
            Kvalitnější rozhodně, ale nejsem si právě jistý tou zábavností..
    • VaZqeZ_EU
      Přihodím (pro ty, co neviděli) ještě jedno video s touto hrou od Angry Joe (24:55): https://www.youtube.com/watch?v=XczNemDv7Cc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit