Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    toto vyzerá fakt dobre...nech si každý pindá na Ubi, ale hry robí parádne, všetka čest.
  • Ten healing grenade mě dostal *1*
    • Na posledním levelu by mohla být třeba heal atomovka *1* *1*
  • já teda nevím, ale výrazného downgradu jsem si nevšiml. Video jsem pustil v 1080p a čeho jsem si všiml je jiné počasí a i tak celkem nižší kvalita videa. Úplně jsem čekal, že ukážou gameplay the division a hned všichni všude začnou psát o grafice. Pokud by v tomto videu svítilo slunce a nesněžilo, kvalita by byla velmi podobná s tím co bylo prezentováno dříve. Pak výjde nějaká hra, napíšou požadavky a většina se hroutí a vzteká na optimalizaci, protože má domá sotva poloviční výkon. No nicméně, čeho jsem si všiml je celkem nudný gameplay a také ta možnost zabíjení přátel, nebo jiných lidí z týmu. To mi příjde jako kravina. Už vidím ty paka jak po sobě budou pálit, nebo budete hrát misi a někdo přiběhne a začne tam všechny střílet. Ok mohli to dát, že se tým musí bránit hráčům když vystřelí tu světlici. Často mi příjde, že když se něco vymyslí vůbec nikomu nedochází jak jsou lidi v online hraní hloupí, viz. GTA online. Tahle možnost mě osobně zklamala a budou to akorát jatka a hlupáci ve hře budou kazit celý dojem ze hry
    • Zapomínáš na skutečnost, že chování hráčů, které jsi tady popsal, bude možné pouze v Dark Zone. Je tedy na tobě, zda se tam vydáš či ne a riskovat to, že tě kdokoliv může zradit a zabít. Pokud přežiješ, můžeš se dostat k tomu "lepšímu" lootu. Dark Zone bych tedy charakterizoval čistě jako pvp mód.
    • Nevšiml? Tak se podívej ještě jednou a pořádně - https://www.youtube.com/watch?v=c2jrVPcIarU
      • to video, které někdo na koleni vytvořil sem viděl no *1* tohle srovnání má totálně trapnou vypovídající hodnotu.
        1) předchozí dema na E3 byla hraná na čem?
        2)aktuální demo na E3¨bylo hrané na čem?
        3)Neporovnává stejné lokace, počasí a denní dobu

        Abych trochu vyřešil bod 1 a 2. Tuším, že E3 2013 a 2014 byla ukázka z PC verze, aktuální je Xbox ONE. To by možná vysvětlovalo pro mě ten máznutý obraz, který jsem přikládal špatné kvalitě videa. Tady na games je kvalita videa v 1080p horší než jinde.
        Prostě kvalita grafiky mi rozdílná nepříjde, ostrost obrazu ano a stejně tak ostrost traileru (celé to je máznuté). Vzhledem k tomu, že to bylo ukázané na Xone nedivil bych se rozlišení 720p/max 900p. PC verze na tom bude mnohem lépe (nejspíš). Bohužel problém je ten, že MS nebo SONY (více MS) se snaží cpát do hodně her. Strká rypák kde to jen jde a samozřejmě, že ovlivní finální výsledek. MS ani SONY si nemohou dovolit, aby stejná hra na PC vypadala o mnoho lépe jako verze na jejich konzolích. To by potom v dnešní době nikdo ty jejich krabičky a předražené hry nechtěl. Stále tvrdím, že takový downgrade jako se všude píše a rozebírá nevidím. Vidím drobné zhoršení, máznutý obraz a ne moc zajímavou graficky zpracovanou lokaci. Jak bude vypadat finální verze netuším, každopádně velmi podobně slabé a mizerné konzoli XONE
        *11*
  • 10 minut gameplay a 10 minut jenom nuda, čekal jsem víc
  • E3 2013, tvůrci předvedli možnosti enginu. E3 2015, tvůrci předvedli možnosti herního HW. Rozdíl patrný. Na druhou stranu hráči dnes grafiku neřeší! Stačí se podívat na prodeje COD které je posledních pár let fest šeredné. Navíc člověk který si pořídí konzoli která má problém zvládnout 1080p logicky na grafice nebazíruje.
    Pro ty kteří jedou na Haswellu-E a GTX980 SLI by ale stávající stav mohl být rozčarováním, kolik procent že vás takových je?
    A nebo to lze udělat jako Bethesda, s Falloutem. Ten je ošklivý už od prvopočátku a paradoxně je to vnímáno jako kladná vlastnost.
    *6*
  • Morraw
    Upřímně jsem čekal něco více ve stylu Day Z, než klasickou MMO střílečku s úrovněmi, zkušenostma atd. Tohle vypadá docela jako Defiance. Solo hrát hra každopádně půjde a je tam i docela zajímavá companion apka, tak uvidíme. Ale ty klasicke MMO prvky to pro mě teď docela zabíjí a už mi hra nepřijde tak vyjímečná.
  • Ja myslel ze to je mmorpg, uz podle prvni ukazky.
  • MARTASLJ19
    No sakra tak tu je poriadny downgrade od pôvodného videa.
    • No jo, pc hraci nenakupuji vykonny hw jak se cekalo a tak to kvuli nim museli downgradovat.
      • MARTASLJ19
        Bohužiaľ XO a PS 4 majú slabý HW tak to schytá aj PC verzia, hold čo čakať od 399€? *1*
      • del0
        Q is strong

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit