Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Dejte tomu cas stejne jako u SWTOR tyhle velke projekty maj nevyhodu treba wildstar se udrzi i s malem hracu a je v plusu ale destiny potrebuje zastup milionu ktery jim spadne jako kazde hre od dob wowka takze ja bych se ji i kdyby me trosku bavila bal hrat uz jen proto ze se pristi rok prestanou tocit servery. Kolik do te doby udelaji zlataku to uz zna jen jejich ucetni team:D

    Jinak k te valce konzole vs, PC osobne jsem misto ps3 koupil PS2 a jsem strasne spokojenej neni si naco stezovat pokud mate radi klasiku:) jsem z 80procent hrac na pc z 10 tablet a z 10 ps2-Wii ale kdybych mel volne poenize a poradnou televizi ktera zdrejme bude po vanocich uvazuji o ps4 ovsem pouze v pripade ze 60fps se stane standartem a kdyby byla i nejaka ta slim verze co zere mene a neni topeni nebude mi to vadit:) do Xboxu bych nesel ciste kvuli mikrosoftu kterej mi tolik nesedi i kdyz pouzivam okna:) pS+ nebo jak se to jmenuje kde kazdy mesic dostavate hru je prijemna sluzba a urcite bych to vyuzil.

    nevim proc se porad hadaji lide s konzolema a pc preci je too preferenci nekdo radsi brunetky nekdo cernovlasky ale nebudeme je pomlouvat. spise bych to oznacil za tvrdej flame a offtopic ci jak se ted tomu rika trolololollolalala. exkluzivita na konzol unamena ze neni na pc to je vse neni na ni nic exkluzivniho melo by se tomu rikat konzolova hra jinak by se pored kazdou pc hru muselo davat take exkluzivita a to snad nikdo nechce.

    a na zaver pro starsi rocniky zkuste baldurs gate enh. edition na tabletu min 10 palcu je to vazne narez a soupne vas to do mladi:) dokonce je to s cestinou coz je uzasny:)
  • ..přes tři miliony idiotů *11*
  • dokud se nebudou mazat zvratky pc-gum, tak tady ta diskuze nikdy nemůže být na úrovni.
  • Prosím, vysvětlete někdo tomu hnisu, co tady zvrací svoje komentáře ( a jemu podobným ), že toto jsou stránky games.CZ ( CZ opakuji CZ ) *3*
  • no tak to je zase vejsplecht "(a kdo by hrál hru kvůli samotnému procesu hraní, že?).", todle je presne ten duvod proc dneska hry vypadaji jak vypadaji, ja jsem si vzdy myslel, ze prave jde o hratelnost a zabavu pri hre a ne o nejakou odmenu, ve hrach jako QA, WOLF, ET jsem stravil 5 let a zadnou odmenu jsme nepotrebovaly, stacil nam pocit dobre hry a ikdyz clovek prohral tak ho to tesilo, protoze to bylo treba tesnym vysledkem nebo mel pocit ze se proto udelao maxim, ale dneska ne jen viditelnost nejake odmeny lidi zene do cile, ale zabava, relax a hlavne silna komunita to uz se dneska nenosi, vsak todle tezi jen z toho ze to na konzoli nema konkurenci, na PC by to dopadlo asi jako TitanFail
    • Proste starnes, to je celý :)
    • Nerozciluj se :) Z te vety srsi sarkasmus:) myslim ze autor mini presne to co ty :)
    • La_Furia_Roja
      Jednoduše vysvětleno v jedné větě *1*
  • TheGGG
    Jednou by to pane cenzor, taky chtělo mazat komenty PCčkářů, co trollují v diskuzi o konzolových hrách. Že by sme se moc báli PC MASTERD RACE?
  • del0
    Nothing to see here. Move along.
    • TheGGG
      Dnes jednička za práci s google překladačem.
      • Soudiš dle sebe? *1*
    • JustinBieber
      go to hell *11* *16*
  • No budiž jim to přáno, zaplatily tak ať si za své peníze užijí do sytosti. Jen si nejsem jistý že se jedná o info kterému je třeba věnovat větší pozornost než jeden odstavec v rámci bleskovek. *6*
  • Mato1987
    Hnisavý prispievateľ daj si už konečne pohov a ťahaj naspäť na sector.
    • Většina místních jsou jebáci, tatrmani a buránci. Hlavně, že mínuskují.
      • jebáci, tatrmani a buránci *15* *1*
  • alladjex
    Na konci prázdnin mě pohltila Dota 2. Kromě pár tragédů si nemohu stěžovat na sprosté chování hráčů. S čím sem se ale setkal hodně je odpojování. Je to docela škoda, protože jsem zažil několik zápasů, které se zdáli prohrané, ale podařilo se je zlomit spoluprací. Asi to není problém jen Doty ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit