Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 mega je dost ale podle toho bych asi neříkal že je hra úspěšná ps4 tady není moc dlouho a je na ní jenom pár her a konzolisté ruku na srdce, pochybuji aby měl každý doma více jak 5-7 her ohledně jejích ceny samozřejmě myslím cz/sk hráče, když to beru podle třeba alzy tak 7 her do ps4 udělá kolem 12k což není málo, jako jo pc hry taky něco stojí jenže když zrovna nejsou prachy, pořád si člověk může zahrát... btw ale Divinity bych bral na pc taky
  • Hnisavec
    zaujímal by ma fenomén, prečo je vždy každá konzolová exkluzivita plná PC stvorení, ktoré súdia hru na základe nejakých pofidérnych youtube znalostí ako najväčší profíci...asi to je niečo ako vampirizmus, potreba načerpať ego, že ich ničotná platforma je stále v kurze ako tomu bolo naposledy za doby prvého Crysisu a Stalkera a potrebujú zahnať smäd po vysokorozpočtových exkluzivitách, akých sa im nedostáva....

    lebo keď idem na konzolistu alebo i tu prebehnem fóra, ozaj nevidím dav plačúcich konzolákov ako chcú Divinity, či nejakú indie úbohosť na konzoly. Ono keď je človek odkázaný na treťotriednu platformu, kde je menej drahých hier ako na mobily, tak to asi dajako pokrivý charakter a človek z nudy musí obiehať všetky SK CZ weby a smradiť a znechucovať hranie iným...
    • Jack1947
      Ty vle čobolák ty si vážně nemocný beze srandy, co si těmi svými zvracenímí dokazuješ nechápu. *7*
      Jako trolling a blitky jsou dvě různé slova... a tohle není ani trolling ani špatný. To je ztráta mozku občasná... jasně máš to jen občas "za to o to intenzivněji" Calm dawn, keep it easy.

      Hele fakt za tu žilku ti to nestojí nebo jo? *3*
    • hele jestli chceš používat anglické slovíčka tak to beru ale nauč se i jiné než základní prosím *1*
    • Přemýšlel jsem jestli si troll nebo jen blbeček...hádej k čemu jsem dospěl
    • To ze je neco predrazeneho a jinde to koupis levneji neznamena, ze to levne je spatne :)
    • Morraw
      Snaž se víc. A potřetí. Chci ten důvod proč bych ti měl závidět Destiny. Ty tu vidíš někoho, kdo by ti to záviděl nebo nejsi schopen ustát, že ti někdo nadává na tvou oblíbenou hru ? Do PCčkařů ses tu začal navážet první. Jsi mimo.
      • Hnisavec
        ja ťa mám v paži...hru si nemôžeš zahrať, nehral si ju, tak odlez mastiť svoje polmiliardové AAA PC exkluzivity a nesmrď tu...
        • Morraw
          Nemáš argumenty a jen tu kopeš kolem sebe. Bravo.
          • Hnisavec
            deal with..i don t care http://www.quickmeme.com/img/1f/1f798963cd2f6688fe07ff5ca2096459fceba0b6975247666946326c68de21e4.jpg
      • Veskoslav
        Neodpoví. Jako osobně bych si Destiny na PC zahrál, takových her přeci jenom není moc (napadá mě Warframe či Borderlands).
    • Veskoslav
      Říká jeden z největší zamindrákovaných jednoduchých konzolistů, co se tady vyskytuje? To jako vážně? Občas si přečti, co jsi napsal. Jsi na stejné úrovni jako PC master a spol. Mimochodem největší hádky nejsou konzole vs pc, ale konzole vs konzole. Stačí prolézt německý Eurogamer, fóra Ubisoftu či diskuze u IGN. Nejhorší jsou hádky a obviňování PS4 vs Xbox One a následné hádky o ego, výkon, hry atd. Bohatě si stačí přečíst tvoje zvracení u Wastenland 2 či Divinity.
      • Hnisavec
        mám i PC, ntb, tablet...takže si mimo...dokonca som mal i 3DS a Xbox360....narozdiel od Veskoslava a ostatných 99% PC youtube smradov, čo nemajú šajnu o žiadnej konzolovej hre... *3* *14*
        • No vidíš. Ja som kúpil PS3jku a za dva mesiace som ju daroval známym pre deti. Za tie roky na PC som si zvykol na vyšší štandard a obmedzenia na to, čo mi výrobca dovolí zapojiť, spustiť a hrať sa mi tiež nepáčili.
          Destiny je zatiaľ podľa recenzí a let's play videí prázdna, repetetívna hra so slušným remeselným prevedením. A je len samozrejmé, že tvorcovia sa snažia aby sa chytila a udržala, pretože do nej išlo dosť penazí.
          Určite by sa našlo pár konzolových hier, ktoré by hráči na PC brali, ale zrovna FPS na počítačoch nechýbajú. Od taktických simulácií až po strieľačky ala CoD.
        • Ty mas PC? Mozna tak nejaky AMD, to se nepocita.
        • Veskoslav
          Opět vedle. Protože se o mě ví, že mám X360 doma už nějaký ten pátek. Všechny okolo tady urážíš a pak se divíš, že jsi za pitomce? *7*
          • Hnisavec
            áno....a vyhral si medzinárodný turnaj v Starcrafte 2...snívajte s nami....a ja že kto to naklikal desiatky mínusiek...ty, mantor a ´další PC zmrdi
            • eStar
              Koukám že tvůj nick skvěle vystihuje tvojí osobnost.
    • Napsat "ozaj nevidím dav plačúcich konzolákov" v postu kde brecis jak je tvoje konzole dobra a PC sux je opravdu vtipne. *3*
      • Hnisavec
        ty si full r3tard a nikto ťa nikde nemá rád....s tými svojimi antipirát kecmi si vytočil i mŕtvych konzolistov...fakt odlez niekam...web pre otravných sraľov, ktorých ma každý na háku alebo do spolku počestných panicov, čo nikdy nepočúvali ani pesničku na youtube bez kúpenia *15* *15* *15*
        • Poslouchat hudbu na youtube bez zaplaceni je kradez, tobe prijde normalni krast? V obchode taky krades?
          • La_Furia_Roja
            Zavolej kyberpolicii... dají mu kyberpouta
          • no kradez to samozrejme neni :D
  • Lol konzolisti jsou hotovi z toho, ze vysla prvni konzolova hra, ktera v low kvalite nabizi to co mmo na pc za desitku let dotahly k dokonalosti. A v kvaltinim 800x600 a 30 fps. Skvele. Jen za 500 dolaru plus cena hry. *5*
    • JustinBieber
      Kámo marnej pokus o trolení *6*
    • N0isy
      Ty jsi dobrý d*bil. *15*
      • Proc? Protoze jsem za stejnou cenu zvolil mnohem kvalitnejsi produkt, ktery navic neni omezeny jednou funkci? *15*
    • warez maxtard race *15*
    • Veskoslav
      0,0005/10
  • Taky se do Destiny obcas vracim. Skvela strilecka, s vybornou lokaci Zeme a Marzu, ktery me bavilo na rozdil od tech ostatnich prozkoumavat. Jen hre schazi pribeh, rsp. tu nejsou postavy ke kterym by se mohly nejaky pribehy vazat, cimz by Slunecni soustavu v podani Bungie vyplnili necim jinym nez bezmyslenkovym a hloupym strilenim vseho co se hybe ve jmenu zachrany sveta tak, jak ho zname. Bla, bla, bla. A po ceste vyvrazdit doslova tisice humanoidnich stvoreni o kterych vime jen, ze je nutny je postrilet...

    PS—Letsplay jsem naklikl omylem, ale kdyz uz bezel, proklikal jsem ho a zastavil jsem se u PVP. Tak za prvy—byli jste i v tymu sami a to se pak nemuzete divit, kdyz se dostavi frustrace. Za druhy—nasledny fnukani, jak jsou vsichny vysokej level bylo mimo misu, protoze v PVP se nezohlednuje ani level ani vybaveni, nybrz vsichni hraci jsou skalovani stejne.
  • Proč se tomuhle říká MMO, když je to jen MP hra? MMO je třeba Planetside 2, tohle ani omylem. Nebo battlefield 4 už je taky MMO? Podle mě není.

    Nedělal bych z toho něco, co není...
    • MrSanta
      Proč tomu někteří novináři a hráči říkají MMO? To by rádi věděli i v Bungie. Nikdy tu hru jako MMO neoznačovali a taky několikrát jasně řekli, že Destiny není MMO.
    • Lebo to ma silne prvky MMO...je tam centralny hub ako instancia kde sa stretavaju hraci a kupuju gear a beru misie...su tam velke raidy...mensie raidy v podobe strikov a pocas hrania i singlu okolo teba behaju iny hraci...ktori ti mozu pomoct
      • Veskoslav
        Co je to silný prvek MMO? Centrální HUB nedělá MMO MMOčkem. Velké Raidy? To jako pro 40-50 lidí? Jinak takové CS splňuje tvoje normy. Hráči se také střetávají na jednom místě, kde si nakupují gear, můžou pokecat a pak až v 32 hráčích běhat po mapě, tedy CS raidu. To už je více MMO Borderland než Destiny. Mimochodem, doporučuji si zahrát PlanetSide 2 a uvidíš, co je to, když proti sobě běží 300 hráčů na každé straně+vozdila a stíhačky.
        • Planetside 2, to je ta PC hra od Sony, na ktoru PS4 stale caka? ;)
          • Veskoslav
            No mají to dostat na konci 2014, tak uvidíme. Ale už teď se ví, že budou oddělené servry, protože nechtěli dávat AA konzolistům, když by to bylo spolu s pc.
          • Protoze netbookovy Jaguar bude mit tezko vykon na neco co plynule neda ani FX. *3* Oh wait, FX je kram s vykonem 8 let staryho Phenomu.
      • A kolik v tom hubu bývá lidí? Obchodují tam spolu hráči a jak moc spolu komunikují? Taky tam jede chat jak o život? Jak velké jsou ty velké raidy? Jak velké jsou vzájemné bitvy a kolik hráčů je možné potkat v single playeru?

        Možná by to chtělo si zopakovat, co zkratka MMO znamená. Destiny hraje sice hodně hráčů ale reálně jich potkáš málo.
  • Nedavno som čítal, že aby sa nejaká dobrá hra presadila musí byť dobrý marketing. Hier je ako maku a žiaľ hráč nemá čas každú vyskúšať. Jednoducho povedané hra môže byť fajn, ale povedzme je 200 hier a len pár má potenciál. Problém je, aby tie dobré hry hráči videli. Žiaľ aj dobrá hra môže krásne krachnúť, lebo o nej nikto nevie. Resp. v záplave hier sa hráč môže stratiť. Hra na seba si musí zarobiť. To je dôvod predobjednávok na hry a reklám na ne. Nikdy som si hru nepreobjednal a radšej som vždy čakal. Posledný podraz na hráčoch čo som si všimol bol menom Sacred 3. A podrazov neni málo len o niektorých sa verejne vie.
  • Hnisavec
    Destiny je vynikajúce a nabité obsahom, nepočúvajte PC warez youtube detičky, čo závidia a smradia v čisto konzolovej novinky as obvious.

    Tá hra, ale bude hlavne baviť ľudí, ktorých bavil Unreal Tournament, Diablo, Borderlands, či Halo...v podstate je to čistokrvná multiplayer hra, kde sú singel len mapky z mulťáku, aby ste sa nelevelovali a zistili základné princípy.

    Hra začína až levelom 20, čo je maximálka...ak chcete ísť vyššie zistíte, že potrebuje ísť plniť raidy, strike misie alebo ísť do bohatého a maximálne vyladeného a zábavného mulťáku, kde je CTF, TD, každý proti každému a všetko ultra zábavné a rýchle...žiadna frustrácia z týpkov, čo to drtia 100 hodín a dajú vám headshot z polky mapy...nič také nehrozí...hra je perfektne vyvážená a zábavná...

    Bungie sa o hru príkladne stará a každý týždeň pribúda nejaká nová singleplayer misia s tuhým bossom na konci, nové módy v mulťáku, nový gear, nové bounty, nové strike a crucible misie.....a zadarmo...DLC samozrejme budú, ale i bez nich je to absolútne plnohodnotná kváziMMO multiplayer strieľačka na 100vky hodín zábavy
    • Morraw
      No furt jsi nenapsal, co by jsme ti my, pc hráči, měli na Destiny závidět. Předpokládám, že nic, když to nejsi schopný napsat. Když budu chtít, tak si zapnu Borderlands 2 nebo Warface a pobavím se určitě více. A že nemá Destiny konkurenci ? Max na konzolích.
    • Clovek ma az dojem, ze hras svoju prvu MMO hru ;-)
      • V tomto ohlade nema Destiny k9nkurenciu...nie je to MMO s jeho nesvarmi...staci ho zapnut 2x za tyzden na 30 minut a nie je clovek strateny a noob ako vo WoW a podobne
        • Asi te to fakt bavi, kdyz to zapinas 2 krat do tydna na pul hodky *1*
      • Clovek ma rovnaky pocit ked cita tie PC bullshity o najlepsej hre roka Divinity a Wastelande 2 pritom som pred rokmi hral o tri triedy lepsie RPGcka v podobe Neverwinter Nights a Fallout 2....
  • JustinBieber
    Ježiš... tady je zavistivejch Pc hráčů *13*
  • Mato1987
    Ľutujem každého jedného z nich...activision si namastil vrecká a mám takého tušáka, že v tom miena pokračovať ďalej a tupé stádo bude ochotne platiť aj naďalej za season pass obsah, ktorý hra už dávno na disku má. Mimochodom bungie a ich ako taká reputácia, ktorú doteraz malo a budovalo si ju pracovito, bola týmto titulom úplne a absolútne odrovnaná.
  • Tak taketo nepochopenie a nesplnene ocakavania sa teraz prejavuju v Diablo 3. Hraci namiesto fixnutia zakladnych veci, ako su legendarky, sety a progres postavy pozaduju stale novy content a nejake prijebane sutaze na cas a branenie pozicii, ako v nejakom skautskom tabore. Lenze to uz nebude ARPG - to bude koniec Diabla... Uz nech konecne vyjde ten datadisk na WoW, nech idu niekde do pecka a nekazia legendarnu hru *7*
    .
    sorry za offtopic, nemohol som si odpustit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit