Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jde vidět výsledek masivní reklamní kampaně na průměrnou hru. Smutné.
    • Hnisavec
      áno a rovnako je to s Divinity a Wasteland 2...podpriemerné klišovité zdĺhavé RPG, ktoré len vykrádajú a kopíruju povrchne staré legendy a zabudli sa 10 rokov v čase....holt na waiting platformu, kde nič poriadne exkluzívne nie je, treba brať i lacné budgety...
      • faitheater
        Hehe, Kratos, ktory je zamilovany do PS4 nazyva PC waiting plaformou? Tak to uz chce velmi silny matros na toto *1*
        Jaj, zabudol som, ze na PS4 to zachranuju tie kvanta remasterov a remakov a definitivne definitinvych verzii hier *14*
        • Ale tak zase nebud taky zly, po roku vysli multiplayer zamerane launchove zavody so super spracovanim pocasia, v ktorych sice to pocasie zatial nie je a ani ten multiplayer nefunguje ale inak sa na PS4 necaka vobec na nic ;-)
      • To těžko. Ať už je názor na tyhle hry jakýkoliv, určitě za prodeje nemůže pár set melounů za reklamu.
      • Ale takhle RPG driv vypadaly, nez se z nich diky konzolim, staly obycejny akcni bojovky.
        • A víš o tom, že konzole způsobily globální oteplování? *8*
          • Jo holt uz to nejsou jen 4%.
      • Troll Score: 1/10
  • Chudáci hráči. Musí hrozně trpět. *9*
  • Hnisavec
    určite bude zase fórum plné závistlivých PC detí, čo ich už nebaví hrať lacné zastaralé hry z Ukrajiny ako Divinity....
    • Naopak. Plně ti přeju ať si za svých 60 dolarů hru pěkně užiješ!
    • Keby si nebol taky zaostaly jedinec, tak by si vedel , ze Divinity je z Belgicka ;-)
    • zatim tu vidim jenom jednoho idlota,dokonce mu nestaci ty svoje blitky napsat jednou musi to tu psat nekolikrat a presto to porad nikoho nezajima.
      Proste traged no
      • Hnisavec
        teba to zaujíma, keď reaguješ *14*
      • Však můžeš přestat. Bude klid.
    • Morraw
      Napiš aspoň jednu věc, kvůli které bych ti měl závidět Destiny.
    • Ja vase nadseni chapu, vyslo vam na krabicky prvni MMO ,co vlastne ani MMO neni a ste z toho hotovi! Ja hraju skutecny MMO uz nekolik let, ne Warcraft fakt nemyslim.
      • Ano vlastně to není MMO. Ono to také nikdy nemělo být MMO. *7*
      • MMORPG sem myslel
        • jaký mmo? jde mi čistě jen o tip na náký fajnový mmo, nemám co hrát *3*
  • pssst,kritizovat konzolovy hry se tu nesmi
    • Tak jestli se tu nesmí kritizovat konzolový hry, tak co teprve kritika nějaké hry jen pro PC? To tě pak najdou za tři dny zbičovanýho kabelem od myši a popravenýho klávesnicovou gilotinou...
  • Myslím, že mediální masáže ohledně Destiny stačilo, slehne se po tom zem jako po Titanfallu.
    • Vegen
      Titanfall stále hraji a je tam stále dost živá komunita :-).
    • Souhlas, co se tyce Titanfallu zkusil sem ho zadara na originu a vydrzel ho hrat cely 2 hodiny. Nechapu ja ta hra mohla dostava tak kladny recenze, a jeste by me zajimalo kdo z recenzentu kteri davali 8smicky si ted hru zapne, podle me nikdo :-)
    • Hnisavec
      jj...prihlásim sa na PSN a zo 40tich friendov má 20 pravidelne zapnuté vkuse Destiny....presne tak vyzerá mŕtva hra, čo sa nepredáva....deal with it, že na enormné predaje a úspech už PC platformu nikto nepotrebuje...viď. GTA V a teraz Destiny...2 najdrahšie hry za posledných 5 rokov a obe PC warez sraľov zvysoka... *5* *14*
      • jestli to spravne chapu, tak hra se ti libi. tak ji hraj a usetri verejnost tvejch pubertalnich vyjevu.
      • A co jako hnide?
  • Hnisavec
    som jeden z nich a baví ma to...je to FPS Diablo s lepšími MMO prvkami a kvalitným mulťákom. S Borderlands to má pramálo spoločné, keďže viac záleží na skille ako na RPG prvkoch a Borderlands mi po dohraní jedničky úplne znechutilo cellshade grafiku....

    akurát ma nasrali, že je limit na získanie crucible a vanguard meny za týždeň a že mi prvý legendary item z teamdeathmatchu vendor namiesto rukavíc rozložil na legendary craft itemy
    • To máš dobrý, mě z exotic plánku vymyslel modrej crap :) Ale už je opravenej.
      • Hnisavec
        pekne *15*
  • Jack1947
    Co by ne, vždyt raidy jsou tam pomalu až věčný a PVP se neohraje jak tomu býva u tohotu typu her snad nikdy.
  • Zrovna dnes jim pěkně blbnou servery. Asi DDoS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit