Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Vizuál pěknej. Jinak příběh mi připomněl Age of Strife a následné Unification Wars z Warhammeru 40k. Už jen chybělo, aby se tam na konci objevil Císař a jeho Adeptus Astartes. *15*
    • MrSanta
      Jen to ne! To by mě pak velmi naprdlo, že to zatím není na PC. Takto mi to je celkem putna *1*
  • Docela by mě zajímalo, kam zmizel článek o Heroes and Generals.
    • sleepless
      Byl stažen, protože se vyskytl problém s kódem. Fungoval, pak přestal. Až si to vývojáři pořeší, a bude to fungovat, tak bude článek znovu zveřejněn.
      • Děkuji za reakci a vysvětlení problému. Nebudu tedy zatím podnikat žádné další kroky. Souhlasím i se stažením tohoto vlákna, pokud bude tento problém alespoň uveřejněn v Bleskovkách, aby nezasahovalo do této diskuse.
        • Ty ses fakt vtipalek *1* *1*
        • walltar
          Hej já nevím, ale ta věta "Nebudu tedy zatím podnikat žádné další kroky." To mě dostalo. Aspoň sem se zasmál. Ale mohl by si nějaké kroky podniknout ... například kroky k nejbližší stěně o kterou pořádně třískneš hlavou, třeba to už potom budle lepší.
        • Veskoslav
          Žádné další kroky. Ty jsi takový humorista. Hele a bereš na to aspoň prášky?:) Jde mi o tvé zdraví.
          • Vsadím se, že tys goldy dostal :)
          • Koukám že jste v pořádném afektu, možná by ty prášky pomohli Vám. Čemu věříte nebo nevěříte, tak to je Vaše věc.
            • Veskoslav
              Podívej se co píšeš za "uvěřitelné" historky. Tomuhle by nevěřil ani Rimmer či vlčák po lobotomii mozku....
    • Jo to mne taky, ale diskuse je stále na serveru:

      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/rozdavame-zlate-tokeny-do-f2p-valecne-akce-heroes-generals-62080/?&itemId=1088715#item-1088715

      Tak co Games? Kdy mám očekávat příval zlaťáků? Nebo by bodla alespoň omluva. Snad na to mají koule a nebudou dělat jakože se nic nestalo....
      • Budou.
        • Nevadí, kdyžtak se poradím s kamarády právníky, jestli nejde o podvod (§ 209), podílnictví (§§ 214, 215), nebo jiný trestný čin.
          • Smrtihlav2000
            Takhle se zasmát hned po ránu. Fakt dík. Každý normální právník se na tebe podívá, zvedne telefon a obvolá nejbližší blázince, jestli jim někdo nechybí......
            • Veskoslav
              Ano právníci v rodině mají spoustu práce s tím, aby ti připravili hromadnou žalobu kvůli mincím do Bety virtuální hry *1* Když už si vymýšlí, tak aspoň aby se tomu trochu dalo věřit...Takto to vypadá, že vedlejší pokoj obývá Napoleon a Hitler a přes chodbu má pokoj matka Tereza....
            • Mám pár známých v rodině právníků, takže právní podpora je pro mne na zavolání a zadarmo. Hezký den.
            • Veskoslav
              Nemesus: máš pravdu:-D Aspoň co vím, tak spousta právníků to tak dělá. Obzvlášť když jsme na srazu v Praze. To by jsi měl slyšet ty historky *1*
              Sabre: Ukaž mi právníka, který ti tohle poradil.... Asi nějaký dětský průvodce světem fantazie.
            • Takže po konzultaci s právníkem mám zvažovat hromadnou žalobu. Já ale doufám že se to obejde bez toho a redakce sjedná nápravu buď formou omluvy nebo náhrady slíbených zlaťáků. Prosím redakci o reakci do kdy bude sjednána náprava. Přeji hezký den.
            • Kdybys tušil, jak moc se pleteš. Pro ně je to práce, když někdo příjde do nemocnice, že ho bolí něco nejasnýho (viz třeba fantomový bolesti), taky nevoláš blázince, jsou to všechno kšefty. Proto je tu tolik lidí, co chodí k psychiatrovi aby měli invalidní důchod a přitom jim nic není, ale léků jim napíšou hromadu. Klidně to s tebou bude konzultovat měsíc, za každou konzultaci mu zaplatíš a pak se doberete k tomu, že s tím nic neuděláte *15*
          • Veskoslav
            Vy blázni a trolové jste čím dál vtipnější......
            • Ale tak stačila by ta omluva, která nikde není a asi ani nebude - měla to být první věc po tom, co se zjistí že došlo k nějakému omylu. To bych to neřešil, ale udělat poděl a pak o tom mlčet?
            • Proto tu problematiku budu konzultovat s právníkem.
            • Veskoslav
              Když už tu ty blázne plácáš o Těch zákonech, doporučuji si je nastudovat podrobněji....Jak říkám, Vy blázni a trolové jste čím dál vtipnější.
            • No nenechám si sr*t na hlavu jako tu, tak si zalez do své jeskyně a schovej hlavu do písku. Nejdřív musíš ale na kolínka, teprve potom tam můžeš tu hlavu schovat.
          • Podle mne to však žalovatelné bude, neboť ty goldy jsou za skutečné peníze a tedy každému vznikla škoda 240,-
  • pekne namalovany obrazok, ale je to aj na U, takze tym padom to bude zastarala vec (a nie, moznost zvysit nejaky detail na pc a next gen to nezachrani)
    • oprava - sorry, pochopil som to najprv, ze okrem pc a U aj na ostatne, tym padom moj prispevok pada..
  • No já se těším na článek a diskuzi ohledně toho, co vyblil ten spoluzakladatel Bungie. Doufám, že bude. *3*
  • NonSuch
    Bungie, nejprecenovanejsi studio na svete?
    • Halo nehraju - nudi me. Ale nadruhou stranu bungie venuje vyvoji her asi tak 10x (dobre co se tyce halo taky miliony dolacu ze strany M$ ale to je nepodstatne) vice nez ostatni sr@ci dnesni doby kteri se neboji vydavat nehotove sragory.... Takze i kdyz nejsem fanousek serie Halo, tak ta prace zatim je proste videt..... Napr. jen malo her ma tak propracovany coop... a tady tomu urcite nebude jinak ...
      Proto kdyz bungie neco ohlasi, tak vetsina vi, ze to nebude jen sezoni h00vno kterych je vsude dost a bohuzel i ta si spousta lidi predobednava... Takze tohle tvrzeni neni tak uplne k veci..... *3*
    • Dej si facku za to, co jsi tady vyblil.
      • Fanboyové útočí. *1*
    • MinisterOfSillyWalks
      evidentně si od nich nic nehrál jinak bys to nemohl vypustit z držky *7*
      • NonSuch
        hral... evidentne, evidentne
  • U me spokojenost, ten svet a cela ta omacka okolo se mi libi. Bude to EPIC! Tohle Bungie vzdycky umeli. Doufam, ze opet udelaji spickovou AI.
  • Já nevím. Vzhledem k tomu že Bungie pracovalo na Halo což je jedna z nejhorších FPS sérií co jsem hrál, tak mám trochu strach, ale kdo ví, třeba to tentokrát vyjde.
    • To si teh fps asi moc nehral co? Bavit te to nemusi, ale nejhorsi fps? To fakt zavani trollovanim.
    • Trapnej pokus o trolling. Už jenom tvůj avatar svědčí o tom, co jseš za kokota.
    • Máslo , Halo je v pohodě , sere my Microsoft že to totálně zxboxil a PC fok ya *9*
      • Grandhalf
        Ty vole já sem ale taky dobrý máslo ...
  • Působí to taky na někoho jako obšlehnutej Mass effect? If you fail all humanity will be lost blablabla. Nějak to na mě zatím dojem neudělalo. Naopak.
    • Tak zrovna to tvoje "If you fail, all humanity will be lost" nepatri mezi neco, s cim by prisel prvni prave ME, nemluve o tom, ze v obecne rovine je to dost ohrana pribehova kostra nehlede na medium.
      • samozřejmě, ale prostě to na mě dýchlo tím Mass effectem nejvíc. Neznámá rasa zplundrovala lidskou civilizaci a podobný žvásty. Ale když to někomu stačí ke štěstí, nemám nic proti.
    • Spíš to prej působí, jako by se to inspirovalo jednou z (podle informací, asi ji koupím) nejoblíbenějších sci-fi knih: Konec Dětství (Childhood's End, Arthur C.)
    • Shania
      Nebo to taky vypada jako Halo, že?:)
  • Pilgrim66
    Tak to vypada jako takovej kockopes-vsehochut. No uvidime, co z toho vyleze. Aspon ze je to na PC.
    • hned v prvni vete clanku se pise ze PC a Wii U jsou jediny dve platformy na ktery to nevyjde..
      • Máš v podstatě pravdu, ale ohledně PC se řeklo, že se to zvažuje, ale že to není potvrzené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit