Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak nevím, každý tady má jasno, jak ti vývojáři neustále okrádaj lidi.
    Vedli jste někdy nějakou firmu?Víte, kolik stojí vývoj, aktualizace, provoz atd.?Gigant jako Blizard se asi musí řídit trochu jinými pravidly než jiná studia atd.

    Pointou toho je, že NABÍZÍ. Někdo prostě bude mít zájem, jiný ne. To už můžete rovnou vyrazit někde do supermarketu a diskutovat tam o cenách různých značek jeanů, energy drinků apod. *4*
    • Imho to neni kazdy, ale jeden clovek co si meni nicky, aby nevypadal tak hloupe a vyvolal dojem rozhorceneho davu *1*
  • Kde jsou ti dobrodinci z ACTIVISION-Blizzard co hned po oznameni ze SC2 bude rozdelen na tri dily to obhajovali s tim, ze nejde o zdimacku penez a ze datadisk bude mit cenu datadisku ne plne hry? *1* no kde???
    • Shania
      Stoji snad HOS stejne jako WOL při vydání?
      • ne stoji VIC!!! *1* aspon ja wol kupoval za 899 a to uz v predobjednavce *3* , nicmene doporucena cena byla tusim 1199,- zatimco hots ji ma 1299,- *10*
        • lol - za pravdu...
    • lama jako ty to stejne hrat nebude, tak nevim proc te to tak trapi *1*
  • už se teším jak se budu učit nazpamet buildordery a koukat hodiny na všelijake guidy a zaznamy her korejcu abych dokazal porazit nekoho v bronzu:)
    • Tohleto je absolutní lež pokud nejsi úplná lama na RTS tak si v bronzu v klidu zahraješ jen se základní znalostí jednotek. Já osobně jsem v goldu a nebojím se o sobě říct že mi starcraft moc nejde. Jenže to hraje dostatek lidí kterým to nejde stejně jako mě.
      • sc je blbost
    • Veskoslav
      V životě jsem tohle nedělal a plácám se ve zlatě či platině.
    • Asharak
      Někdo to hold potřebuje *7* nezávidím vám teda...
      • neni co zavidet starcraft totiž nehraju, a pokud chceš rict ze hraješ sc a neznas buildorder tak to znamena ze jsi to ani nehral
        • Asharak
          Chápu, nechápeš.
  • me spis vadi to ze blizzard sproste ukradl a okopiroval universe warhammeru 40k jsou to obycejny zlodeji nic vic nic min
    • Tahle otázka se mele od vydaní SCI navíc jestli znas pozadí W40K tak je trochu jinde než epizodka s Mengskem a jeho radarama jediní co maj společný je podoba space marine ale to je jen podoba v W40K to jsou vybraní jedinci geneticky upraveny v SC to berou hromadne aby meli hromadu vymletech mozku (kdo čet knížku ví) na porazku navíc Blizzard několikrat přiznal kde bral inspiraci.
      • Blizz a GW maj spolecnou historii z dob prvniho Warcraftu, ktery mel byt podle licence WH, ale na posledni chvili z toho seslo, tak jen v Blizzardu na rychlo zmenili "hammer" na "craft" a vydali jak to bylo.. od te doby se obcas postuchuji, jako treba to vozitko v SC2 co vypada jako od Tau (Diamondback?), reaperi s jump packy, nebo nazvy nekterych jednotek (treba zergsky Devourer, GW rika Tyranidum "great devourer") atd :)
        • A co ako ? Milujem tieto hadky nast rocnych typu ja uznavam to a ty ono tak si dajme do drzky... Mne je fuk ci sa SC podoba na WH alebo naopak. Kto sa kde inspiroval. Mna zaujima ci je ta hra dobra, vybalancovana a ci ju autori podporuju. A tu vdaka bohu Blizzard sa snazi. Niekedy lepsie niekedy horsie ale bohuzial je malo vyvojarov ktory po vydani na hru nekadia ale stale sa o nu staraju. Napriklad niektore skvosty od EA kde pravidelne po par rokoch vypinaju servery a suppport a patche su tiez bieda. Ale ani mnohy ostatny niesu na tom lepsie. A co sa tyka vykradania tak bohuzial sa spolocnosti inspiruju kade tade a to nie len v hernom businesse, staci sa pozrie na hudbu, filmy atd.
    • Spades
      Starcraft je uplne WH40K.... Vzpamatuj se.
      Jedine co to ma spolecne jsou Space Marines, to je tak vsecko...
      • Shania
        Marines a Spacemarines je dost velkej rozdil uz v nazvu, v lore, taktice a vyzbroji uz tuplem.

        Krom toho, Marinaky v powerarmoru má kazda poradna military scifi od dob Starship Troopers.
    • GW jsou taky zlodeji , muzou si podat ruce :D
  • x_ander
    Ach jo, a zase se tu najdou takoví, kteří budou prudit, že Blizzard jednu hru rozkouskoval na tři, aby vytřískal co nejvíc peněz. To, že kampaň samotných Wings of Liberty byla delší a rozsáhlejší než u většiny dnešních her, a u dalších dvou "dílů" lze čekat to samé, už ale nezmiňujete, co? Haters gonna hate...

    Mě spíš štve to, že Blizz slíbil, že jednotlivé díly vydá s odstupem 1,5 roku, ale ve výsledku Heart of the Swarm vyjde pomalu skoro tři roky po Wings of Liberty. Ale s tím člověk musí počítat no...
    • Ono každej nadává na DLC a že chtějí, aby se vrátily datadisky a když se má vrátit nějakej pořádně datadisk, tak stejně říkají, že jen rozkouskovali hru. Zvláštní uvažování. Pak maj tvůrci vůbec lidem naslouchat, když jsou jak zaseklá kazeta.
      • nj jenze von se ten datadisk co prinese pohe dve jednotky za kazdou rasu navic do MP a SP mise do jiz prakticky hotove hry jen spar grafickyma vylepsenima za plnou cenu a ne za cenu hodnou datadisku tedy polovicni jo ze prinese stejne hodin hrani jako prvni dil mozna, ano ale porad je to jen datadisk vse uz bylo hotovo jen se to trosku vylepsilo a pridali mise navic chtit za to plnou cenu je zlodejina, ale nedivim se cenu neurcuje produkt cenu urcuje trh...
        • Za plnou cenu s porovnání s ostatníma hrama ale ne s blizzardíma. Ty obvykle jako novinky stojej okolo 1400 a tohle stojí 1000. A pokud si dobře pamatuju tak BW taky přidával do multiplayeru jen pár jednotek a SP mise a nikdo si nestěžoval.
          • za 999 jsem koupil hitmena sberatelskou edici s artbookem v den vydani, mimochodem ukaz mi PC novinku za 1400? bezne stojej 899,- a cena na krame bez slev u hots je 1299,- to neni cena datadisku ani na konzolovou hru!!!
            • sam ses troll Diablo 3 jsem koupil v den vydani za 900,- kdyz to teda chces porovnavat s Activision-Bllizard cenama hots ma nasroubovanou cenu protoze si blizz s tisicidolarovkama od hracu vytira zadek, ale proc by to nedelal kdyz ho za to jeste velebi kdejakej krovak *1*
            • Ano kdyby sis přečetl můj komentář tak by ses dozvěděl ,že v porovnání s ostatníma vývojářema to skutečně stojí jako plná hra. Ale Blizzard má jinak stanovenou cenovou politiku poslední dvě velké hry od nich stály 1300-1400 Kč takže v porovnání s nimy to je skutečně cena datadisku. Navíc píšeš lži protože HoTS stojí ve velkých obchodech 1000 korun. A mám takový pocit že tu krmím trolla takže tohle je poslední příspěvek do diskuze s tebou.
    • kostejnesmrtelny
      Neblázni, na trolly a hatery nemůžeš chodit s faktama *1* . Co na tom, že "třetinovej" WoL má se svojí "rozkouskovanou" kampaní jen o jedinou misi míň, než celej první StarCraft...
      Zasranej Blizzard akorát ždíme hráče *3*
    • je jasne ze u blizardu se prodej dalsich dilu ridi jedinym a to oddelenim marketingu a dokud se Wings of Liberty drzelo v zebricku nejprodavanejsich her nebyl duvod ani po dvou letech vydavat datadisk.... bohuzel ale nastesti to uteklo a tretim rokem se dockame
  • Tohle je super hlaska:
    "Nemusíte se ale bát, že při změně regionu se změní jazyk hry, a že by vám to najednou z angličtiny nebo neoficiální češtiny, přeskočilo na korejštinu."

    I kdyz pred vanoci byl u nas jeden pan, kupoval navigaci a chtel tam jen mapu CR a hrozne se divil kdyz jsme mu vysvetlili, ze kdyz prejede treba do nemecka nebo do polska mapa na nejak bude stale mluvit cesky... Neveril a kdyz odchazel rikal ze pokud to tak nebude tak nam to vrati :)
    • Vtip je v tom, ze momentalne neni mozne hrat napriklad na korejskem serveru s anglictinou.
    • Nj jenže to je funkce navíc a bude stát 20 euro.
    • lol oni tam vážně napsali neoficiální češtiny? *1* tak to se fakt bát nemusíte neboť už víc jak půl roku žádné neoficiální úpravy na SC2 nespustíte protože při každém spuštění si hra kontroluje hashe souborů a pokud je jediný bite jinak stáhne si originální verzi souboru jinak se hra prostě nespustí takže žádné neoficiální jazyky určitě nefungují!!!
  • Vegen
    Nefungovalo to takhle náhodou už u Warcraft 3? :D
    • Ellendway
      Fungovalo. Teď jsou ale všechny servery spojeny do jednoho velkého, aby bylo více dostupných her a hráčů.
      • To neni pravda, precti si to poradne.
      • Spades
        Máš 3 velké servery... EU, USA, Asie
        Warcraft 3 měl 4 (US West, US East, EU a Asie)

        Takze je to uplne stejne... nechapu proc to ve WoL menili, a ted delaji, jaka to je novinka...
  • Dekuji Blizzardu že za jednu hru zaplatím 3300 Kč a že si ji zahraji kompletní za 4 až 5 let po vydání *14*
    • Spades
      Je to 1 hra s 2ma datadiskama... Úplně normální věc

      Vy lidi ste fakt totální dilini... Vem si SC a BW... SC bylo stejně dlouhé jako WoL. BW to samé, takže si měl hru + datáč, tady máš 2 datáče.

      Nehledě na to, že multiplayer se rozjel až se SC:BW někdy v roce 2001, takže 3 roky po vydání původního SC...
      • BW vysel pul roku po SC1
        • a stal jako datadisk a ne vic nez prvni dil....
      • dilina si akurát ty když kupuješ datadisk za 1200 *1*
        • kostejnesmrtelny
          Za 870,-
          Ale nenech se tou drobnou chybkou odradit, jde ti to fakt dobře *5*
          • JRC za 1199 na XZone 999 to jsou ceny AAA titulů a ne datadisku kde běžná cena činí 580 Kč ( i kdyby jsi našel za 870 pořád je to cena více než nadstandartní nejméně o 300 ) a pořád se ti zdá tato cena za 10 map a ke každé frakci 2 nové jednotky uspokojivá. Větší množství herního obsahu ti dá i debilní DLC u kterékoli hry.
            • Copak na pravdu se nedá protiargumentovat?
            • kostejnesmrtelny
              Meleš tak zcestný kraviny, že se ani nebudu obtěžovat tím, abych je všechny vyjmenoval a uvedl na pravou míru *1*
          • doporucena cena "datadisku" HOTS je 1 299,- to je cena kterou nemaj ani ty nejocekavanejsi AAAA PC hry. Kdo v tom nevidi sprostou zdimacku penez je mega troll!
            • na xzone je predobjednavka za 999, nevim kde jsi prisel ke 1300
          • *1* *1*
    • Ellendway
      Nemáš zač.
    • Asharak
      Nejhorší na tom všem je, že si budeš moct celou ságu zahrát až, ani nevíš(m) kdy. *8* *10* *16* Už teď je to tolik let a furt nic, co? *15*

      od prvního SC
      • problem je v tomi, ze to neni chyba ale feature. proste to tak manazirci vymysleli aby to sypalo co nejvic penez. herni prumysl 90 let uz umrel, dneska se jede na masy , push the button, push the button, push the button a hlavne na prachy. na vsechno ostatni se kali. chcete si zahrat fajnovy hry ? nainstalujte ty z 90 let, pripaedne do doku 2001. zbytek jsou sraacky na penize. a jiny uz to nebude nikdy.
        • navic michas jabka a hrusky, hazis vsechny hry na svete do jednoho pytle a jeste vestis budoucnost :)
        • mylis se, Starcaft 2 je skvela hra, kvalita samotne hry nema se zpusobem jak se prodava nic spolecneho
        • Problém je v tom, že jim to lidi kupují, a tak proč by to manažeři takhle nevymýšleli. Jak jednoduché.
    • 3300 za 5 let to je 1,80kc/ den a SC2 mne bavi hrat denne uz od vydani zadna jina hra nevysla na cas hrani/penize tak lacino
      • to máš dobrý pač mě už po týdnu přestala bavit. V tom případě jsou to dobře investované peníze *3*
      • Asi tak, za 1,80 si muzes bud koupit rohlik, nebo hrat 5 let Starcraft ;)

        Jinak nedekuj Blizzardu ale spis Activision a Bobymu Kokotickovi, to je misto odkud vanou vsechny tyhle pokusy o ojebavky.. kdyby se nekdo nudil, zajimave pocteni zde http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=128252
        • Mně se jenom líbí jak z vás děla Blizzard blbce a vy se tomu ještě smějete *4* To jste vážně tak tupí že si nevidíte ani na špičku vlastního nosu?
    • a dekujes spravne vem si takove EA za jejich hru by si behem 6 let zaplatil 7000,- a komplet by sis nezahral pac kazdy rok vydaji dalsi dil a to pohopouhou kopii toho prvniho dilu jen s jinymy jmeny ci par zmenenymi objekty *3*
      • a jakou přidanou hodnotu ti dává Blizzard?
  • škoda že grafika ve hre neni takova jak na tom obrazku *13* Kuprikladu tyranide v dawn of war 2 opravdu budili hruzu, tady je to jen par neidentifikovatelnych pixelu kdyby tam nebyl ten rozanimovanej obrázek v hudu ani bych nevedel co to ma byt
    • Asharak
      Tjn, víc filtrů by neuškodilo. Ale blbej neví, že tady jde o kameru *7*
  • A stále nikdo nedokázal říct, jak to bude, když uz mám na bnetu více než jeden účet x/ (na, eu)
    • ja myslim ze na Bnetu si nebudes vytvaret vic uctu (pro kazdy region) ale proste v prihlasovaci obrazovce si zvolis na jaky region se prihlasis.... tedy pokud masi pod jednim bnet 2xSC ucet tak se nic nemeni v kazdem regionu budes mit 2xSC
      • Shania
        Pravděpodobně to bude fungovat jak u Diabla 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit