Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sam ses troll Diablo 3 jsem koupil v den vydani za 900,- kdyz to teda chces porovnavat s Activision-Bllizard cenama hots ma nasroubovanou cenu protoze si blizz s tisicidolarovkama od hracu vytira zadek, ale proc by to nedelal kdyz ho za to jeste velebi kdejakej krovak *1*
  • lol - za pravdu...
  • Asharak
    Chápu, nechápeš.
  • Ano kdyby sis přečetl můj komentář tak by ses dozvěděl ,že v porovnání s ostatníma vývojářema to skutečně stojí jako plná hra. Ale Blizzard má jinak stanovenou cenovou politiku poslední dvě velké hry od nich stály 1300-1400 Kč takže v porovnání s nimy to je skutečně cena datadisku. Navíc píšeš lži protože HoTS stojí ve velkých obchodech 1000 korun. A mám takový pocit že tu krmím trolla takže tohle je poslední příspěvek do diskuze s tebou.
  • za 999 jsem koupil hitmena sberatelskou edici s artbookem v den vydani, mimochodem ukaz mi PC novinku za 1400? bezne stojej 899,- a cena na krame bez slev u hots je 1299,- to neni cena datadisku ani na konzolovou hru!!!
  • ne stoji VIC!!! *1* aspon ja wol kupoval za 899 a to uz v predobjednavce *3* , nicmene doporucena cena byla tusim 1199,- zatimco hots ji ma 1299,- *10*
  • Imho to neni kazdy, ale jeden clovek co si meni nicky, aby nevypadal tak hloupe a vyvolal dojem rozhorceneho davu *1*
  • Tak nějak nevím, každý tady má jasno, jak ti vývojáři neustále okrádaj lidi.
    Vedli jste někdy nějakou firmu?Víte, kolik stojí vývoj, aktualizace, provoz atd.?Gigant jako Blizard se asi musí řídit trochu jinými pravidly než jiná studia atd.

    Pointou toho je, že NABÍZÍ. Někdo prostě bude mít zájem, jiný ne. To už můžete rovnou vyrazit někde do supermarketu a diskutovat tam o cenách různých značek jeanů, energy drinků apod. *4*
  • Shania
    Stoji snad HOS stejne jako WOL při vydání?
  • Copak na pravdu se nedá protiargumentovat?
  • kostejnesmrtelny
    Meleš tak zcestný kraviny, že se ani nebudu obtěžovat tím, abych je všechny vyjmenoval a uvedl na pravou míru *1*
  • Za plnou cenu s porovnání s ostatníma hrama ale ne s blizzardíma. Ty obvykle jako novinky stojej okolo 1400 a tohle stojí 1000. A pokud si dobře pamatuju tak BW taky přidával do multiplayeru jen pár jednotek a SP mise a nikdo si nestěžoval.
  • JRC za 1199 na XZone 999 to jsou ceny AAA titulů a ne datadisku kde běžná cena činí 580 Kč ( i kdyby jsi našel za 870 pořád je to cena více než nadstandartní nejméně o 300 ) a pořád se ti zdá tato cena za 10 map a ke každé frakci 2 nové jednotky uspokojivá. Větší množství herního obsahu ti dá i debilní DLC u kterékoli hry.
  • lama jako ty to stejne hrat nebude, tak nevim proc te to tak trapi *1*
  • na xzone je predobjednavka za 999, nevim kde jsi prisel ke 1300
  • Kde jsou ti dobrodinci z ACTIVISION-Blizzard co hned po oznameni ze SC2 bude rozdelen na tri dily to obhajovali s tim, ze nejde o zdimacku penez a ze datadisk bude mit cenu datadisku ne plne hry? *1* no kde???
  • a stal jako datadisk a ne vic nez prvni dil....
  • doporucena cena "datadisku" HOTS je 1 299,- to je cena kterou nemaj ani ty nejocekavanejsi AAAA PC hry. Kdo v tom nevidi sprostou zdimacku penez je mega troll!
  • nj jenze von se ten datadisk co prinese pohe dve jednotky za kazdou rasu navic do MP a SP mise do jiz prakticky hotove hry jen spar grafickyma vylepsenima za plnou cenu a ne za cenu hodnou datadisku tedy polovicni jo ze prinese stejne hodin hrani jako prvni dil mozna, ano ale porad je to jen datadisk vse uz bylo hotovo jen se to trosku vylepsilo a pridali mise navic chtit za to plnou cenu je zlodejina, ale nedivim se cenu neurcuje produkt cenu urcuje trh...
  • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit