Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    No, minimálně animace postav umějí v Quantic Dream na jedničku s hvězdičkou.
    • Ted jeste kdyby najmuli nejakeho dobreho scenaristu, jejich hry by mohly byt vyborne.
      • Jenže Cage je francouz, takže mu to ego nedovolí.
    • PanS
      Jo, ale je to taky jediná věc, co dokážou udělat dobře.
    • nekromant33
      ale oči jsou špatný
  • PanS
    David Cage možná má vizi, ale už dvakrát ve Fahrenheit a Beyond jasně ukázal, že kvalitní sci-fi napsat neumí. Obávám se, že tahle hra na to dojede.
  • Vypadá to hodně dobře, tak budu držet palce. Beyond jsem si užil, i když rozhodně nebyl dokonalý. Snad se z něj v QD poučili.
  • Robotron3
    Hodně mi to připomíná film Ex Machina.
  • Rozhodně zajímavá hra to bude, Heavy Rain byla parádní takže si nemyslím že po Beyond by měli sklouznout k něčemu špatnému, nicméně musí si dobře rpzmyslet co vlastně chtějí. Nerad bych hrál další Beyond. Android jako hlavní protagonista(ka) se jeví jako příjemné osvěžení. Interaktivních her. Držím palce. Trailer navnadil.
  • flivon
    Vypadá jak ta holka z Following serie s Baconem.
    • mx0r
      ... pretoze to je ona :)
  • Tak hlavní otázka zní: Budeme si s ní jako s androidkou moci zasunout tampon? Dostaneme opět výběr se vyčůrat, vykakat nebo rovnou kombo? Quantic Dreams dotáhlo herní mechaniky k dokonalosti.
    • Jses troll nebo uuchyl? Jen pro upresneni...
      • Ty asi moc neznáš hry od quantic dreams, viď? Tady máš něco na zamyšlení: https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--7gLqSLdH--/c_fill,fl_progressive,g_north,h_358,q_80,w_636/192m2zs3j81afjpg.jpg
        • Pěkný fake.
  • kéž by QD zase začali dělat na pc *13*
  • Já, Robot.?
    • Mě to zase připomnělo A. I. Umělá inteligence od Spielberga
  • MickeyMutant
    Videoherní verze seriálu Humans? Ten začal dobře, ale v půlce šel do kytek. Snad si tuhle svou variaci David Cage ohlídá. Bez Ellen Page, kterou zážitek ze spolupráce na Beyond Two Souls inspiroval k lesbickému coming outu, to ale bude mít těžké. Neměls tak tlačit na pilu, Davide.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit