Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale stejně ještě nemám PS4, takže ta hra zatím nemá můj uplnej zájem... nejdřív si na to musím vydělat v nějaký podradny praci.
  • Dobře že vychází plná hra, Kara se mi jako tech-demo líbilo a doufal jsem že to bude plná hra a ona je tyvoe!
  • kdyby udelali remake Nomad Soul, vubec bych se nezlobil
  • Tak hlavní otázka zní: Budeme si s ní jako s androidkou moci zasunout tampon? Dostaneme opět výběr se vyčůrat, vykakat nebo rovnou kombo? Quantic Dreams dotáhlo herní mechaniky k dokonalosti.
    • Jses troll nebo uuchyl? Jen pro upresneni...
      • Ty asi moc neznáš hry od quantic dreams, viď? Tady máš něco na zamyšlení: https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--7gLqSLdH--/c_fill,fl_progressive,g_north,h_358,q_80,w_636/192m2zs3j81afjpg.jpg
        • Pěkný fake.
  • Zatím mi to námětem připadá jako obdoba filmu "Ex Machina" který mě něják moc nebavil, ale třeba to bude dobrej "interaktňák".
  • kéž by QD zase začali dělat na pc *13*
  • další interaktivni film, který se moc za skutečnou hru povazovat neda. Ovšem pro recenzenty idealni, takhle to maji radi,neda to moc práce hrat a daji se o tom psat hlubokomyslne recenze. To není jako třeba stravit 200 hodin v zaklinaci 3 aby skutecne mohl napsat dobrou recenzi, tohle jde samo:)
    • Neposer se z toho Zaklínače. Je to jen primitivní klikačka a běhání za bodem na mapě, to vše s tunou enginových animací.
      • ja se z nej neposiram, jen sem ho pouzil jako prirovnani k recenzentske praci, to ze zaklinace 3 lze hrat 200 hodin poprit nelze, to ze ta hra je takova jaka je je uz otázka jina, A jestli starzjes na první naslapnuti když vidíš nazev zaklinac 3 tak doporucuju před spaním onanovat, budes pak daleko vyrovnanejsi. *3*
    • protože všechny hry na trhu musí trvat 200 hodin a 120 hodin trávil hledaní otázníku na mapě v generické blbosti.

      Jasně že ne, buďme rádi za těch pár her, které jsou aspoň trošku jiné. Když jsme u toho, i s touhle hrou máme na trhu asi čtyři tituly podobného ražení.
  • Radkaa
    Co je to android ?
    • Robotron3
      Android (kromě mobilního OS), je robot s umělou inteligencí, který vypadá přesně jako člověk a snaží se tak chovat.
  • Zase to tu master disaster race nezvladaj a siri se ozvena zoufalych vykriku... tak nebrecet, zapnout kompy za 30k a utikejte zaparit nejaky ten exkluzivni pixel art.
    • ano, ti slabší mají potřebu se pořád hlasitě ozývat, pro nejvíce jsou slyšet PC horčice, Androidáci atd...
  • Tá tvár, to je tvár herečký čo hrala Emmu v "Stoupencích zla." Tak pokiaľ by ten robot bol ako Emma , bola by to sranda...
    • V Vstoupencich zla... to me pos*r... takhle je to vazne prelozeno do cz ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit