Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    "futuristou vyzy" no ty vole 😂

  • Jack1947
    Už si nepamatuji jestli byl DE:HR tak hrozně ukecaný ze začátku jako tohle - jo jasně je to spíše RPG a ne akční hra ale spíše je to takové dones tamto dones tohle, udělej tamto češi jsou rusáci mají i ruská jména jako Sergey a Vasilij.

    Pak zas ty kecy, navíc grafika není už nic moc ty animace působí celkem staromodně a na ultra nastavní to chce dokonce 4gb + (wtf) ještě že tam je zbytečné DX12 nastavení. Jinak tedy nic moc, aspon zatím a ty perky taky šílenost pomalu všechny upgrady máte zaplé už ze začátku.
    Je hlavně že se v téhle nestřílečce dá umřít na 1-2,3 rány v Hc obtížnosti.

    Tak alespon to hackování je trochu vylepšené jen nevím jak... ( usnadněné)

    Tak hlavně že většinu českýxch postav nadaboval náš známý "alzák" Bohdan Tůma aspo to je vtipné no. 8/10

    Minulý díl byl dle mého lepší (nebo už stárnu?) tady to nebylo nic moc a ne jen proto že Praha nebyla praha,.Celé to bylo takové divné - NEobjasněné jak a co bylo/nebylo - nakonec konec je schválně špatný a závěrečný boss je slabý jak čajíček co ho zkolí jeden EMp granát *7* To celé trvalo cirka 20 nebo kolik hodin. íce méně jsem to proběhnul - Volby v dialozích mají nulový význam. Není to špatná hra jen by to příště chtělo už něco jiného lepšího. I klidně více bosů. Využízí střelných zbraní a perků.Profesionální dabing cz je fakt znát což je spíše paradox. Některé hlášky stáli zato.
  • Hra je to fajn jen je poměrně krátká a celkem předvídatelná ale velký puls za množství cest například v bance jsem si dost užil
  • Nepíšou tam, na čem to hrajou? Já mám GTX 1080, Win10pro64, k tomu starší i7 a žádý problém. Celou dobu jsem hrál stealth.
  • Asi je to jak u koho podle kombinace HW/SW, mi před reinstallem nešel načíst ani save, po reinstallu žádný problém až do konce hry. Už to hraju podruhé.
  • Meow
    Tak když tady jsou hipsteři jako Grygar, tak co bys chtěl
  • Tak vidim ze admin zmazal moje prispevky. Zrejme som bol politicky nekorektny *2*
  • Co se češtiny týče - je možné, že mělo jít o easter eggy, které měli vzdát holt Mrazíkově češtině z prvního dílu? Ta byla taky plná naprostých šíleností :-D
  • Já jsem si hru užil. Dohrál jsem ji dvakrát. Podruhé v New game plus takže sem si ji mohl vychutnat hned od začátku se všemi schopnostmi. Technická vyladěnost není nejlepší, otevírání inventáře většinou trvá kolem 3 - 5 sekund, za zmínku stojí i až 3 minutové přesuny metrem a následný divný lag. Co se týče češtiny, tak do očí mi uhodilo asi jen zmíněné "nezastavuj se". Jinak např. česky mluvené zprávy v rádiu jsou hlášeny naprosto v pořádku. Oblíbená hláška: "ten v*l leze do pr**le a dostane povýšení" :D Jinak stealh hratelnost je naprosto úžasná a pocit, když se vám podaří někoho obejít, aniž by si vás všiml a nakonec vyloupit banku, je k nezaplacení.
  • Přemýšlím, že bych šel opět do prvního Deuse (potom, co dohraju prvního MGS*1*). Je lepší klasika nebo Revision? Popř. jaký mody? Koukal sem, že ten Revision má právě nějaké změny v designu, což by mohlo být na škodu originálu.
  • SC je hratelnej a má už teď celkem luxusní vizuál. Eve Online že není benchmark výkonu? Ok vtipálku. Arma 3 vypadá jak z PS3? To už je slabý troll. Typický denial. *15*
  • jo - GMDX.
    Revision byl fakt fail a ten hype na MODDB.COM byl tragickej a taky se to těm bez pardonu kokotům vrátilo. Slibovali, přeháněli, 10 x odloženej release date a nakonec s velkou pompou dodali slepenec
    cizích modů. Snad jen těch pár novejch interiérů a částí map stojí za řeč. Revision určitě nebrat.

    Pro mě je Deus Ex nejlepší díl - i když už ho znova hrát nikdy nechci. Stačilo cca 5x vč. módů. Alzeimera ještě nemám.
  • uctěme památku českého jazyka, jinak už dávno psali, že navazují na události konce HR, ale to, jaký sis vybral konec v novém díle nemá žádnou váhu, události jsou na začátku hry shrnuté v docela obsáhlém videu a výběr konce je schválně vynechaný
  • Lukyz
    Už jsem to tady někde psal - pro první DE jednoznačně GMDX (Give Me Deus Ex), jen se po prvním spuštění nelekni červeného HUDu, vše tam jde nastavit dle vlastních představ.

    Popis všech změn a oprav najdeš na jejich webu.
  • Ja to vidim tak, že si vecer nainstaluju Deus ex1 nebo sydtem shock 2 a pockam si az bude HD za dve stovky.

    Mate tipy na zajimavy mody pro prvni dve jmenovane? Revision je pry pekny fail.
  • ale kurník Janine, vždyť to snad nemůžeš myslet vážně. Připomínáš mi jednoho vzteklýho buclíka z dětskýho tábora, když nás chtěl všechny zmlátit, protože jsme nesouhlasili s jeho zarytym přesvědčenim, že Need for Speed 3 vypadá líp na play stationu než na PC - pak si to zahrál i na PC, no za půl roku vyškemral na majetnejch rodičích kompa. Konzole má svoje klady, proto má spustu příznivců.......ale grafika byla a je určitě lepší na PC, už díky komponentům, který jsou v době vydání konzole na trh už vlastně out. Chápu, že si každej "brání to svoje", ale alespoň zůstaň nohama na zemi a vytahuj argumenty z objektivnějšího soudku
  • A deus ex mankind divided je open world? Uncharted 4 je daleko otevrenejsi v sekvencich s autem. A nevim proc hned musi byt nekdo fanboy kdyz to zmini.
  • Ale no tak... :-). Jedna nevysla. (Ano v hry v vudoucnu budou vypadat lip nez ted. Ale to i na konzolich). Eve online je z velke casti prazdnej vesmir. Fakt zadnej benchmark vykonu. A Armu jsem nehral. Ale kdyz vygooglim obrazky army na max settings, tak mi prijde ze si delas srandu? Vypada ro jak hry z ps3
  • Star Citizen, Arma 3, Eve Online...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit