Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    waw. az dvojnasobne mnozstvo ramiek! epic konecne!!!!! AZ 1gb
    • Nevím proč do článku nenapsali, že ty dev kity mají 8 - 12 GB RAM.
      • XorxoxTalarius
        LOL ... a na tom jsi byl kde? :D Devkit PS3 ma 512 MB ramek a Devkit X360 ma 256 MB :)
        • Myslím dev kit X720, pochopitelně.
  • To je furt keců ... Dokud někdo nepřijde s oficiálním prohlášením má to to a to, bude to stát tolik a tolik a bude se to prodávat tehdy a tehdy, tak mě to nezajímá.
  • daleko podstatnější bude PS4
    • Kde jsi tu věšteckou kouli sehnal ?
      • co se parametrů týče jsem zapomněl dopsat.
        xbox jak bylo správně řečeno je jenom PC v jiný krabici. PS je hardwarově zajímavější
        • Ano PS3 je HW zajimavejsi , ale k cemu ji to je kdyz na ni neumi delat vyvojari skrz slozitosti architektury (krom studii od Sony) hry tak aby se graficky rovnaly slabsimu X-boxu nebo dokonce i lip vypadaly kdyz na to ma HW o tolik lepsi . To ze na X-boxu hry vypadaji lip je jen smutny fakt . *13*
          (Vlasntim PS3 i X-box)
          • XorxoxTalarius
            PS3 je krasna, ale jeji prace s pameti daleko vice nahrava prave Xboxu. Proto tam hry vypadaji lepe (navic PS3 neumi vyhlazovani hran).
            • maximum ma z PS3 vyzdimat Final Fantasy Versus XIII tak jsem na tu hranici PS3 hodne zvedavej .
            • Je to krasnej kus HW (mluvim o FAT) ma ten strasne vyzdvyhovanej Cell a 7 jadro ,ale
              proc ?? Vzdyt je to uplne k nicemu kdyz je to tak uzavrena a slozita konzole . Kdyz srovnam napr. Bayonettu s X-box verzi tak tam je krasne videt jak ostatni vyvojari s PS3 proste neumi , ale kdyz se podivam na takovej Uncharted 3 nebo God of War 3 tak tam je videt ta sila konzole.
              PS3 ma proste uzasny svoje studia ktery dokazou na PS3 vykouzlit neuveritelnou grafiku ,ale to same taky muzu rict o Epicu co predvedl na X-boxu s Gears of War 3 nebo 343 Industries co predvadi s Halo a nebo taky Forza 4 od Turn 10 . Myslim ze novy konzole nejsou nutny podle me jak PS3 tak X-box jeste neni na te uplne hranici svych vykonu a jeste na ne snad pujde carovat .
        • Já bych řekl, že je to uplně stejné, akorát PS má BD mechaniku, která je stejně na nic.
          • Re:Joey - ja jsem zvedav jak se budes tvarit az PS4 bude take PC zabalene v krabici.Konfigurace PS3 byla chyba a samo Sony to priznalo.
            Pro vyvojare to bylo zejmena ze zacatku utrpeni.
          • Architektura je úplně jiná, ty šuline. Ale chápu, že z venku to vypadá krabice jako krabice a jediné, co jsi schopný poznat je logo BD na mechanice. Nemluv o něčem, čemu očividně nerozumíš, mladej.
            • Tak slovo "šulin" je dost ošklivá nadávka, vždycky se dá vymyslet něco, co je na jednu stranu urážlivé a na druhou stranu vtipné. Třeba ten tvůj další příspěvek o mínusech mi připomněl mágstvo z děl páně Pratchettů :D
            • Aoyagi: Těma nadávkama ukazuju individuím jako MiBox, kde je jejich místo.
            • Nevím proč, ale když čtu první souvětí, tak se musím smát ^_^
            • Možná kdybys kolem sebe neházel nadávky jak šílený granátomet ... :3

              Edit: Teda ode mě máš plus, protože se samozřejmě PS3 a Xkřáp liší docela výrazně.
            • Minus? AHA! Tupci, co vidí jen krabici!
      • ucho
        minulý týden je prodávali v LIDLu.
        • trolo
          a sakra... a ja som si myslel ze to je gril

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit