Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zrovna dneska jsem narazil na tohle *1*

    http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/azL9MbZ_460sa_v1.gif

    a berte to v klidu ;)
    • Nečekaně japonské *1*
    • *1* takže už i z kill la kill se stalo meme
  • Magister_Peditum
    Jsem se těšil, že konečně uvidím klasickej action bar, a místo toho to sice asi možná PC verze je, ale opět to někdo hraje na gamepadu... To je pak úplně jedno, jestli to je PC nebo konzolová verze, protože ten hlavní rozdíl tam prostě chybí. *7*
    • tomocz
      Přesně, to je vždycky demence největšího kalibru - ukážeme PC hru, ale hrát jí budeme na gamepadu. A hlavně u stříleček je to na přesdržku :D
  • deridon
    Jo Witcher 3 bude super, myslím, že hodně pokročili s tím open-world světem, technologicky to vypadá hodně zajimavě, jelikož používají novou generaci Red Enginu, hudebně je to skvost a příběh na tom bude snad stejně. Moc se těšíme CDProjekt!
    • Příběh by snad už mohli napotřetí zvládnout. Snad.
      • Johnny
        Spíše hru by mohli už napotřetí zvládnout...
        • Zvládli 2x takže napotřetí zvládnou určitě.
          • Johnny
            negativní
      • Příběh zvládli už dvakrát.
  • DoktorKozel
    Krása pro mně rozhodně nejlepší díl.
  • Asharak
    Aha takže ničit životní prostředí sklem z potíků, noo to nebude mít dobré hodnocení ochránců přírody.
  • Tak tohle bude velky konkurent Risen 3, ten herni svet je tak krasne zeleny *1*
  • maros.goc
    " Jinak tu mnoho pozoruhodných prvků nenajdeme, protože zmíněný hráč si ani moc neprohlíží lup, nedívá se do inventáře, prostě se řítí vpřed. Na jeho obranu je třeba říci, že sám přiznává, že RPG moc nehraje."

    aj napriek tomu ze RPG velmi nehrava zabijal vsetko co mu islo pod ruku a proste ako ste napisali "proste se riti vpred" ....to velmi o pozitivnych kvalitach tohto RPG velmi nehovori
  • wenceslaus
    Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako MMO typu Guild Wars...
    • flash789
      mno..ja ti taky nepomůžu ..
  • maros.goc
    a kde je ten dragon age? ja vidim len nejaku farebnu hack and slash hru
    • flash789
      hele klidek, neznamena ze když mas rad hry nejlíp cernobile, nebo maximelne odstiny hnede a sede a u toho mas na stole zapaleny kadidlo a v misce vnitrnosti z kravy ze to tak chtej všichni:)
  • sipecka
    Jéééé to je roztomilá hra, všude krásně zelené barvičky, trpajzlík skáče kotolouly dozadu a vše to vypadá tak pohádkově, můj synovec bude mít zase radost....
    • Amylee.Anderson
      1. Koukni se z okna, co vidíš? Pokud nebydlíš v pustině nebo v centru města, tak nejspíš zelenou. A hodně.
      2. Kotoul se neskáče.
    • to sem netusil ze tyto vlastnosti museji byt striktne pro deti. Kde se takovej komickej zaver vzal, to by me zajimalo.
    • Asharak
      jen to ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit