Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jesper666
    První myšlenka, kterou jsem měl, když jsem si pustil video byla, že se dívám na DA2. Nevím, stále o DA:I pochybuji, zatím jsem spokojen, že jsem si ho nepředobjednal. Nepřijde mi to...já nevím...jako by to dělali pro malé děti...nepřijde mi to jako hra pro dospělejší hráče. Barvičky nedokáží utáhnout celou hru.
  • Co to do ( ).( ) bylo? Vzdyt to vypadalo hure = akcneji nez dvojka? Vzdyt z te udelaji uplny click fest, kde stacilo pouze s jednim hrdinou zurive klikat na respawnujici se nepratele a pravidelne pouzivat "sexy" specialni utoky. A ejhle, tady je to znova, snad jeste v horsim provedeni pouze s jedinym rozdilem, ze nepratele neskaci odnikud jako ve 2. Video jsem nedokoukal a po 5 min jsem ho vypl. No nic, jeste ze vychazeji jine tituly.
    • Jestli jsi vydržel pět minut, tak obdivuju tvou trpělivost. Já něco přes dvě a půl. Tohle je fakt děs:/
  • Proč to vypadá jako hra pro 5ti-leté děti nebo pro konzolisty...?

    Vždyť to jsou interaktivní omalovánky...
    • Pro konzolisty? Nemyslel jsi pro pc-čkáře? Když si vzpomenu na infantilní hry tak jsou převážně na PC - Wowko, Divinity, DOTA naopak konzolisti Dragon Dogma, Demon Souls teď nás čeká Bloodborne, Deep Down. Že ty sis to popletl???
      • misho8723
        Lebo na konzoliach žiadne infatilné hry nie sú, čo?.. a že na PC hrá aj viacej žien ako na konzoliach, čo znamená širší výber žánrov hier na PC.. a nezabudni, že na PC máme hry ako ARMA, Kickstarter hardcore hry, strašne veľa survival hier, oveľa viac horor hier, STALKERA a jeho datadisky, Zaklínač bola pôvodne PC záležitosť, takisto aj Crysis, Cryostasis, Vampire Bloodlines, automobilové simulátory, letecké simulátory, atď..
      • "Dragon Dogma, Demon Souls teď nás čeká Bloodborne, Deep Down. Že ty sis to popletl??? "
        Tak pro japonské děti dobré pseudo rpgčka...
      • Johnny
        Dragon dogma je dost velká nuda po nejakejch peti hodinach hrani. Demon souls? my mame na PC dark souls jedna a dvě.... a nechtěj abych ti tu vyjmenoval hry které byli zkaženy a zničeny nástupem konzolí, nebo ti mam vyjmenovat všechny ostatní hry na konzole dělaný pro 12ti letý děcka i když jsou hry hodnoceny jako M- for mature??, prosim tě.... *1* *1* *1*
      • del0
        Hmmm. MMORPG, hardcore RPG a MOBA versus ehm... akční hry na páčkovači, říznutý trochou statistik. Díky za uvedení do reality. Teď už vím, kde jsou komplexnější hry. *15*

        EDIT: Hehe, během pár vteřin 8 disliků. Naklikávačský DS fanboyz řádí. *11*
        • delO
          on si někdo dovolil mě omínuskovat, to nepřežiji, kdybych neměl sádlo na břichu tak s tím něco udělám ,no nic dám si další pizzu...
        • Presne tak. A ja nevim co furt maji krabickari proti Dote. MMORPG na konzoli nenajdes a rpg jako Divinity taky ne. Solidne se krabickar ztrapnil
      • Tak za prvé a to jelikož jsem Demon Souls hrál tak tu musim napsat, že to neni žádné RPG a už vůbec ne nějaká hra pro intelektuály.Aby to nevypadalo, že ze sebe dělam intelektuála, to asi každý dle mého slohu pozná. Hra je to dobrá ale rozhodně ne RPG.
        • delO
          samozřejmě že Demon Souls není RPG, ty tuny statů, které ovlivnují přímo tvoje schopnosti, že ani nezvedneš meč, ty tuny armorů, kouzel, vylepšovaní, hledaní, splynutí s postavu - to nedělá RPG, duležíté je combat přes jedno tlačítko myší a hod kostkou a žádný skill to především...
          • del0
            Lol, i první Diablo mělo na mečíku req na sílu a nemohla ho postava nosit, pokud to neměla. Splynutí s postavou? Já sem takhle jednou splynul s postavou, když sem hrál Doom na Nightmare. Skill? Jasně, hraju za brutálně silného orka, takže musím nejdřív chodit do posilovny, brát steriody a pak se naučit mluvit jak re*ard. Bez toho za něho v RPG nemůžu hrát, lolík. Skill patří do Quaka nebo moba, ne do RPG. Ale tam dostáváš na prdelku, tak si hraješ na skillera v akční RPG singlovce. Ty si dobrý kašpárek a noob. Očividně nevíš nic o RPG. Vrať se zpátky k páčkovači. *7*
    • del0
      Není jedno, jak to vypadá a jak konzoloidně se to hraje? Na souboje se přece BioWare nesoustřeďuje, na nich nezáleží, v RPG je hlavní roleplaying a příběh. Oh wait...
      • ty se běž pohřbít a už prosim tě sem nelez, tobě jedno jak to vypadá? Si normální? Atmosféra? Nepotřebuješ hutnou atmosféru kolem sebe? Tak to tě vážně lituji a užij si ten kýč...
        • Jaký zase? Celkem normální herní příroda. Tráva a listí bývá zelené. *1*
      • ty jsi vážně "dělo" :)
  • del0
    "PC verze na maximální detaily"

    Nevím, jestli se smát, nebo brečet. Grafika jak před 5 lety....
    • Johnny
      ono se toho od té doby taky moc nezměnilo... Nový konzole vyšli teprve pred chviličkou tak tomu dej tak dalších pět let než hry začnou odpovídat výkonu dnešních PC
    • Počkej na konzolovky to bude ještě horší.
    • toto bolo prve co napadlo aj mna, smutne , ked si clovek pozre napr witcher3 video tak ta grafika je uplne niekde inde.
      Mne sa DA1/2 pacili ale toto vyzera fakt otrasne, ako to tu uz niekto napsal, interaktivna omalovanka na konzole
    • ty si jak pred peti lety prosimte. Tyhle kecy mam fakt nejradsi
  • Cha, a je to tady, další video od člověka co sám přiznal, že rpg nehraje, ale zároveň sám napsal, že se mu to líbilo, a že by té hře dal šanci, ale tady je to zase samý hate. :D :D Lidi vy jste prostě klasikové jedna báseň. Hra vypadá krásně a už se těším.
    Give me my dislikes :D
    • Morraw
      Hele vpoho, každý máme rádi jiný věci a vyjadřujem jen své názory. Já si o tobě nebude myslet nic špatného jen proto, že se ti to líbí a mi ne. Ale jen takové postřehy.
      Fakt č.1 začátek videa "Sponsored by RONKU", tak si počti http://www.joystiq.com/2014/01/22/ea-ronku-program-pays-youtubers-for-game-coverage-with-rules/ ZAPLACENO
      Fakt č.2 hráč co nehraje RPG a líbí se mu to ? Bullshit. A i kdyby, na té obrazovce ani žádné RPG není. Pouze skupinová akční adventura. Nebo tam vidíš RPG ?
      A tímto bych asi zhrnul, co si o té hře myslím. No hate.
      • Nebylo to myšleno jmenovitě, ale obecně, nenadávám nikomu jen jsem řekl, že je to tady klasika. Přečetl jsem už tolik názorů na tuto hru, a všechny v podstatě vycházejí jen z videí, a 80 procent je automaticky negativních. Mně to spíš připadá, jako kdyby to tady byl řízený sport, čím víc negace, tím jsi větší borec.
        Všichni co tu hru hráli a předváděli hráli na snadnou obtížnost, takže vůbec nepoužili taktický mód čemuž se nedivím. Na větších obtížnostech už to ale bude třeba a tam se to pravé rpg projeví víc než dost. Hra má mít skoro 200 hodin, která jiná hra bez mulťáku ti tohle dá? A další výhody bych mohl jmenovat. Tak proto to nechápu co se tady děje.
        • Morraw
          Tak si asi mladej a působí ta hra na tebe jinak. Dvojka byla hrozná a to vypadá úplně stejně. V tom je ten problém, že to tolik lidí automaticky nesnáší. Nediv se jim.
          Tohle je casual RPG a vyšší obtížnost z toho lepší hru neudělá.
  • Morraw
    Kéž bych nikdy nehrál druhý díl. Tak jsem nadosmrti poznamenán a mám k DA3 hodně negativní postoj, ptže to bude to samé v bledězeleném. Ta konzolovitost z toho jen čpí a teď nemyslím UI. No jestli to budu hrát, tak budu zase, stejně jako u dvojky, řádně na*raný. A koupím to jedině kvůli MP jestli ten bude stát za něco.

    Naproti tomu jsem teď rozehrál poprvé Zaklínače 2 a vypadá to skvěle. Combat sice jednodušší a chybí mi ty salta přes nepřátele, ale mnohem lépe se to ovládá a je tam více možností. Aspoň vím, co očekávat od W3.
  • Cestou, kterou hru prezentují to vypadá poměrně nudně a nezáživně. Aspoň budu příjemně překvapen, pokud to bude dobré.
  • pajmic
    Těžko říct na jakou obtížnost to pán dává. Podle mě to bude obtížnost "casual" jako na předváděčkách. Přeci jen sám pod videem píše, že RPGčka nehraje. No, je to vidět :)
    Jinak bylo již řečeno, že hra má 4 stupně obtížnosti přičemž "hard" má být těžší než "Nightmare" v Origins. To by mě zajímalo kdo si troufne na "noční můru" v Inkvizici.

    Graficky je hra pěkná. Prostředí vypadá detailně, textury taktéž. Všiml jsem si "doskakování" určité vegetace v závislosti na pozici kamery a ty efekty by také mohli trochu ubrat. Na oko ty souboje vypadaji nudně, ale pěkné na tom je, že hrát to je úplně jiná pohádka. No, snad se to při troše dobré vůle podaří dotáhnout do zdárného konce.
  • BoB.2
    Kde je Dragon Age ? To je nové Diablo ? Novej Tekken ? Proč je to tak jednoduchý? Proč mě tohle dělají ? Další hra co spláchly do hajz.. *10*
  • Lotr
    Frostbite 3....Frostbite 3...Frostbite 3
    KDE JE?! Tedy po grafických orgiích alá BF jsem čekal mnohem víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit