Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schovani metr a pul dlouhe pusky do kalhot nepusobi moc dobre .. fyzikalni model aut vypada priserne .. jinak zajimavy
  • Inquisitor
    No nevim ty videa na E3 vypadali jinak :). Auta projedou každou překážkou jako nůž máslem, bez většího vlivu na jízdu. U grafiky se opět nextgen nekoná. Hlavně že to bude mít sociální prvky a propojení na facebook. Neříkám, že to nemusí být zábava, jde o to jak bude hratelnost rozmanitá a jestli nebude moc repetitivní.
    • Naprostý souhlas. Jakkoli nepasu primárně po super efektech a hires texturách, tak tyhle videa po grafický stránce maj pramálo společnýho s tim, co se prezentovalo v rámci vývoje. Ale taky souhlasim s tim, že zábavný to jistě bude i tak :)
  • Uplne me dostava jak nikdo jeste nic nehral vsechno maj vycumeny ale jsou chytry jak kdo vi co. A uz ted vi jakej je jizdni model jak vypada grafika atd. panove (damy --- pochybuju ale co kdyz) mely by jste si uvedomit ze vetsina z vas to ani na Ultra nerozjede tak tu prestante knourat o grafice. A hlavne zatim jsme nevidely dostatek aut atd. aby jsme mohly doopravdy rict ze je jizdni model takovej nebo makovej.
    • ty budes jeden z tych co potrebuju ho*no ochutnat, nestaci ti ho vidiet aby si zistil ze je to ho*no, ze ? ved co ak by to bola nahodou cokolada v tvare ho*na !
  • tonnymontana
    Zajimave videjko. ve dvou je to sranda ale predstava ze se takhle potka nad 10hracu a pulka znich nasedne do aut kde dodavka predjizdi supersport a cele rizeni je jen o drzeni sipky vpred. v podstate se zastavite jen o barak protoze ostatni predmety v ceste jednoduse rozsekate bezproblemu. silene co dokazou vyvojari ale tak asi si to aktualni generace hracu zada. prijde mi to jako tezkej klon GTA, proste klasika uspeje jedna hra a hned mame par podobnych pritom do te doby na podobne hry cekaji hraci roky:D
  • Tak počkat... jako fajn že everything is connected ale já chci singl a multiplayer zvlášť, nechci hrát singl 10 minut a pak půl hodiny řešit retarda který se mi bude chtít za každou cenu hacknout do mobilu to jako fakt nee... jinak nevím, ale jak je možné že dodávka, která má sombrerový spoiler jede rychleji než kopie mustanga? to mi hlava taky nebere, nehledě nato že to vypadá jako by jezdili po slizu a nebo to zkrátka někdo neumí hrát?? No jsem zvědav...
    • určitě tam bude možnost zakázat přístup ostatním hráčům do tvé hry.
      • No ja jenom že to tam tak nikde ani moc nezaznělo, jen tam přišel že tady teď hackovat fialového nechce a za minutku arabinks hele někdo mě začal hackovat *1*
  • Jari
    kde su ako ludia na ulici????BOZE!!!! a ten jazdny model auta. nepaci sa mi to.
    kurnik,uz to chce GTA V na PS4 alebo na PC a last of us na PS4
    • Na PS4 to fakt nic nechce. *15*
      • dobre ty *1*
        • deridon
          http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9f/7f/24/9f7f248f52c8c3b9a7e20bc45927a8ba.jpg
  • kolosální blbost, ani ve sleve na steamu, dokonce ani zadarmo
  • Jako nevypadá to špatně, ale ten jízdní model je fakt arkáda. To má gtaV navrch
  • Hm, tak kdyby jako multiplayer vypadal celý Watch Dogs, tak bych vážně váhal, zda si ho koupit. Takhle to vypadá jako klon GTA V. Nic nového pod Sluncem. Naštěstí to snad bude ve výsledku o něčem jiném.
    • Aspon nejaky klon GTA V na PC *1* R* uz asi kaslou na konverzi.
      • Nekašlou, jen musí překopat celou grafiku, aby PC verze nebyla taková ostuda.
        • Uvidime no GTAV-Online jim zatim sype dost :)
  • No tak tahle hra pro mne není. :( Škoda a tak jsem se na ni těšil a věřil, že to bude nakonec dobré. :-/ A tak nadějná hra to byla. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit