Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nazdárek lidičky,
    moje oblíbené postavy v akčních RPG jsou převážně postavy na dálku, takže mám hodně hodin odehráno za wizzarda a demon huntera, jinak dál je to poměrně velká slabo ta. Průběhu dvou let jsem cca odehrál asi 1000 hodin, snad jich odehraji u datadisku ještě jednou tolik. Lidi ať se vám hlavně daří a co se týče level skalingu tak to ve těch hrách potopilo kvůli max. a min. levelům v daných oblastech na danou obtížnost. Tedy nebylo to bez omezení jako v Diablu III RoS nebo též od petche 2.0.0, to hlavně potopilo jak hru Sacred tak Sacred II.
    S pozdravem!
  • Jako me nejvic prekvapilo, kdyz ti demoni normalne drze uhybaj a utikaj pred myma plosnyma kouzlama (napr. blizzard). No totok :D Trochu revoluce v diablo hrach...
    • V předchozích hrách to bylo jenom se to jmenovalo fear/terror.
    • Revoluce jak svina, i ja se posadil na pedel.... *5*
      • Volejte někoho! Next-gen nastupuje. Proslýchá se, že už to ani tak dobře nejede na Intel HD 4000 Series. Jak říkám Next-Gen.
      • No v predchozich dilech to nebylo. Tam se nechavali zplozenci zla masakrovat hezky bez premysleni. Sem myslel, ze se mi to zda, ale pak sem si to fakt precetl v recenzi. No skandal! *3*
        • Jn, v predchozich dilech zase byl propracovany system lootu, taletnu, run a kostky. Tady mame skvelou grafiku, koridor a stackovani mainstatu. *15*
          • Stackovani main statu uz taky neni. Si zaspal trochu *1*
          • Loot uz je jak ve dvojce plus minus, talenty ne (mas pravdu), misto run a kostky mas craft, a datadisk uz taky neni tolik koridor.
            A i predchozi dily maj svoje mouchy *3*
          • To je (bohužel) pravda...
  • Ještě bych měl jeden dotaz.

    To levelování nepřátel na úroveň vaší postavy jde vypnout?

    Nemálo RPG takovej systém pohřbilo a já osobně to nemám rád vůbec - dá se to nějak vypnout?
    • Enclaw
      Alternativou je zde volba obtížnosti (Normal, hard, expert, master a Torment I-VI). Jednoduše si hru nastavíš podle svého gearu, tak aby to pro tebe byla stále výzva, ale neumíral jsi na každém packu elit.
    • u diabla to ale neznamena nejaky extra problem, protoze tam je sila postavy dana spis itemama nez lvlem
    • Veskoslav
      Ne.
  • Enclaw
    Diskuzi jsem zde přečetl asi do poloviny, pak jsem to vzdal. Nebudu ti nikoho urážet nebo slepě chválit Diablo. Diablo III byl (hlavně díky aukci) celkem pr*ser. Ale i tak jsem odehrál přes 300 hodin (převážně za barbara). Ovšem až datadisk z toho udělal konečně hru jaká to měla být a která ve vás při hraní nezanechává hořký pocit "že by to mohlo být lepší". To že takto měla hra vypadat už při vydání, s tím naprosto souhlasím. Ale i tak jsem rád, že je Diablo v konečně zábavné a velice chytlavé podobě. Novinky jako enchanting, trasmod., loot system 2.0, nephalem rifts a adventure mod jsou super a podporují samotnou podstatu diabla a to je grindování stále lepšího a lepšího lootu (komu tohle nevoní, tak nechápu proč se vůbec o tento žánr zajímá a čte si tuto diskuzi). Zábava se o to více stupňuje pokud máte fajn partu (clan) a mlátíte to ve čtyřech lidech.
    Takže suma sumárum - určitě nelituju koupě datadisku, osobně si myslím, že hraním strávím dost (500+ hodin) a to za ty prachy je rozhodně dobrá hodnota (pro ty co se ošívají tím že za jeden akt platí 1000 kč, tak nechápou že Diablo je převážně o hře po dosažení max lvlu a dohrání příběhu, který je tam jen jako příjemný podklad pro všechnu tu řežbu).

    Hraju Diablo už od prvního dílu. Moje aktuální postava a progress viz. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xarxes-2162/hero/1831887
    • matt
      Sám bych to neřekl lépe. Hodně lidí nadává na cenu datadisku ale přitom si neuvědomují, že to není jen o jednom novém aktu a nové postavě. Sám o sobě adventure mód udělal grindování o tolik zábavnějším, že to zaručí další stovky hodin zábavy. Souhlasím, že taková svoboda pohybu už měla být ve vanille, ale co, hlavně že to tu je a mě to za ty prachy stojí.

      Pokud někoho nebaví D3, pak ať nekupuje datadisk a nekritizuje ty, co si ho koupili.
      Já třeba patřím k lidem, které základní D3 rozhodně bavilo. I přesto, že jsem věděl, že hra má své mouchy (AH, naprd legendárky, ...), tak jsem si byl vědom jejího potenciálu. A teď jsem konečně dostal to, co jsem si přál.

      A teď hurá do hry dropnout Immortal King set, protože mít stařešiny do jejich smrti místo na 30 vteřin, to si nechám líbít *1*
      • Napsal si to přesně. Akt je krátký, ale je tu zase hodně prostoru pro grindování. Víš, tohle je pro úzkou skupinu hráčů, kteří mají čas u toho pořád sedět. Popravdě mě připadá grind v Diablu 3 něco tak strašně otravného, že si neumím představit, jak někteří jedinci u toho stráví mládi.
        • Asharak
          Můžeš si projít všechno s 6ti poistavami a vyzkoušet schopnosti každé z nich a negrindovat, 6*x hodin zábavy bez grindu = profit *7*
          • matt
            Takhle to Blizzard nikdy nepropagoval a myslím, že takhle to ani není zamýšlené. Měl by sis najít postavu, která tě baví a tu hrát.
            • Asharak
              A kdo říká že nemám, ale to že si nevyzkoušíš alespoň 2 akty za každou postavu je trochu blbé, sice mám problém sedo toho 2. dostat s Witch Doctorem. Neříkám že musíš hrát všechny, ale když je všechny vyzkoušíš, určitě využiješ hru líp a třeba tě začne bavit dělat něco jinak (meele vs range apod.). + se zbavíš grindování a dosáhneš přes 50hodin.
              Určitě 3 klasy jsou z těch 5(6) zajímavé k zahrání i když máš jen jednu oblíbenou.

              Pak teda chápu že si někdo stěžuje na grind když má jednu postavu a tím to končí. Nedej bože když s ní prochází všechny obtížnosti postupně, to bych nezvládl. Moje doba grindění gearu je asi tak 4 hodiny z těch 50.
          • Já jsem osobně zkusil všechny classy, ale jen jediná mě chytla a to je Demon Hunter. Ostatní postavy mě připadají tuze nezajímavé, takže nevidím důvod, proč to projíždět se všemi postavami.
            • Enclaw
              Já jsem např. od Diabla II barbar a navždy jím budu... Ale neříkám že ostatní postavy jsou špatné, většinu mám alespoň na levelu 60. Hlavní je, že je z čeho vybírat a každý si najde to svoje :)
    • Říct pr*ser o hře, kde jsi odehrál 300 hodin, je celkem odvážné. :))
      • Cili parky bez masa nemuzou byt spatny jidlo, kdyz je zere milion lidi? *7*
  • Koukám, tady je to samej Veskoslav. Kam se hrabou Hujerovi *1*
    • Je to kluk šikovná, jen mu nedochází, když na někoho vystartuje se třemi anonymy, které tu předtím nikdy nebyly a ty anonymy se vyrojí v horizontu jedné minuty, tak to bude pár lidem připadat divné. Evidentně si z toho těžkou hlavu nedělá a stále si jede to svoje.
      • Snori_Nosohryz
        Tobě pro změnu nedochází, že tyto "anonymi" nemůžeš vysledovat. Nebo ty prolézáš všechny diskuze a do deníčku si píšeš: Dneska jsem našel nový nick, nejspíš Veskoslav, dám si na něj pozor.
        • Mno.. Evidentně si tu nový a máš potřebu se starat o Veskoslava, což je hodně divné, ale budiž. Já nic nesleduji, jen je mi divné, když vyskočí několik anonymů se stejnou myšlenou a ve stejný čas se stejným stylem jako Mistr Veskoslav, bude to pár lidem divné.
          • PS. Navíc máš v profilu taky Ostravu *1* Nějak moc náhod.
            • Asharak
              To bude asi můj, taky jsem v Ostravě.
            • Nic neříkám. Jen poukazuji, že je to tvůj první příspěvek a v tom příspěvku bráníš Veskoslava. Navíc pocházíš z Ostravy. Jen píší fakta, nic víc.
            • Snori_Nosohryz
              Jasně, pro tvůj klid si mám dát Brno? Mám lhát, aby jsi neměl paranoidní myšlenky?
        • Ale muzes vysledovat lidi, co se nenaucili psat i/y.
  • Kapitola tři. Veskoslav vrací úder( anonymně).
  • Co mi vadí na D3:
    -nudné postavy
    -prezentace příběhu
    -slabý vývoj postavy a absence nečeho "hlubšího", například tvorby runových slov
    -grafická stylizace a hlavně ty předimenzované světelné efekty
    -vizuálně trapní bossové, souboje s bossy ve wow stylu
    - hratelnost místo runu na bossy, farmení elitních packu (čím se farmení stáva časově méně náročným a hra nudnejší protože se nemusíte probojovávat k bossovi, stačí farmit moby, že jo)
    -obchodování s hráči blizz nedokázal vyřešit, nejdřív to byl fail s aukcí, teď pro změnu obchodování zrušil prakticky úplně
    -žádné pvp
    • Asharak
      Efekty jsou na té grafice to nejúžasnější :P při hraní je to super. Alespoň solo hraní.
      No jinak mi přijde nudné spíš snažit se probojovat k bossovi, to je přesně to co tu hru dělí od WoW-styl farmení ^_^ V ARPG farmíš moby, smiř se s tím nebo jdi hrát WoWko. Ale zabít bosse je jinak skvělé to jo.
  • Asharak
    Dobré nedělní ráno *6*
    • Veskoslav
      Zdar.
      • Asharak
        Už jste to šli na Torment? Nějaký rozdíl mezi original a RoS mezi obtížnostmi? Hlavně co se týče elitek a jejich spelů? Sice jsem sledoval kungena jak tam farmí T-I. ale nějak nejde ten pocit vybavit. Oni nedostali žádné nové spelly že? Pořát tam jsou ty staré.
        • Veskoslav
          No autoři si evidentně oblíbili arcan+frozen star. Jinak včera jsme jeli Bounties TII a docela záhul. Oproti původní hře mi to přijde minimálně o 50% těžší. Jinak dostali až 6 druhů spellů, že můžou mít naráz, to je pak strašná sranda.
          • A uz zrusili koridory a 4 butto.... oh wait! *15*
  • Femto
    Docela jsem se zasmál v této diskuzi. Nejlepší jsou ti bojovníci za svoji pravdu, kteří vyrukují s tím, že hrají 20 let, čili jejích názor musí být přece ten správny. Lojzo? Si upadl na hlavinku ne?
    • Drahe Femto, protoze sis zjevne nedal tu praci, precist si celou diskuzi, tak vez, ze s temi 20 lety tady poprve zacal operovat Fast, kdyz jsem mu daval priklady her, ktere maji vyborny dej a dobre napsane dialogy. Predstav si, ze v tom vyctu rozhodne nebyly vsechny hry stare 20 let - Zaklinaci ani Drakensang nema 20 let. Ani Gothic a ani BG a cela rada dalsich. A proc jsem daval priklady techto her? Protoze se jedna o perly, ktere v zanru RPG vznikly a cela rada hracu se s nimi nemela moznost seznamit. Ale asi mas pravdu, ono hazet perly svinim, byva vetsinou zbytecna prace.
      Ale kdyby sis nahodou dal praci nektere z nich dohrat, pak ziskas moznost srovnani a pak se Ti ve svete DS nebude zdat vsechno ruzove, jak to vypada na prvni pohled. Ja jsem si praci dal a DS jsem dohral nekolikrat, abych pochopil cemu presne se rika na konzolich RPG *1*
      • Cituji tebe 17:47 --- "A jen tak pro info - hraji RPG jiz 20 let" Takže nelži. Předtím si spamoval, nějaký vykopávky, které nikoho nezajímají. BTW. Teď jsem měl možnost hrát BG 1,2 EE a docela jsem se smál. Tupý příběh, nulová výzva. Opravdu žasnu, že i takový blbina může být modla.
        • No, drahy Fasticku. Ty jsi proste dyslektik. Mas problem s chapanim psaneho textu. Na tvou otazku:
          včera v 17:38: "Proč tu spamuješ 20 let staré hry? Týka se to nějak tématu nebo si chceš něco dokázat tím, že jsi hrál nějaké staré hry?"
          Jsem Ti normalne odpovedel, a to v 17:47: "Tak si zahraj Zaklinace 1 a 2, kdyz chces neco novejsiho. 20 let stare hry a co ma byt? Muzu snad za to, ze kvalitnich RPG se dnes dela tak strasne malo? Skoro vsechny starsi hry strci dnesni hry do hrave kapsy. A jen tak pro info - hraji RPG jiz 20 let, takze proc neuvest spicky, ktere jsem hral a i dnes se daji dobre zahrat? Vsechny se daji koupit na gogu. "
          Jinak vzhledem k tomu, ze jsi napsal, ze dialogy v Z2 jsou tupe kecy, tak se jaksi neni co divit, ze Ti hry jako BG1, BG2 nesedi a povazujes DS za hru se skvelym pribehem. Je asi nasnade uhadnout, ze hry jsi nejen nedohral, ale ty ses nedostal v BG 1 do Nashekel Mines nebo v BG2 ze Shadow Annu. Jak jsem napsal drive, mas mou uprimnou litost, proste nekteri lide se takto narodi a neda se jim pomoci *1*
          • Drahý Aloisi z Vidlákova. BG by v této době neuspěla. V té době nic lepšího nevycházelo, proto je to kult. Jinak je to pěkná srajda. Nulová hratelnost. Házení kostkami xD nepřidá na hratelnosti. Příběh na bázi D&D, čili klišé střídá klišé. No nech si chutnát gurmáne. O Zaklínačí jsem nenapsal tupé kecy, ale že je to typická gay- hra. Nulová hratelnost a jen kecy, kecy a mizerný gameplay. Není tam žádný vývoj postavy, jsou tam jen 3 před-nastavitelné buildy ze kterých je hratelný pouze jeden. 5 do nekonečna střídající potvor naprosto ignorující klimatické podmínky :D. Takzvaně příběhová hra na úrovni Walking Dead. Já potřebuji hry hrát a ne, aby to za mě hrál automat.
            • ...a preto hrajes hru , ktoru by zvladol aj automat, alebo focusni, nastav stit, ktory je velkosti pokrievky na hrniec ale s hitboxom ako stena 5x5 m a cakaj ako uder do neho, NPC vo velkosti mensej stodoly strasne rozhadze aby som ho mohol trafit, zvysne NPC sa vacsinou len pozeraju a nereaguju. Samozrejme definitivne umriet sa neda a vsetky itemy sa v neviditelnom bagli sa transportuju k ohniku...Sooo hardcore.
            • *1* Tak evidentně si mladší ročník tak ti neznalost odpustím.

              Jen mi prosím tě ještě napiš kam až ses to dostal v BG, že to pro tebe nebyla výzva.
            • A teď vychází Skyrim, Diablo 3, Mass Effect čili pro někoho taky zlatá éra a děcka této doby budou vzpomínat zase na tohle období omfg a to neznamená, že to jsou dobré hry. Se vzpamatujte proboha.
            • Panebože nojo my to chápem všechno kromě Dark Souls je sr*čka bez výzvy, mise splněna můžeš jít o dům dál. *7*

              Mimochodem v době kdy vyšlo BG 2 vyšel také, Planescape Torment, Arcanum, Deux Ex, Gothic, Jegged Alliance 2, Diablo 2, Might & Magic VII, Metal Gear Solid a mnoho dalších pecek. Ta doba je dodnes považovaná za zlatou éru herní scény. Takže to že v tu dobu nic nevycházelo je nejenom lež, ale je to přímo kardinální hovadina. *6*
    • Po precteni tvého hlavního prispevku neverim, ze jsi vubec vlastnik hry.
    • Lhar dorazil.
    • Já se zase bavím člověkem, co lže jak tiskne, když tvrdí, že V. akt je nejkratší. Ale co, našlo se dostatek stejných tupounků, který ti to "olajkovali". Nechceš přidat ještě nějakou lež? Třeba jako del, co tvrdí, že celé Diablo III projede za 2 hodiny? *3*
      • Femto
        Chudáčku můj malý. Ano Akt V je nejkratší ze všech regulérních Aktů a celkově je herní doba -+ rovna 3 aktu. Cena skoro odpovídá původní hře, takže zákazník by čekal herní dobu přibližně stejnou. Tohle je jen hodně předražené DLC. Smiř se s tím *3*
        • Stillson
          Nevim jak u Tebe ale mě dohrání 5.aktu trvalo asi 15hodin, takže nevim zda je to nejkratší akt. Možná pokud jsi měl 250K DMG a jel jsi to na normal :-) tak to beru,že to bylo nejspíš krátké. Já to hrál na Torment 1 ve dvou lidech,nepřeskakoval videa ani rozhovory, takže za mě je 5.akt dost dlouhý.
        • Coze? Hral jsi o vubec? 5. act je suverenne nejdelsi ze vsech ...
        • Proc lzes? Jen to ze V. akt je delkou takrka rovny I. aktu a cena byla od 700 Kc. Ty se zase smir s tim ze jsi ulhanec. Mas jenom dostatecne stesti, ze je tu dost lidi jako max a spol, co ti to zerou.
          • Femto
            Kdo si to se mnou píše? Asus nebo VLC nebo snad Veskoslav? Mám v tom docela hokej.
            • for Vesloslav: troll zacinat brat vazne trolling od ostatnich, trosku smutne ze :) jinak jsem jeden z mala anonymu na tvy strane , ale kdyz si to tak vemes ... pisecek sis proto tu nachystal sam, to jak se tu ktobe lidi chovaji je jen odraz tveho predesleho chovani, pouceni pro priste

              a jinak je redakce tak neschopna ze neumi upravit ty vlakna aby to vypadalo trosku lidsky? dit je takovejch templatu boha... provozujete takovej navstevovanej web a pritom tu mate takovydle prasarny neprehledny :) FUJKY ...
            • Já si myslím, že jsi blb, ani papež být nemusíš *1*
            • Femto
              Obninuj si klidně koho chceš. Myslí si třeba, že jsem papež, ale to co tu převádíš. Mám pro to výraz snad jen SHITSTORM.
            • Veskoslav
              Ano nula s novým nickem, že mě to nepřekvapuje. Přeji hnusný den;) Jinak zajímavé, že píšeš prakticky jako Rhulad. Ale neobviním Tě, klesl bych na tvou úroveň.
            • Femto
              Veskoslave? Co ty si zač? Pověz? Nepřeháníš to trochu? Je mi to jedno klidně na mě reaguj s desítkami anonymy, pokud je libo a baví tě. Jak vidím, stejně tě už každý pozná.
            • Nejsem VLC, nemuzu reagovat na tvuj prispevek, to muze jenom VLC? *7*
            • Veskoslav
              Další hlupák, co mě obviní, že píšu pod 20 nicky? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit