Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bomba datadisk nemuzu si vynacgvalit!
  • Femto
    Podle mě je to docela podvod na lidi. 5 akt je nejkratší ze všech aktů, když nepočítám epilog. Cena je naprosto neodpovídají nabízené hodnotě. Upgrade statů, jeden krátky akt a to vše za litr. Ne, tohle mělo být zadarmo, jako omluva za Diablo 3.
    • Veskoslav
      Proč záměrně lžeš? I kamarád, co to proběhl na normal rychle rychle (kvůli adventure módu) a všechno vynechával to proběhl za dvě a půl hodiny. Přitom celé Diablo prosvištěl za 4,5 hodiny.....V. akt je pouze o něco kratší než první akt. Ale to by jsi musel ty mapy prolézat, plnit vedlejší úkoly atd.
      • Asharak
        Takže má pravdu *1* Fakt je V. akt jen 1,5 hodiny? *9*
        • Veskoslav
          No zapni si nejlehčí obtížnost a jdi všude rovnou a možná to stihneš. Ale rekord u "nás" na jednom diskuzím je 122 minut.
          • Asharak
            Meh, to mě vůbec nebaví :D dal jsem si HC normal s Doctorem a stejně jsem pořád otevíral chestky a hledal loot a došel tak do 3/4 I. :( :D. Jako pokud to bude jak I. a II. dohromady kompletnějším objevováním tak to bude super. Monstra a mapy vypadají super.
            • Asharak
              Pořád lepší než kdyby se měly rozdělovat sem tam 3 elitky na 3x6 kopií a ty ještě na dalších 6, a ke konci maj stejně životů jak při rozdělení. -_-
              No pokud to nebude vyloženě nudné, vzhledem k prostředí, přece jen mít jednu velkou mapu a dvě menší s jiným systémem je meh, pak se dá říct, že to je dlouhé. Zdvojnásobením velikosti totiž hratelnosti(délce) z hlediska zábavy moc nepřibude že.
            • Veskoslav
              Jako některé mapy jsou tam gigantické, kdy prostě systém chodeb je šílený. Problém vidím v tom, že každé druhé monstrum umí vyvolávat další nebo po smrti se rozpadne na další nebo ještě lépe "vyvolá" 6 dalších menších *1*
    • kovar.jakub
      Jak to s tím nejkratším aktem děláte? Běžíte vpřed na normal a hypnotizujete stopky? Já se vážně pod 8-9 hodin neměl šanci dostat.
      • Nesmíš jim to mít za zlé. Oni chvátali, aby se náhodou nepodařilo Malthaelovi uskutečnit jeho plán. Musíš vinit hru samotnou, ta je k tomu dohnala!
      • Femto
        Tomu se mě nechce věřit *3*
    • Keyz
      Lidi kupují tak co. *4*

      Recenzentovi to taky nevadí.
    • To je teprv začátek. Další vejvar budou konzole. Čekám, že ti dostanou spoustu "vylepšení" za odpovídající cenu. Blizzardu z toho vyvařování doslova hráblo. Ale je jasný, že poptávka/nabídka funguje, takže si ten ojeb může dovolit. Tohle můžou ovlvinit jen lidi svými peněženkami. Nevim jak tady, ale v USA není šance, tam jsou zvyklí si nechat **** na hlavu a ještě platit, prachů maj dost. :D
  • Správné ARPG? Počkejte si na Grim Dawn... (ano, četl jsem jen verdikt)
    • Asharak
      Radši kdybych si mohl říct, poočkej si na Sacred 3, ale ta stylizace nevypadá moc dobře :( oproti 1 teda
      • Sacred 3 jsem nějak nesledoval, ale to může být tím, že dvojka mě teprve čeká :)
        • Asharak
          Jednou jsem ji nainstaloval, nešla a další 20GB instalačku jsem v té době s 2mbps nějak nechtěl zkoušet. Možná někdy, ale spíš ne. A co jsem ji teda viděl u kámoše tak i tak to dopadlo blbě. Zlatá jednička, asi už ji nic nepřekoná.
          • No ne, já dvojku chvíli hrál coop, ale byly tam nějaké bugy, tak jsme se relativně rychle vrátili k Titan Questu... ale celkem mě to bavilo, dobrá variabilita povolání. Jedničku jsem dodnes ani neviděl... ale z toho videa na Steamu mi to dost připomíná Revenanta :)
  • Mimochodem, doufám, že nikdo nepovažuje odstranění AH za vylepšení hry, nebo inovaci. Odstranění AH je jen uznání jejich chyby. AH bylo stejně jen marketingovým kalkulem. Měli z toho prachy a teď zase jakože uznání a slávu, že to odstranili. I když je to k prospěchu hry, tak slušná manipulace a důkaz nekompetentnosti nebo chladnýho byznizu, vyber si. :D
  • Tuna obsahu a 9/10? To má být vtip? Pojďme na fakta: - ve hře není ani závěrečná render animačka (první hra/expac od Blizzardu, která nemá závěrečný render video)
    - 5 akt je tak na 1.5-2 hodiny
    - loot pořád crap (affixy) akorát změna na 4/2 systém (spouta affixů je pořád useless, nic s nima totiž ani nedělali), jediná kloudná novinka jsou nové legendary affixy z nichž je ale tak polovina useless (buť směšné hodnoty damage, nebo proc chance), každopádně většina není "build changing"
    - adventure mód jsou jen mapy ze základní hry akorát s vykuchanými dialogy a questy
    - gambling a blood shardy = joke, nedají se vygamblit nejlepší itemy (torment only) a šance jsou o ničem, gambling je v podstatě bonusový rare materiál ze salvage, blood shardy nemají jiné využití, promarněný potenciál jaxsviňa
    - rifty = random mapy s random potvorama, to bylo slibováno už v základní hře
    - Mystik - to samé, měl být už v základní hře, včetně PvP (lol)
    - obouručky pořád useless - nedotčený po 2 letech
    - gemy pořád totálně nevybalancovaný - nedotčený po 2 letech
    Sečteno a podtrženo, jedná se o vylepšení hry na úrovni DLC, které mělo být z velké části už v základní hře a to za cenu 40&. Největší ojeb všech dob od Blizzardu. Po 3 dnech lidi na fóru nadávají, jak je gambling useless, jak legendárky nedropujou, jak na lvl 66/67 pořád nachází itemy lvl 61 (ve hře snad chybí tier 62-65) a jak najednou záhadně v novém super smart lootu 2.0 padá hromada itemů pro jiné classy. Zatímco před RoS byly většina itemů se statama pro mojí postavu, tak teď najednou lidi craftí třeba 10 setů a má to staty pro jiný. Opět se vracíme k RNG ojebu jako v dobách AH. GG Blizzard za dokonalý marketing. Až ta hra bude za dvacku a bude opravená, tak zvážím koupi. :D Ojebat se ale do ActiBlizz kravaťáčků do zadečku nenechám.
    • TL&DR Get a life
    • Tywole takovejch mínusek. Když vyšlo originál D3, tak to bylo taky mínusek u kritických komentářů. A jak nakonec všichni fanboys utřeli. Hra byla totální joke, než se min. za rok opatchovala. Na začátku byly legendárky nepoužitelný, horší, než rare lol. Teprve po 2 letech zrušili AH a některý věci (useless 2h, nedotčený nevybalancovaný gemy) tam pořád jsou i v RoS. Tomu řikám nejdelší a nejlíp placený betatest...
      • Jack1947
        A to bud rad ze si te nevyhledl nejaky clickbot to by bylo minusu az bys taky nakonec nejspise (utrel)
    • lol takze ty hodnotis hru a nehral jsi ji ? :D
      - kazdy akt je na 2h (2. je mozna o neco delsi)
      - s lootem nemam problem...pokud se affixy pouzivaji spravne se spravnymi skilly tak jsou uzitecne
      - adventure mod...to nekdo hraje diablo kvuli mapam ?
      - neni duvod aby lidi gamblovali misto toho aby zabijeli
      - rifty - ze to bylo slibovano v zakladni hre neni argument
      - viz. rifty
      - obourucky nebyly useles ani v puvodnim D3
      - gemy .. nektere mozna jsou uzitecnejsi nez jine, ale zadna tragedie to neni....legendarky dropujou jak zbesile...ano pokud hral predtim nekdo s MF na max, tak pro nej se mozna nic nezmenilo, coz ale porad znamena ze padne legendarka tak 1 za hodinu. To ze padaji itemy s vlastnostma pro jine klasy je blbost...stejne tak craft vyrabi itemy pro tvoji primarni vlastnost. Samozrejme obcas - tak v 1 z 20 pripadu padne i item pro jinou clasu...s tim ja problem nemam.
      • Jakmile jsem si přečetl, že je každej akt podle tebe tak na 2 hodiny, okamžitě jsme přestal číst.
      • "s lootem nemam problem"

        affixy jako +80 exp per kill na lvl 70 legendárce, když to dává za moba desítky nebo stovky tisíc jsou fakt pecka. Tohle tam furt je od začátku a oni nejsou shopný to změnit na blbý procenta nebo tak něco. Po dvou letech. Většina secondary affixů jsou gimmick a nemají prakticky na nic vliv. Systémem 4/2 jen změnili kam affixy patří, ale samotné jsou nedotčený. Prostě ta nejvíc lazy možnost a na oko dobře vypadající. Ale co čekat, když nemákli ani na gemy nebo obouručky. Neschopnost a ojeb.
        • Asharak
          Zato sáhli na animace :3
      • "lol takze ty hodnotis hru a nehral jsi ji ? :D"
        Nehodnotím hru, ale její obsah, cenu a za tu cenu práci na ní odvedenou. A že něco bylo slibováno v základní hře a dali to datáče za plnou palbu je tady sakra argument pane slepý fanboy.

        "obourucky nebyly useles ani v puvodnim D3"
        Chtěl si říct Skorn nebyl useless. To byla jediná obouručka, kterou lidi použvali, většina jela 1h nebo 1h+oh. Skorn byl OP a už je nerfnujtej, takže platí to, co sem psal. Že měl někdo IK crap, protože neměl na rare jednoručku na AH za X mega je věc druhá. Obouručky jsou nevyvážené proti dual wieldu anebo 1+off-hand, to je fakt a doporučil bych ti se faktů držet, pokud cheš dál oponovat.

        "kazdy akt je na 2h (2. je mozna o neco delsi)"
        4 akty = 60$
        1 akt = 40$
        Nemá smysl se dál bavit, když neovládáš elementární logiku a z mého postu si nepobral pointu.
        • Blue.Shark
          Že do toho tak kecám...pokud srovnáš ceny Diabla II a jeho datadisku, jejich poměr se od Diabla III a datadisku zas tak moc neliší (kdesi na netu jsem našel, že původní hra byla za $50 a datadisk byl za $20). Takže tohle není nic nového. Edit: omyl, datadisk Diabla II prý byl při launchi za $40.
          • Obsah datadisku D2:LoD je oproti RoS někde jinde, to jen pro info, protože to asi nevíš, jinak bys tohle nenapsal.
            • Blue.Shark
              Trollování vypadá jinak, kamaráde, každopádně uznávám, že tahle diskuze dál nemá smysl. Ty máš očividně náladu urážet a nezvratný problém s Reaper of Souls...a já ani nehrál D3, abych ti mohl pořádně oponovat. Každopádně se mi zdá, že Loot 2.0, nový artisan, nová postava, nový act, pozměněný systém obtížností, nové skilly a adventure mód prostě dá obsahově na slušný datadisk; a pořád nevidím nejmenší důvod pro to, aby byl levnější, než o spoustu let starší příbuzný. Blizzdrone mi ještě nikdo neřekl, takže pokud to znamená, že se mi líbí tvorba Blizzardu, v tom případě jsem blizzdron...v těchhle kravinách se moc nevyznám. Aspoň nejsem zhrzený fňukal, co pěstí buší do země, když někdo neakceptuje jeho názor. Cya ...a dospěj, máma by si to určitě přála.
            • Blue.Shark
              Runy a jewely bych nebral odděleně - jsou to sockety. Runová slova jsou dost na pováženou - jsou sice významné, ale pořád jen sekvence run. S craftingem ti dávám za pravdu. Pořád ale nevidím ty trestuhodné nedostatky, pro které by na tom tento datadisk nemohl být cenově stejně, jako datadisk před čtrnácti lety.
            • -5 Akt v Diablu 2 byl nejdelší ze všech
              -2 postavy
              -runy
              -runová slova
              -crafting
              -jewely
              -charmy
              -záverečná render animace (smutný, že tohle musim zmiňovat jako plus)
              -TUNY nových setů a unikátů (rozhodně víc, jak v D3)
              Není to blízko, D2 sem hrál roky, takže tady se fakt nemá smysl hádat.
            • Blue.Shark
              Pravda je, že Diablo III jsem nehrál, ale Diablo II mám projeto mockrát. Lord of Destruction přidal dvě nové postavy, pátý akt, runy, unikátní vybavení pro každou postavu a několik nových zbraní (různé mutace zbraní nepočítám). Číst jsem ještě taky nezapomněl a dle článku je obsahově Reaper of Souls hodně blízko, tím pádem se mi zdá cena, když už ne adekvátní, tak vzhledem k minulým letům standardní. Edit: pravda, Lord of Destruction ještě přidal charmy...
        • Ne z tveho postu kde jsi vypsal X veci co se ti nelibi a vlastne ti jde jen o to, ze se ti zda Datac predrazeny, jsem opravdu pointu nepobral. Nicmene me je UPLNE jedno jestli za to dam 400 nebo 900.

          V D3 mam odehrane nekolik stovek hodin, to same bude s datacem...podle tve logiky, by hry jejichz dohrani zabere treba 20h mely stat tak 100kc. Takze at me obira Blizzard o prachy jak chce, porad v prepoctu hodina hrani stoji mnohem mnohem mene, nez u 90% ostatnich her.
          • Škoda, že určuješ cenu podle toho, kolik si u toho Ty strávil hodin a ne objektivně. Ne každý totiž bere Diablo jako druhý job, aby farmil 1 leg / 3 hodiny s 1% nadějí na ugprade, což je prakticky jediná pointa a obsah toho tvého stohodinového gameplaye. To bych pak mohl udělat remake Tetrisu, kde by padaly obrazce hodinu, určitě by to přidalo na trvanlivosti a ceně hry.
            • klidne s tebou v ramci objektivity muzu souhlasit, ze ten kdo si koupi datadisk jen kvuli tomu aby si prosel s Crusaderem 5ty akt bude zklamany
  • Datadisk sice (zatím) nemám, ale patch 2.0 ze hry odstranil pár věcí, který mi vadily (aukce a nesmyslný dropy, jako třeba mighty belt s inteligence) a taky se mi docela líbí update abilit a jejich run. Žádný negativní změny jsem nezaznamenal :) Takže ze hry, kterou bych ohodnotil přinejlepším 5/10, se stala hra, u které mi ta devítka docela i sedí :)

    Zřejmě to je sice způsobeno jen počátečním nadšením, ale i tak plánuju RoS zakoupit hned, jakmile se dostane do nějáké slevové akce :)
  • Keyz
    Bohužel i když to vypadá dobře, tak pro dlouhé hraní je tam velká nevýhoda to online připojení.
    Je to hra o opakování toho samého dokola a pokoření milníků.

    A hrát na HC kde se může stát, že to lagne anebo spadne je špatný. Kdyby se pouze přenášela data o postupu hráče to aby to šlo rychle ověřit to by nevadilo.
    • kovar.jakub
      Nelaguje to už vůbec, alespoň mně teda ne (dost do toho promluvil i poslední patch). A jinak se dá teda hrát i normálně bez HC módu.
      • Keyz
        Jo o tom zlepšení jsem četl.

        Ale HC je ten velký milník :) To je na Diablu teprve výzva. A stabilní internet není vždy.
        Ale dá se to i tak, co jsem koukal. Jen je prostě blbý, že to neupraví jako na konzoly
        • nj hraju to na HC a proste smrt kvuli lagu zaboli, ale tak to proste je...navic paragon lvly zustavaji i po smrti postavy ,,nastupcum,, takze aspon trochu utecha :)
          • Lagy jsou opravdu to jediné, co mě hodně mrzí. Nemám sice nejrychlejší internet, (je jedno, jaké mám detaily a rozlišení) ale trhání se mi objevovalo docela často. Ale určitě se k datadisku jako milovník dvojky vrátím. Nevěřil bych, že stačí pár šikovných patchů - je to opravdu jiná hra než před launchem původní hry.
    • Asharak
      Pokud to nebylo tím, že ability jdou použít zásadně až po dokončení aktuální animace, pak je větší problém ten ping, kdy nejde dostatečně rychle po sobě kástit důležítý spell.
  • strabo
    Mám dotaz Journey mod se neukládá všem? Takže s každým novým přihlášením do hry začíná odznovu nebo je to jen můj problém. Díky.
    • kovar.jakub
      Adventure mód se resetuje při každém spuštění hry správně. Za udělání pěti bounties najednou je prostě odměna navíc.
      • strabo
        THX, aspoň jednotlivý lokality po pěti splněnejch úkolech by se mohly ukládat.
        • proc? kdyz to je endgame na farmeni? *7*
          • strabo
            No po splnění všech aktů by se to resetlo, nebo by si to člověk resetl sám jak bych chtěl.
  • Asharak
    Koupit D3 týden před vydáním RoS bylo určitě dobré rozhodnutí. Určitě bych ho taky doporučil, ale jen těm kteří mají nějaký ten čas *4* Teď pár měsíců počkat a snad se ukáže levnější datáč
    • Docela naivní přaní čekat od Blizzu, že zlevní ten "datadisk" po pár měsících.
      doporučuji se mrknout na cenu Starcraftu 2 :)
      Ale tak třeba narazíš na nějakou víkendovou akci.
      • Blizz nezlevňuje hry ani po deseti letech, se podívej co stojí d2 nebo w2 oproti hrám od jiných vývojářů.
      • Asharak
        Spíš myslím jestli se v průběhu nějak neobjeví někde levná verze, třeba dočasně. :D
  • Za mě naprostá paráda. Jako fanda Diabla 2 musím říct, že to vylepšili. Teď už jen doufat, že druhej datadisk přijde brzo. "But will of a templar is stronger!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit