Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč každy recenzent piše jen o klikaní?? Když to není vubec pravda...protože znaly hrač už od prvního dilu používa shift....vubec to neni o klikaní aby někomu upadl prst
    • Odpověděl jsi si sám ;)
  • Let the hate begin!
    • Trol.diskuzni
      Jaký hate... Skyrim nebyl sesazen, všichni jsou spokojeni. God bless Bethesda!
  • jindra.veliky
    nechce se mi to cist takze co je v recenzi uvedeno za zapory? *6*
    • Cahir
      Nastoupil Král (ještě k tomu znuděný) a rád by věděl, jaké jsou zápory. No tak poddaní, služte!
      • jindra.veliky
        zatim jen princ...trochu by ses měl venovat zahranici *3*
        • zatim a asi navždy *3*
      • Tleskám, opravdu, ale opravdu moc pěkně napsané. Tvým trefným názorem se mi na tváři vyloudil úsměv .-) Kéž by, bylo více takových pěkných a slušných reakcí na games.cz


        Váš Werdes
  • Jen 8/10 jo? Po pravdě jsem čekal jasnou 10ku max. 9ku :) Ale já jsem pouze uživatel.
    • Trol.diskuzni
      Mno jo, holt tady někdo nebyl dostatečně motivován...
      • To bude tím že Activision nemá v ČR pořádnýho vydavatele...
        • Trol.diskuzni
          No právě... Od nich ceny do podcastu nejsou.
  • Psychotic
    Hm... jsem zvědav na příběh. Tak jak se nám Diablo probudil potřetí?
  • Trol.diskuzni
    Skyrim 10/10 -> Diablo III 8/10... To je krapet zajímavé.
    • Cahir
      Nikoliv, vzhledem k tomu, že recenze Diabla 2 a Warcraftu 3 se taktéž pohybovaly kolem 80%...

      Blizzard přelomové hry prostě nedělá. Kultovní možná, přelomové nikoliv. Stejně se z D3 opět stane nejhranější hacknslash na několik let.
      • Trol.diskuzni
        A Skyrim byl přelomový v čemže? I ten bugfest už přece předtím předvedli hned čtyřikrát...
        • Cahir
          Hele já nejsem zrovna ten nejlepší člověk na obhajobu Skyrimu. *1* Mám k němu hooodně výhrad... Ale jestli jsem za dobu v něm strávenou něčeho potkal minimum, byly to právě bugy.
        • Tobě ten Skyrim vlezl řádně do hlavy. Už jen za to jak tě se*e bych mu dal 12/10 ;-)
          • Trol.diskuzni
            Já jsem mu chtěl dát též 12/10 tady, ale bohužel mi to systém neumožnil... Takže jen 10ka. *3*
            • No vidíš, tak můžeš být spokojený a už nebreptat.
    • Miserius
      Je to tak spravne, Skyrim XXX hernich hodin, Diablo X *16* A neresim nejaky problemy s pripojenim, kdo si myslel ze prvni 2 dny bude nonstop hrat je ma*or (coz samo o sobe je smutny u singleplayer hry )
      • Trol.diskuzni
        Vzhledem k tomu, že to dost lidí bude chtít hrát jen v singlu, tak je vcelku kontroverzní fakt, že mu to (u této série) nově není zcela zaručeně umožněno... Ale když si vzpomenu na to, co jsem zažil se šoky se Skyrimem, tak si myslím, že si "nemají vzájemně co vyčítat".
      • BoB.2
        Na Skyrim vychází opravný Pathe ještě tet, podle mě si 10/10 nezaslouží jak Skyrim tak Diablo3.
        • Miserius
          No a? Patche tu od toho jsou. Mozna si 10 nezaslouzi, ale 9.5 trebas jo, a stopro vic nez Diablo! Pokud to beres tedy tak, ze hra se hodnoti hned po vydani v tom stavu jak vyjde (kdyz se ti nelibi patche) tak Skyrim -8, Diablo -3
          • A proc si skyrim zaslouzi vic nez diablo?
            • Miserius
              Zzz co to placas? Co meles o penezich? To mas takovy komplexi ze to pises vsude? Jinak kapesny dostavam, samozrejme, ale moje kapesny bude vetsi nez tvuj plat :)

              Drasta: Pul roku? Hra se dohraje za 7 hodin, x5 polovani a jsi na 35 hodinach, jestli pak jen behas sem tam a a prijdes si ze hrajes, to uz je jina...
            • Srovnavat skyrim s diablem je ulet.
              Herni doba je individualni.Nekoho to muze bavit hrat skyrim 100 hodin a me treba jen 30 .
              Kazdopadne pochybuju podle toho stylu jakym to miserius napsal ze vubec nejake penize ma krome kapesneho od rodicu :]
            • Ja u Diabla pocitam s hraci dobou cca pul roku az rok. Vedlejsi questy me nezajimaj, pribeh me nezajima. Zajima me to co je hrach od blizzardu to nejlepsi. Krystalicky cista hratelnost.
            • Miserius
              Nabidne ti 10x delsi hraci dobu, dejme tomu hlavni pribehovou linii maji oboje na stejne "urovni" ale tim diablo konci, skyrim zacina (a nez zacnete rikat ze vedlejsi Q jsou o hovne, Valce o Skyrim, spousta "cechů" atd, tomu nerikam bezny, suchy vedlejsi Q). Diablo asi za par mesicu nabidne pvp areny...supr teda no, 9 let delaj takovouhle chujarnu a stejne nevydaj vse... Always online ? Tak na moje penize zapomente, takovehle hry jsem si chtel zapnout na notasu na chajde po vecerech např... Pokud budes rikat ze diablo nema jen jednu class, Skyrim taky muzes behat jako melee bojovnik, wizard atd, jak tady tak u Diabla bude herni zazitek az na par vyjimek jen o jinym boji...
  • Miserius
    No ufff, primerene hodnoceni, ne +2 za hype a masovou hysterii :)
  • johnysak
    Blizzard měl to vydání eště o dva měsíce posunout.......................vyšel Max Payne.
    • Who cares?
      • No řekl bych že Blizzard. Vzhledem k těm dvanácti rokům čekání a Diablo ani není nejprodávanější hrou týdne. ( ovšem na pc je to celkem slušnej výsledek)
        • Prý není nejprodávanější. Až tam budou cifry i za digital, tak se můžeme bavit.
      • PreidaQ
        Everybody, man. *3*
  • 11/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit