Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc mě na D3 komunitě fascinuje, jak si všichni stěžují, kdo je a kdo není op a že všichni jedou jeden build. Ale přitom je nikdo k ničemu nenutí. Navíc 99% hráčů se stejně do leadeboards nepodívají. Tak proč to raději nehrají tak,aby je to bavilo. Žebříček stejně zajímá jen pár korejských noliferů. Užívejte si hru a kašlete na top ten.
  • medvidek88
    A není to nakonec stejně jen o tom, jestli za ty peníze dostaneš dostatečnou zábavu? Pro mě to bylo oživení hry, kterou jsem před tím pul roku nehrál (do té doby nahráno 250 hodin) a díky 15E jsem se do hry zase na 50 hodin vrátil, což mi za tu cenu přijde naprosto v pořádku (i když pro mnohé je lepší dát 60E za 5h koridorovou střílečku, což zase nedokážu pochopit já ) *3*
    Btw za tu dobu Blizzard přidal opravdu dost obsahu zdarma *3*
  • Tak to je asi chyba na tvojem prijimaci, ja normalne po launchi hrat mohl. Mozna ne prvni hodinu, ale urcite to nebyl tyden nebo dva.

    Jinak ten vyvoj postavy uznam, je to predlinkovany, kdyz to beres tahle, ale to je u vetsiny her(podobnyho zanru) a nebo tam je reset vsech skillu. Jinak samozrejme si muzes vybrat jak tu postavu budes hrat...

    Jinak to, ze zijes v minulosti a k singlu driv nebylo potreba byt online je jasny, dostupnost internetu takova nebyla, jako je ted. Ted je to samozrejme jinak, tak toho vyvojari vyuzijou v hracuv prospech, myslim si, ze majorite hracu to nevadi a tech par, ty nikoho nezajmaj, mas pravo si to nekoupit...
  • Ja si nemuzu stezovat, D3 sem toho casu moc nedal, ale Necro je moje slabost, toz to byla jasna volba to apson zkusit.

    Slabej neni, spis lehce OP, pac s Paragonem cca 30 hram Necro na Torment I, zacal sem teprv treti akt a uz to vyskakalo na lvl 57, doslova jako nuz maslem (ok, sem tam nejakej ten RIP prijde ale to je ciste z nepozornosti, nikoli obtiznosti).

    Jo, bavi me to, palec hore pro Blizzard :)
  • Diablo je stereotypni uz od prvniho dilu *15* Kupodivu mne to u tyhle serie nikdy nevadilo...
  • Necromancer je fakt vymazlenej. Doporučuji!
  • Není argument. Diablo 3 dostalo přídavek nabízející 1 postavu za 14 eur. Path of Exile dostane přídavek s 6 novými acty úplně zdarma. Co je lepší obchod?
  • Diablo III bylo nejvetsi zklamani a vyhozeny prachy:( jednicka mela kouzlo, dvojka to kouzlo dokazala rozpracovat, ale vysla uz desna davno a ja byl mladej kluk, trojka? prodluzuje agonii stereotypu a nudy, bohuzel...samozrejme muj nazor
  • nejhorší jsou stejně iso RPG, nejnudnější hry ever, kde musíš pořád dokola využívat nejnudnější combat ever...
  • Asharak
    proč jinak bych ji asi psal *5*
  • Ocividne nechapes psanej text, jesi teda vis, co to znamena *7*
  • Ta zprava there is no cow level je jenom interni joke. Cow level ve hre skutecne je, ale byl pridan az pozdeji, ne hned od zacatku.Jinak nekdo tu pise, ze necro je slabouckej? LOL. Jde s nim dat 110 gr. Coz myslim, ze autor komentare asi stejne nevi, co znamena.
  • Neni dulezity kolikrat jsem nemohl hrat. Byl to tyden mozna dva po launchi. Dulezity je, ze kdyby tam nebyl online only singlplayer tak jsem mohl hrat.
    Vyvoj postavy tam je, na urcitych levelech dostavas novy skilly. Ovlivnit ten vyvoj ale nemuzes, dany skill dostanes vzdy na stejnym levelu. Proste to ovlivnit nejde at uz si nalhavas cokoliv.
    To ze singlplayer nepotrebuje byt online je fakt, tady si taky neni duvod nic nalhavat.
  • Sachisti si musi vygrindovat nebo zaplatit lepsi figurky, jinak nemaji sanci. *15*
  • Si ho chci uzit, tak nespecham.
  • To je samozřejmě blábol.

    /bubbleburst
  • nech se boostnout
  • Hraju necra na hardcore, level 11 zatim jen. ALe prijde mi dost slabouckej. Damage dobra, ale hroznej papirak. ALe jako fajn *7*
  • A Diablo je oficiálně uznaným králem akčních rpg

    A obojí se hraje pořád dokola

    /tryharder
  • Šachy jsou oficiálně uznaným sportem.

    /tryhard

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit