Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tedy z Butchera jsem zklamany...proš jako má rohy??? Kde je ten jeho pověstny sekače a i to freesh meat zní divně :( ale zase kolik hraču vlastěn zná puvodního Butchera :)
    • 1. Pomerne dost hracu zna Butchera
      2. Butcher v D3 neni ten Butcher z D1. V pekle je cela armadu demonu co maji nazev "butcher"
      • Jasně, a proto říká:"Ah, fresh meat!" Je to ten samý Butcher, jako ten samý Skeleton King, kterého jsme už jednou zabili...jako ten samý Izual, kterého jsme zabili a osvobodili. Velice trapná výmluva.
    • FeebeEWN
      původního butchera si pamatuju moc dobře :) celkově měla původní hra mnohem děsivější atmosféru, ale trojka mě baví moc, i když na ni nemám tolik času jak bych chtěl
      • Ano přesně tak...jednička měla děsivou atmosferu a na první otevření Butcherovi "sekarny" se slovy freesh meat snad cely život nezapomenu!!!

        Právě první dil takovej jakoby střízlivej a i realnějšíí (ve smyslu vymyšleneho světa)

        Dokonce hraji i diablo se zoomem to se pak odehravaji grafické orgiie je to plné detailu a vubec mi nevadi že vidim jen kousek obrazovky ma to daleko větší atmosferu a se zoomem mi to připomina jedničku....jen nechapu proč ten butcher musí mit rohy a od toho se odehrává celá stylizace....která není špatná ale oproti prvnimu děsivému dílu nic moc...ale ono zvuky byli velice silnou strankou prvního dilu...

        Ale co nezoufejme oni ti co vytvořili první diablo dělaji torchlight 2 ikdyž ten je "komixovej" ještě vice než diablo :D
    • Hodně hráčů zná původního Butchera.
  • Veskoslav
    Pěkná recenze:)Rád jsem se podíval.
  • snad se dočkáme článku jako Fallout-legenda pokračuje nebo 100+1 duvod proč D. Vávra nesnáší skyrim od stejneho autora. Tahle hra by si takový hloubkový pohled a zamyšlení zasloužila. Jen nevím jestli na to máte lidi. A poptavka po tom asi take není když mistni komunite stačí "tohle".
    • p.s. pribeh, dvojka ho mela vcelku jednoduchy, malo dialogu, malo postav ve videich, zadne epicke sceny. Presto to byl pribeh hodne silny. Tohle je jen taková fraška, prazdnota a zadne poselstvi je maskovano mnozstvim balastu v rozhovorech a monumentalnimi scenami a tradični krasotinkou (Leah) typickou pro lacne pribehy. Když koukam videa z dvojky ješte ted mam husi kuzi, kdyz jsem videl treba video k tretimu aktu musel jsem se uprimne smat. (akorat intro k monkovi bylo cool, to se mi libilo)
      • Tady prostě asi trochu platí, že méně je někdy více.
        To samé SC2. V původním SC bylo v každé kampani pár animací, z nichž většinou alespon jedna byla špičková a ostatní spíš jen pro zpestření. Veškerý příběh se odehrával v krátkých dialozích a textech před misí. Toť vše. I tak to mělo skvělou atmosféru a velmi zajímavý příběh, alespon v rámci Sci-Fi.
        v SC2 jsou desítky animací, desítky cutscén, desítky postav, vlastní lod s posádkou se kterou se můžu bavit, spousta blbovin jako televizní zprávy, které mají přidávat na atmosféře a více vtáhnout do příběhu. A výsledek je naprostý opak.
        • Nevím, jako někdo, kdo nikdy moc SC1 nehrál musím říct, že se mi podání příběhu ve dvojce celkem líbilo. I když bych celkem rád věděl, jak skončí. A kdybych měl čas, tak si i tu jedničku někdy zahraju. Nevíte někdo případně o nějakých dobrých modech?
        • jo presne jsi to vystihnul, mene je nekdy vic. jsem rad ze nejsme sam kdo to tak vnima i v diablu 3
    • Veskoslav
      A proč? Jediný, kdo by tento "typ" článků četl a chtěl by je trol a pár jeho bratrů.
  • residentevilfans
    Ten zacatek *1* jsem lezel v kreci .Skoda ze jse nedaji hodnotit recenze tahle je na 10/10 *5*
  • Mi prijde, ze Lukasovi Grygarovi se nak podzrele vsechno libi. Trochu kritickyho mysleni by neskodilo jinak prinosnym recenzim.
    • Erien
      Spíš to bude tím, že do videorecenze se většinou dostávají jenom hry, které mají alespoň trochu kvality v sobě.
      • Trochu kvality? Osmickovy a devitkovy hry by mely mit sakra vic kvality nez jen trochu ;) Me jen pripada, ze (mozna uz i predem danym hodnocenim hry), na me videorecenze pusobi jako rict zapory, ale hned je vyvazit klady, aby se vlk nazral, a koza zustala cela. Kdyz games.cz zacinalo, tak mi prislo mnohem vic kritictejsi i k ocekavanym a hypovanym hram. Ted uz je to jako vsude jinde. (Pokud teda neco nenapise nevypocitatelny zivel Dan Vavra :)
  • Pěkná recenze, která dokázala pozměnit můj názor na tu hru. Časem možná pořídím. :-)
  • Nerad recenzenta sklamem ale ako clovek co hral Diablo 2 roky musim povedat ze Normal obtiaznost v Diablo 2 bola este jednoduchsia ako v Diablo 3 oboje su pateticke pre akehokolvek fandu a teda sa neda hovorit o tom ze by Blizzard hru zlahcil pre dnesnych hracov.
    • firebug
      jj. V Diablu 2 jsem na normal umrel asi 3x. Poprve me zabil boss v druhem aktu a pak 2x samotny Diablo.
    • stratego
      ja teda diablo 2 hral taky i kdyz ne roky jako ty a 3 mi prijde proti tomu na zakladni obtiznost smesne nudna
      • Veskoslav
        No když jsem přecházel z D I na D II, tak jsem myslel, že se zblázním. Jak já sem nadával:)Myslím, že to bude to samé i v případě D2 a D3.
      • Tak si to chod zahrat znova, bolo aj video kde je porovnanie Diablo 2 vedla Diablo 3. Ved prisery v Diablo 2 na normalnej obtiaznosti ta ani nenahanali a uplne ignorovali :) Problem je ze vacsina co si pamata Diablo 2 si pamata len Hell obtiaznost a s tym sa to tazko porovnava.
        • stratego
          tak diablo 2 jsem hral tak pred pul rokem, coz neni tak davno, takze myslim, ze pamatuju dobre, ale to je fuk, mam proste jiny nazor nez ty, tot vse ;)
          • Shania
            Dyt D2 normál se dá aspoň na začátku hrat s /player 8 uplně v pohodě, tak jaká pak obtížnost.
            Zkus si v D3 sehnat plnou partu a jdi kousek sám, uvidíš ten rozdíl.
          • Ja som ho hral este 14.5 :)
  • Zajimavy nazor s tim pribehem. Podle me je naprosto priserny i na hru ktera na pribehu nestoji, navic vsechny podstatne zvraty nekolikrat naznaci predem aby clovek nahodou nebyl prekvapeny. Reakce spolecniku - no tady si to chce uvedomit ze diablo se prochazi tak 100x a kdyz uz ty same kecy slysite poste, je to docela psycho. Hudba jde nastesti vypnout. Nejvic mi asi vadi brutalni zavislost na equipu.
    Ale nechci jenom pomlouvat (i kdyz recenze je zbytecne nadsena a optimisticka), hraje se to dobre, je to nesrovnatelne tezsi nez Diablo 2 (uz hell je docela vyzva, na inferno sem se jeste nedohrabal) takze docela vyzva. Jenom to clovek musi brat jako takovou obycejnou rubacku, protoze pribeh a hlasky jsou nelogicke, misty velmi hloupe a plne klise. A i kdyz se treba nejaka vtipna hlaska povede, podvacate uz tak vtipna neni.
  • stratego
    vcelku dobra recenze, ale ten "kulomet" tam vypada neskutecne smesne :D
    • Disintegrate*
    • Tak tos ještě neviděl Desintegrate od Wizarda *2* Připadám si tam jak v EvE Online pomalu..
  • Trol.diskuzni
    Mimochodem bych chtěl poděkovat všem štastným kupcům Diabla III - díky vám si totiž již brzy nezahrajeme žádnou videohru bez nutnosti se nechat skrze nonstop připojení k internetu šmírovat a obírat skrze neeliminovatelné online aukce...
    • firebug
      Docela chapu tve narky. Byt nostop pripojeny kvuli singlu je pricipielne spatne. Kdyz to udelalo Ubi ve svem Assassins Creed (nebo nekde jinde, nevim presne co to bylo za titul), zvedla se vlna nevole, ale u Diablo 3 to je ok? Nezkoumal jsem to podrobneji, ale Blizz to myslim oduvodnoval hlavne tim, ze Diablo3 bude hodne multiplayerova zalezitost a timto chce v podstate zamezit cheaterum, aby si nedovolenym zpusobem vylepsovali sve postavy (jestli se pletu tak reagujte, rad se o tom neco dozvim). To zni rozumne, ale stale by tu mohla byt podle me moznost, hrat offline bez moznosti ucastnit se multiplayeru. Byt zkratka nosntop online by nemelo byt podminkou toho, abych si Diablo mohl vubec zahrat, ale melo by to idealne prinaset takove vyhody, ktere by hrace presvedcily byt nonstop online DOBROVOLNE.
      • Vždyť se proti tomu zvedá ještě daleko větší vlna nevole než u AC?! Podívej se kamkoliv, Metacritic, diskuze, i v recenzích se to většinou zmiňuje jako ne uplne stastny rozhodnuti.
        Tady je prostě problém, že se rozhodli zavést real money aukci a tim padem nechteji aby postava byla ulozena na disku a dali se ji nejak modifikovat itemy. Asi by šlo udělat offline verzi hrdiny která by byla jen pro single, ale to zase nechtějí udělat z toho důvodu, že by pak bylo jednodušší hru cracknout. Takhle to bude trvat podstatne dýl a spousta lidí si to třeba nakonec koupí když ještě po několika týdnech nebude crack.
        Schválně uvidíme, jestli bude u datadisku k SC2 možnost hrát offline nebo jí odstraní i tam.
      • ucho
        ne, není možné to hrát offline. odvíjí se to od pojetí samotné hry. přeci jen to promysleli trochu víc a vytvořili tak jedinou funkční ochranu na světě proti pirátům a proti cheatování. diablo 3 nelze cracknout (tedy lze, ale už to nebude stejná hra). hodně věcí řeší server, generování potvor, generování předmětů, určování, kolik damage komu sebereš... se serverem komunikuješ vlastně pořád. je to trochu drastické opatření, ale funguje a plní přesně zamýšlený účel. pokud by udělali i offline verzi, hru by si lidé vesele stahovali, takhle hrají opravdu jen ti, kteří si hru koupí...
    • ucho
      jednoduchý dotaz. kolik her máš koupeno na GOGu?
    • OOOO smirovat? A ja to v tehle vedrech hraju jen ve slipech!!! Doufam, ze me Blizzard nezneuzije.
    • vzdycky zahreje, kdyz je clovek ocenen. vskutku nemas zac
    • no tak musis bejt pripojenej k netu, pane boze :( dneska je net vsude a i na pathetickym telefonu ho muzu nasdilet do kompu, ale ono to je tak strasjne ze musis byt pripojeny :( adapt or die, jednoduchy. Kvuli tobe si to Diablo asi koupim 3 krat jen tak, jen abych podporil kampan proti takovem ubrecencum
      • Všude není, ne všude tam kde je je odpovídající potřebám hry, i kdyby byl všude a frčel si jak namydlený blesk, je to pořád krok zpět. Nemluvě o nemožnosti uživatelských modifikací.
        • ano vsude neni, 50 metru pod zemi v uzavreny dire. Tam je mozny ze nebude, ty uzivatelska modifikace.
      • facepalm - ty jsi vypaštěný pako, Trol.diskuzni má pravdu...
        • jojo ja sem zapomnel :D K rizeni auta potrebuju ridicak, ale ty vole ja se takhle vidirat nenecham ! Vse ma sve hranice ! - nejsi ty nahodou cikan ?
      • Trol.diskuzni
        Jen si posluš - já se takovýmhle způsobem vydírat rozhodně nehodlám, neboť vše má své hranice... Myslím si, že potenciální ztráta soukromí a možnosti si kdykoliv bezproblémově zahrát koupenou hru, je velmi za onou pomyslnou hranicí snesitelnosti.
        • Tvuj nazor plne respektuju. Ale pokud se nechces nechat vydirat a smirovat tak se odstehuj do lesa a nevylezej z neho jinak to nepujde. Nebud vubec na internetu uz jen tim ze ses online se v podstate nechavas urcitym zpusobem smirovat.
        • to ze te muze smirovat blizzard je v dnesni dobe opravdu to nejmensi. tim ze si nezahrajes diablo nic nezmenis, ale kdyby si drzel hladovku na letisti, tak by si se mozna dostal do televize aspon jako terorista. doporucuju najit nejakou peknou chajdu v pralese
        • A podakuj tym co si kupili prve mobilen telefony ti to uplne posra** :D Pokial nechces byt smirovany tak nechod na net vobec naco vobec lezes na Tiscali, zamuruj vchodove dvere a cuc do steny :D A nemas zac ja som jeden z tych co si kupil Collectors edition a este aj digital edition aby som ju mohol hrat uz o polnoci. A cez problemy s pripojenim na zaciatku vobec toho NELUTUJEM. Nemas zac.
        • asi nehodláš připustit, že každej má ty hranice někde jinde?
        • ano presne to delam, bezproblemove si kdykoliv hraju mnou zakoupenou hru. Netusim co ty mas za problemy. Mas snad dial up ? Pochybuju. Mas normalni pripojeni k netu a kdykoliv hrajes hru, tak si pripojenej, akorat to pripojeni nevyuzivas kdyz hrajes single, takze argument o demenci nutnosti pripojeni je naprosto invalid. Pokud potrebujes bejt pripojenej nekde kde to "nejde", tak si to zarid aby to slo. Moznosti mas spoustu.
          • Trol.diskuzni
            Aha, bez problémů... Takže ty hacklé účty, padání serverů, vyhazování při alt+tabu a nutnost být neustále připojený k internetu (což znamená v podstatě jakési předplatné měsíčně navíc) jsou něčím, co ti v podstatě vyhovuje a jsi tak trochu naštvaný, že to tady není už nějaký ten pátek, ano? Zajímavé, jak smýšlejí někteří členové videoherní komunity.
            • Hackly ucet nemam, padani serveru - padani prvni den a co jako ? Jindy sem pad serveru nezazil. Vyhazovani pri alt-tabu sem nezazil, a to alt tabuju tak 5 krat do deseti minut. Neustale pripojeni k internetu - co jako ? Pocitac mam neustale pripojen k internetu, at hraju jakoukoliv hru, neustale sem online napr. na xfiru apd., tak proc by hra to pripojeni nemohla vyuzivat taky ? Takze ano naprosto mi to vyhovuje, nic proti tomu nemam. Hold znovu "adapt or die", pitomce
          • ''Pokud potrebujes bejt pripojenej nekde kde to "nejde", tak si to zarid aby to slo.''
            hmm... lol?
            Trole diskuzni myslim že už můžeš jít do penze.
    • nemáš zač

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit