Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre T-Opel: - iný nečítať!
    Deník Blesk je nejprodávanější a nejčtenější celostátní titul v České republice. Celobarevné noviny přináší přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z domova i ze světa, doplněné řadou fotografií a přehlednou infografikou. Velký důraz klade Blesk na obsáhlá servisní témata s praktickými radami a doporučeními. V sobotu vychází s deníkem tematická příloha Blesk na víkend. Deník Blesk vychází v mutacích Praha, Praha a střední Čechy, severní Čechy, východní Čechy, západní Čechy, jižní Čechy, severní Morava, jižní Morava a Brno a okolí.
    • Veskoslav
      Pokažená slovenská deska, furt mele dokola a dokola.....
      • Ahoj! Prečo nehráš tú úspešnú uber komerčnú záležitosť? Zas padol server? Alebo takto naťahuješ čas?
        • Veskoslav
          Protože sem venku a rýsuji projekt do práce na notebooku?
          • Je to chabá útecha, ale keb bol single offline tak by si to valil, ni?
            • "LOL" na konci "věty" napsáno v zoufalství :) Je mi tebe i dalších 10 tvých nicků líto :)
            • sxg: Proslavený mistr miniatur Uko Ješita? :)
            • Veskoslav+sxg = VL
              *1*
            • Ja píšem šaškovsky to ty si malý ješita. LOL
            • Veskoslav
              A to jako proč? Dneska musím odevzdat projekt. Každý není děcko jako ty. A nějak Tě zklamu, já sem připojený přes net, jak si asi myslíš, ty šašku, že píšu?
    • Pre tých čo to prečítali:
      http://www.eurogamer.cz/articles/2012-05-23-diablo-3-fastest-selling-pc-game-ever-biggest-pc-game-launch-in-history_4
  • Hmm přes 7 stránek reagujeme na jednoho člověka a snažíme se psychopatovi vysvětlit co ho absolutně nezajímá. Na tohle je jediný lék a to pokusit se naprosto ignorovat jeho existenci. Jsou i rozumnější způsoby jak reagovat. Pěkně to prezentoval ten host v podcastu (koukal jsem asi 2 minuty - nevím jméno) - když se naštvu u hry, dám si pauzu, vychladnu a pak se vrátím... Diskuze má smysl už jenom z hlediska po-upravování svých názoru a zpevňování postojů. Tohle je ale boj s blbcem, jenž se schválně jako blbec chce prezentovat.

    Někdy si připadám jak ve vesnici Asterixe. Někdo vykřikne že jeho ryby smrděj a už to se to mele *1*
    • "Diablo 3 je nejrychleji prodávanou PC hrou všech dob"
      JJ pre nás je to ako boj z veterným mlynom, ale vždy si spomeniem na Baldurs Gate a Príbeh o š´tastnej minci
      • Příběh Osudové mince:

        Staré pověsti vypráví, že štěstí hraje v životě každé osoby důležitou roli. Když vstoupí nově narozené dítě do Říší, Tymora hodí mincí vytvořenou z pozůstatků původní bohyně štěstí, Tyche. Když je ve vzduchu, Beshaba si vybere - měsíc (panna) či plášť (orel). Pokud Beshaba uhodne, osoba je prokleta neštěstím po zbytek svého života. Pokud tipla špatně, Šťastná Dáma se usmívá na toto dítě až do smrti. U některých vzácných osob dopadne mince na hranu - a tito lidé bez štěstí mohou vytvářet své vlastní osudy, jelikož mají nad svým životem více svobody než sami bohové.
        • příběh je to krásnej ale pořád nechápu co se tim snažíš říct :-D
          • Rozhodol si sa:
            http://www.eurogamer.cz/articles/2012-05-23-diablo-3-fastest-selling-pc-game-ever-biggest-pc-game-launch-in-history_4
            • Možná tady sxg a jeho dalších 10 alt. nicků štvě, že si ji nemůže koupit, protože dostal menší kapesné :)
            • Vrook
              T-Opel: Neřeš ho, on má zřejmě nějakou poruchu, možná je to autista, možná incestní dítě, co já vim. Každopádně jeho příspěvky nedávaj ani trochu smysl - občas nevim, jestli diablo3 hejtuje, nebo promuje, i když jeho prvotní záměr je asi to hejtovat. Ale u duševně chorýho člověka těžko říct.
            • To jsem četl. A znova se ptám co se tím jako snažíš říct?
      • Veskoslav
        S větrnými mlýny bojoval jeden člověk. Trochu blázen. To jsi o sobě chtěl říct?
        • hmmm, vieš o tom, že blázni urobili prvé hry, a naštartovali pokrok? Že iba blázni bojujú s korporáciamí? Budem v tvojich očiach blázon rád, ale vo chvýľi smrti si pomyslím: "Nedal som na každú zaplatenú reklamu!"
          • z lidí jako ty je mi docela smutno
      • Nechápu co se tim snažíš říct...
        BTW co myslíš tím pro "nás"? Kdo to jako je "my"?
        • Tím "my" myslí sebe resp. jeho 10 ruzných nicku tady v diskuzi :)
    • *1*
      [url]http://img.photobucket.com/albums/v200/DataZak/blog/greatcrossing.jpg[/url]
      • :D jj
        http://www.youtube.com/watch?v=6Sn0LmhsIlI Ale myslel jsem spíš tohleto *1*
        • Veskoslav
          Tvoje ryby smrdí, ne tvoje ryby smrdí!:-D
          • jj dokonalý komix *1*
      • Veskoslav
        Nejlepší komiks:-D:)
    • Nereagovat na trolly je jediny a nejlepsi lek, ovsem tady se vzdycky najdou desitky lidi, co si s nim musi povidat... pak se ty diskuze nedaji cist...
      • Mechwarrior_bw
        súhlas, troll potrebuje pozornosť, ak ju dostane bude vo svojej činnosti pokračovať, ak nie tak odtiahne inam. Čo z toho vyplýva ? trolovia sú síce dem*nti ale rovnaký dem*nt je každý kto na nich reaguje ... bez výnimky.
        • Cahir
          Trol ale není vždy za Trola...
  • pry se diablo 3 nevejde do žanrove definice rpg *8*. tak schvalne jaka je ta definice.
    • Tak ale prečo treba vždy všetko škatulkovať?
    • http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game
      • ale dela
        "through literal acting, or through a process of structured decision-making or character development"
        "players develop characters based on certain rules and are responsible for deciding what those characters do over the course of the game"

        tohle je z tvyho odkazu. je tam slovo "or" čili stačí aby byla splnena jen jedna podmínka a diablo 3 vývoj charakteru obsahuje.
        • Takže Killing floor, Battlefield, Pariah .. popř Counter Strike s W3 modem etc jsou RPGčka? Popř natural selection, mod na HL?
          • tohle určite ne, musí jít o komplexní vyvoj postavy
            • Potom je to u D3 komplikované. Vývoj postavy tam dozajista je. Ale z mého individuálního hlediska už vše dostáváš automaticky a jediné o čem rozhoduješ je jakou si vemeš výbavu a jaké runy do skillu použiješ...což je srovnatelné třeba s modifikací zbraně v akční hře ... pro mě už je to jen akční hra, ale porozumím pokud to vidíš jinak. :-)
          • podle definice co jsi na ni poslal odkaz ano
            • jojo, to bude tim :-)
            • Tak potom tu definici asi chápu jinak. Pravděpodobně proto že nečtu jen jednu větu, která mi vyhovuje, ale i to okolo.
        • P.S. ta druha veta je tam navic , to je z definice tabletopu
    • je to vyvoj charakteru a to v diablu 3 je, tohle by mel recenzent vedet *7*
      • To samotné, na takové úrovni jako je v D3, nedělá ze hry RPG.
    • walltar
      Já nechápu že se tomuhle lidi ještě diví. To si nehrál nikdy RPG? Diablo vždycky byla rubačka a měla pár RPG prvků, ale né moc.
      • ne moc? podle tebe není diablo rpg? je to prece žanr hack&slash rpg, tedy subžánr rpg. jake prvky podle tebe definuji rpg?
        • ales.smutny
          Roleplay?:)

          Ale tohle je nekonečná diskuse, kterou jsem už absolvoval ( http://www.hrej.cz/clanky/mytus-jmenem-rpg-2156/ )

          a nechci znova zabředávat fo flejmu ;)
          • hezky članek, proletl sem i diskuzi pod nim. Tak jo, pokud budeme brát roleplay (možnost delat ve hre rozhodnutí) jako jednu z podminek aby to bylo rpg, tak diablo vazne není rpg.
            *9*
            na druhou stranu moc si nepamatuju že by treba gothic nebo serie TES nabizela možnost se nejak rozhodovat a neco tim ovlyvnovat (par drobnosti by se tam našlo) ale nebylo to jako fallout.
            • p.s. vlastne dala se tam zvolit strana nebo guilda, tak nic beru to zpet
        • Kedysi sa tomu proste hovorilo akčné RPG, prípadne rubačka s rpg prvkami a všetci boli spokojní. Teraz tu takéto kraviny rieši každý druhý mamrd *7*
  • Zajímalo by mě co se stalo v dětství diskuznímu trollovi. Dřív jsem měl také tendence furt spammovat, konfrontovat všechny a jít proti proudu a teda aspoň podle mě to bylo díky domácímu násilí a kvůli tomu jsem chtěl být internet hero, ale pak jsem si to uvědomil, co vlastně dělám a proč to dělám. Zjistil jsem, jak jsem ubohej a kvůli jakým kravinám se rozčiluju. Od toho uvědomění žiju jinak. Společnost mě líp akceptuje, mám dobrou práci, která mě baví a život takřka nadprůměrný. Trolle zamysli se, co děláš a proč to děláš a hlavně proč do věci jako je počítačová hra investuješ tolik času. Dyť čas je to nejdražší a takhle jím mrhat se nevyplatí. Jestli chceš změnit herní průmysl tak nedemonstruj u počítače, ale začni něco dělat. Začni žít.
    • LamacJoysticku
      hustý.
    • fallout
      Na tvém příspěvku možná něco je... minimálně dobrá myšlenka. Na druhou stranu, vyčítat na herním webu někomu, že hraní je ztráta času má asi tak stejně hlubokou myšlenku, jako vyčítat krmiči prasat proč vykrmuje prasata když se nakonec stejně sežerou... *1*
      • Nevyčítal jsem mu hraní hry, ale takovýhle flamování ohledně hry. Se podívej kolik času tu strávil jen kvůli omlívání defakto toho samého furt dokola. Hraní her za ztrátu času nepovažuju. Sám hraju a na zš/sš jsem s CSkem strávil hodně volného času.
  • Mother_of_god
    Bože môj, niektorí tú berú verdikt recenzenta tak strašne smrteľne vážne..Recenzent nieje pán boh, že ak dá hre 6/10 tak to naozaj tak je. Je to S U B J E K T Í V N Y názor, nič viacej...Sto ľudí, sto chutí... *7*
    • No tak to muzu rict, proc se lidi rozciluji, ze nekdo na metacritics dava 0/10, to je prece take subjektivni nazor. Nejvetsi problem je, kdyz pak prectes/shlednes treba 5 recenzi, vsechny s 9/10 ci 10/10, koupis hru a zjistis, ze do oci bijici nedostatky ti zadny recenzent ani nezminil. A to je dnes v 99% recenzi. Bohuzel se to uz ani neda nazyvat recenze, ale placene clanky. Staci se podivat na recenze DA 2, ME3 a dalsi. Ani jedna zminka o nedodelcich ci problemech.
      • Já si nemysím, že by za tím musely být nutně peníze. Často mám spíš pocit že hru recenzuje (celkem pochopitelně) fanda značky, a ten se nedovede povznést nad své nadšení nad dalším dílem své oblíbené série a nedostatky jednoduše pomine. Že jsou takové recenze na nic je bohužel smutný fakt.
      • Jj vsechno je to zaplaceny... hra prichazi do redakce vzdycky v krabici od vina.
        • Ne, ale kdyz da vyvojar recenzenta do hry, co pak asi cekate od te recenze? Ze napisi, jaky je to s*it? Viz. ME3 s Jessikou Chobot. Nejdebilnejsi a nejzbytecnejsi NPC, co jsem kdy videl. A co pak IGN? Jak se zhurta navazelo do vsech, co se jim nelibil konec a to i v dobe, kdy vetsine ostatnich magazinu/webu doslo, jak velky p r u s e r to je.
          Nebo recenzent, co dal hre nizke hodnoceni, protoze si subjektivne myslel, ze za vic proste nestoji a prisel o praci? Vy si vazne jeste naivne myslite, ze dneska nekdo napise, jak to doopravdy je? Co kdyby nekdo dal ME3 6.5-7/10 a vyjmenoval vsechno, co se nepovedlo (a tim nemyslim jen konec)? EA udela pa pa a dalsi hru na recenzi proste neposle. Takze u her od megakorporaci mame dopredu zajisteno 9/10, 8/10 v pripade ze by to bylo moc napadne. Bohuzel normalni hrac nema jak zjistit, kde je pravda. Na metacritics je to druhy extrem, kam nastvani lide pisi 0/10 a zbyva pak jen diskuze pod recenzi, kterou ale zaberou lide jako trol diskusni, takze se ctenar zase nic nedovi :(
        • Mother_of_god
          Drasťa, teraz si ma rozsekal :D :D :D
  • Dohrano na normal... na vetsinu veci jsem si uz zvykl, ale par veci mi porad vadi... Proc nejsou u popisu skillu napsane ciselne hodnoty dmg? Proc si to musim dohledat na netu, abych si mohl vybrat, ktery skill je lepsi? V boji to vzdycky objektivne poznat nejde...
    A dalsi vec, k cemu jsou ve hre sede a bile predmety? K tomu jeste rozskalovane na spatne, dobre, skvele atd? Stejne jsou vsechny naprosto k nicemu a nehodi se ani na prodej... mohli si s nima rovnou usetrit praci, jen to prekazi... ve dvojce se daly prodat, nebo delat runove slova, nebo kovarka je mohla vylepsit, ale tady fakt jen prekazi...
    • Na to že si to dohrál, tak se ptáš na totální zbytečnost.
      PROTOŽE ti nikde nebudou psát čísla, když se vše odvíjí od weapon dmg % ......
      Itemy se daj taky prodat.. a jako v každým dílu ti padaj crapy a až potom neěkdy lepší modré atd. Seš Troll a špatnej troll... Ende
      • Nicmene crapy se daji vetsinou prodat ze alespon trosku relevantni castku, tady ne a ano v jinych diablovkach taky padaji, ale v d2 mely nekere i smysl, tady ne... A pokud me povazujes za trolla, tak jsi asi trolla nikdy nevidel, coz pravdepodobne jistemu jedinci tady v diskuzi zpusobi depresi, ze je jeho snaha zbytecna... *1* *1*
        • TO pardon :) Nechci mu sebrat jeho právem zasloužený první místo :)
          Každopádně bíle itemy a šede é začátku slouží aspoň k nějakým penězům.
          Protože modré a lepší itemy ti nepadají furt. Nevím v čem máš problém, v každy hře o itemech jsou bíle crapy a pak lepší itemy. BTW ani žluté se nedaji prodat vendorovi za dobrý prachy.. od toho je aukce. BTW 8 mínusů za to, že nevíte že skilli se počítají na weapon dmg ? :)
          GAMES . Cz ftw :D
          • Nebo nesouhlasili s tim, ze jsi me zaskatulkoval jako trolla hehe... Nicmene ze skilly prepocitavaji weapon dmg bylo jasny a nikdo to nezpochybnoval, me jen stvalo, ze mi to ve hre nepise a musim to hledat jinde... o defaultnim vypnuti tehle volby v options jsem opravdu nevedel, options az tak detailne neprolizam a tohle bych tam celkem necekal...
      • Blbost... ale skill dela treba 140% weapon dmg, nebo 110% weapon dmg, ale to se ve hre nedoctes... jen to ze udelas nekolik rychlych a tvrdych uderu...
        • V menu to jde zapnout. Dej gameplay options a zaskrtni advanced tooltips. Ale jinak mas pravdu, taky nechapu proc to neni zapnute od zacatku.
          • stejne tak jdou kompletne reorganizovat skilly, ze nemusis mit z kazdy skupiny jeden, ale muzes je ruzne kombinovat, to se taky da zapnout v menu...
            a to jsem zjistil az po tom, co jsem to dohral na nightmare :-D fakt demence
            • Jo o effective skill modu vim, ale jeste jsme to nezkousel, zatim nebyl duvod... na normal nebylo treba vic nez dve tlacitka...
          • Tak to se omlouvam, tohodle jsem si v menu sice vsimnul, ale nespojil s popisem skillu...
        • doctes, ale musis to zapnout v menu
    • jde to zapnout v menu a sede bile veci sem aspon ja ze zacatku prodaval :) protoze penizku moc neni, kdyz chcete craftit
      • Za ty 2-5 goldu se to neoplati ani sbirat za ten cas co stravis prodejem vic penez vymlatis z truhel a potvor...
  • trolo
    stale ma udivuje kolko ludi tu nadava na to ze jake to je slabe RPG, jaky to ma slaby pribeh a tak....somariny, diablo je mlaticka a vzdy bola mlaticka. ide o mlatenie aby ste mali lepsie itemy. nic viac. pribeh je tam len tak.
  • Diablo ma pro me osobne jedno velike minus a to je delka hrani, nepocitam ted recyklovana znovuhratelnost, ale celkove jsou lokace male a nez se rozkoukate stojite u Diabla hnus.

    Nezbude nez si pockat na Patch of Exile popr. Grim Down, ktere budou zcela jiste delsi
    • PoE bude mít nejspíš akty 3 (momentálně hotové dva) a delší než v D3 mi teda nepřipadly - než vyšlo D3, hrál jsem betu...
    • To je ptakovina... na normal jsem to prochazel dvacet hodin a to jsem sel po relativne nejkratsi ceste a neprolezal dungy kdyz uz jsem nasel vychod... nebyl to zadny speedrun, ale taky ne prolizani kazde skvirky... je to cca stejne dlouhe jako Dvojka bez datadisku...
      • Diablo bylo vždy o těžších obtížností... Pravá zábava začíná až na NIghtmare/Hell.
        Nechápu yhle hloupý výtky. Fakt že ne.
        • Jenze aby ses k tem vetsim obtiznostem dostal, musis splachnout 15 hodin svyho zivota dohajzlu.. na to uz ma Blizzard trademark viz. Wow...
          • NO ale tak jestli si kupuješ hru jen kvůli jednomu dohrání tak je to tvoje věc a né blizzu, ten může být jedině rád :) J8 teď hraji MOnka lvl 58 hell obtížnost, dokončuju v coopu Act3 a těším se na inferno :)

            MUltiplayer tomu v kombinaci s hell dává grády. KDy elitní mobove mají 4 různé ability a jejich kombinace jsou smrtící.. tam to už není jen sprostá klikačka kdo má větší dmg.. ale já musím kitovat, healovat atd, zatímco mágove to kosí.. a stejně to na hell fakt nenií jednoduchý. A o to tam jde .)

            BTW nevím proč oběttovat 15 hodin času.. Jestli zábava kterou si pořídil je nutně oběť, tak bys asi neměl hrát žádne hry :)
    • 20 hodin je v dnešní době málo?
      • tak je fakt, ze treba v porpovnani s Portalem 2, kterej stal +- stejne je to podstatne lepsi... ale zase rpg na par hodin? a pak prolejzej stejnej svet kvuli par savlickam porad dokola?
        • Ellendway
          Ne, hráči to prolézají kvůli obtížnosti.
      • 30 hod malo L.A. Noir a to bola lineárna adventúra, diablo je RPG aka v rozsiahlom svete
  • Pokiaľ budú herné magazíny hry nadhodnocovať podĺa penazí čo dostanú, či iným výhodám, tak budeme existovať aj my, čo ich schválne budeme podhodnocovať. MY TO ROBÍME ZADARA!
    http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sxg/komentare/
    • smejki
      a to "zadara" má jako něco měnit na statutu <>debila? *15*
    • Tomu říkám reklama. *7*
  • Recka perfektná, ale prečo k tomu boli tie zelené obrázky z warcraftu III?
    a prečo tam neboli mínusky? Hovoril, že:
    -hudba
    -repetetivnosť, ktorú zachraňujú iba "ukecaný" parťáci /zrejme je to ako BG II *8* /
    -príbeh je klišé
    -znížená obtiažnosť /ZÁKLADNEJ hry/
    -online pripojenie
    -"Bohapustá" náplň hry
    Objektívne hodnotenie = 6,5/10 a čušal by som, ale takto?
    • Tak ty dáš odkaz na web, kde se recenzuje.. a tam na té stránce dva příspěvky nad tebou jsou objektivní a informační. Tvoje recenze s 30 % je výsměch a haterstvý a pak nám tu říkáš, že tam se budou vždy recenzovat hry objektivně a zadara... ROFL TROOOOOLLL....
      • prípis vyššie dávno vysvetlené ...
        • Jenže už sis udělal reklamu a nevím zda dobrou...
          Konkrétně mám na mysli o placených recenzí a že MY to budeme dělat zadarmo.
          Pak se člověk tam podívá a vidí 30 % u tebe a rozhodně né žádne hodnocení, které by jako recenze mělo být objektivní a né subjektivní.
          RPsotě form a úroveň jak ses k tomu vyjádřil nedělá doboru vizitku žádnýmu webu, pdo který ses tak přihlásil.
    • Nikdo tě nenutí se s výsledkem ztotožňovat. Je čistě na recenzentovi jako dá hře známku, a co považuje za mínusy...
      • http://www.eurogamer.cz/articles/topware-chtel-ovlivnit-hodnoceni-two-worlds-ii
        • A co s tím? Stále je na recenzentovi jakou známku dá a je na tobě, jestli se s ní stotožníš, nebo ne. Ti prozíravější ignorují známky u recenzí úplně.
    • Risen 2 je povedená hra, ale zasloužila by si víc, než jen několik drobných novinek vsunutých do záhrobnické hratelnosti. Pokud jste od Risen 2 nic zvláštního nečekali, příjemně vás pobaví. Problém je ale v tom, že jste asi čekali... 7/10
      • to je recka tunaky, inak naj je táto VERDIKT:
        http://games.tiscali.cz/recenze/men-of-war-condemned-heroes-recenze-59442

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší