Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sacred 2 je pro mě nej RPG (lepší než diablo 1,2) Těším se na trojku.
    • Pro me zase vyhozeny penize, koupil sem, nainstaloval a nahral 4 hodiny behem kterych sem vyzkousel serapha a tu zelenou prdelku a uz sem na to nesah. Nelibil se mi uhel pod kterym byla ta hra snimana, extremne se mi nelibilo UI a ani skill tree. Hezka grafika to je tak vsechno. A ted osobni otazka. Vazne se ti sacred libi vic nez DSko?
      • jaké "DéeSko" ? Dark Stone ? :D ... ten také nebyl špatněj ... na to že to byla víceméně první 3D diablovka, ale myslím že pisatel výše mluvil o Diablu :). Jinak k probíhající debatě, mne Sacred 2 tak špatné nepřišlo, ale je pravda že se poměrně rychle ohrálo. Rozhodně bych ho neoznačil jako lepší zážitek než Diablo 1 a 2 :).
        • Dark stone pamatuju *1* HUsta 3D vec.
        • Tak oznacit to jako lepsi zazitek nez diablo smrdi flamewarem, ale jinak DS je proste dungeon siege. Darkstone je darkstone a jeho ikona se menovala darkstone, dungeon siege je dungeon siege a jeho zastupce se vzdycky menovals DS. Cemu na tom nerozumis?
  • Odulin
    Ale jo jsem celkem zvědavej, co se z toho vyklube. Sacred bylo pro mě svého času nejlepší nástupce Diabla.
    • Sacred nebyl spatnej, ale zhruba po pulce to zacalo upadat do tezkyho stereotypu. Oba dily.
    • Trochu se obávám že z toho bude něco podobného jako bylo Dungeon Siege 3 v porovnání s Dungeon Siege 1 a 2.
      • Odulin
        Joj, tak to by nebyla moc pěkná vyhlídka.
      • Kinet1c
        jn, mozne to je, ale dufam, ze to bude skor nieco ako sacred 1 a nebude sa to podobat okrem grafiky, dvojke, dvojka sacred az tak vo mne stopy nezanechala ako prave jednotka, ale tak, necham sa prekvapkat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit