Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls pošle mi někdo odkaz na ten patch?kdyžtak na krolada@seznam.cz
  • Zdravim vsechny

    asi toliko. Bf3 se mi libi velmi, ale ale ale ... osobne mi v teto fazi nejde hra hrat vice nez cca par minut. Potom zasek a ctrl+alt+del .... Kde je problem? A proc kdyz na ofiko forech je podobnych xml logu plnejch chyb milion to DICE neresi? Toto me spis zarazi nez svitilny, minomety a jine "drobnosti". Snad se brzo zase potkame na bojisti... a uprime, ktera hra nabidne dnes vice v podobnem zanru? Za tipy budu rad...

    Wren
  • Patch je velkej, ne 2 Gb, ale necelé 4 Gb přesně, 3,9 Gb takže je sakra slušně nacpanej *1* za všechny opravi budu rad, hlavně baterka, irnv a snižene poškozeni pozemních AA zbraní, ale prodloužení doby na znovu dobití světlic, mě jako pilota děsí i tak to trvá dlouho...
    • Mna zasa ako vodica AA desi znizenie poskodenia... :D Za celu dobu hrania som zostrelil raketou iba par vrtulnikov a snad ani jedno lietadlo (zaciatocnikov bez unlockov nepocitam), pretoze hodia flare, forsaz do oblakov a kym ich ta pomala lemra s nazvom raketa dozenie, tak mozu hodit dalsi flare.
      • Flary se budou nabijet dele a navic cela pointa je v tom vystrelit jen jednu raketu a druhou zamerit jak hodi flaru. Kdyz nema stealth tak mas sanci zasahnout.
        • Inac k tej velkosti, predpokladam ze tam je aj Back toKarkand DLC
  • Tak jsem si dnes rikal kde byl ten supak co mi RPG dorazil tank kdyz jsem ho v termovizi nevidel? Kouknu na killcam a on lezel az po usi zarazeny v texture terenu. Proti krtkum se tezko bojuje. Ale hlavne ze co nevidet bude DLC,ze?! *8* *10*
  • Podle toho hypu před vydáním jsem od BF3 čekal potomka BF2 a Project Reality, ale on místo toho zbouchnul BFBC2 a tady je výsledek...no máme BF3 taky rádi jako vlastního a budeme ho hrát do omdlení...ale všechno mohlo být jinak...
    • LOL BF a potomek Project Reality? Z ktery vetve jsi zase spadnul?
  • Nikde jsem se nedopátral, jestli udělají něco s claymoreama. Vždyť se tim skoro nedá zabít. Pokud je to v budově, tak ještě jakžtakž, ale na volném prostranství je to mina k ničemu. Ve skutečnosti je to velice účinná zbraň, která protivníka zabije do několika metrů na 100%. V BF2 fungovala dobře. Jediný, co je na tom dobrý je to, že když vás zabijou, tak zmizí.
    • Kde si sebral ze claymore zabije cloveka? Ucel tehle protipechotni miny te cloveka vazne zranit a vyradi z boje spolecne s nim i cast lidi z druzstva, kteri se o zraneneho muzou starat. Jen malo protipechotnich min ma primarni ukol zabijet.
  • sugyn
    A minomety nic?Na mensich mapach to dokaze poradne nastvat.
    • sugyn
      Proc mam minus za dotaz?Ze to urcite dal nejaky ten minometcik, huh?
      • Tady mas minusy za ten minus od minometcika. Mam s nim poctivejch 250 killu! :D
        • sugyn
          Whatever, ja se o tom hadat nebudu.Nasel jsem server kde jsou tyhle kramy zakazany tak ze si zase uzivam Battlefieldu tak jak mel bejt.

          Minusy do toho.....
          • Nechápem, prečo sa tu z tých mínusov a plusov idú všeci pos*ať *7*
            • Tumas minus at se ti taky zlepsi defekace :D
          • Boha to byl vtip... Nejvic killu s minometem mam stejne za zabijeni minometu a tanku a v tech osmi tisicich mrtvejch nebo kolik jich tam mam je to jak kapka v mori. Ja rikam ze lepsi jeden minomet jak Grand Bazaar plnej RPG noobu...
    • minomety jsou oslabeny, z 3.5 sekundy prebijeni na 4.8, a dale je prodlouzena doba letu granatu (je vyssi krivka).
      • Ze serveru zacali mizet mobilni protiletadlove zbrane, na Kharu pri CQ kazdy druhy server nema LAV a TUNGUSKU. Myslim ze je jasne jaky styl hrani admin takoveho serveru preferuje. Celkem slusna zbabelost. *5* *15*
      • sugyn
        Aspon takhle.Ono kdyz se na mensi mape sejdou tri minomety tak to chvilema vypada jako kobercovy bombardovani.
        • další fail BF3... v BF2 minomety vůbec nebyly a nikomu to nechybělo. nechápu, proč je vůbec do hry dávali. hratelnosti to teda moc nepřidává. A zase tu budou fanboyové tvrdit opak. *7*
          • V BF2 bylo delostrelectvo ktere bylo mnohem silnejsi ne?
            • dělostřelectvo ve hře BF2 bez destrukce mělo smysl. Ale v BF3 by být nemohlo. Co se týká UAV, to bych určitě dal do BF3 - to tam chybí.
            • tady je misto UAV MAV, takze to vyjde nastejno.
            • sugyn
              To za prvy a za druhy pak bylo UAV ktere hlasilo kde se nachazeji hraci a pak byl tzv granatovej spamm.Jelikoz lidi tam unesli vic nez jeden granat.
  • Konecne nerf IRNV a baterek! Jenom moc nechapu tu zesilenou ucinnost kanonu letadel... s nerizenejma raketama a ve zkusenych rukou je uz takhle nechutne silna zbran. Skoda ze nejsem schopnej se s tim naucit poradne litat :D
    • sugyn
      Nevim teda jak IRNV ale baterky maji porad stejny shine jako predtim...
  • je dobre ze je IRNV az takto oslabena, s nou som mal bezne 2x, 3x viac killov za level ako bez nej.
    Ked so si IRNV dal prec lebo to bolo prilis lahke, tak som si vsimol ze ma najcastejsie daju prave typci s IRNV (a manici s VAL).
    • jestli mas s irnv 2-3x vic killu, tak si porid brejle
      • super napad, najlepsie su tie papierove 3D cerveno modre, idealne pre BF :)
        ked lezi manik bez pohnutia na 50 m v krikoch s dobrymi maskacmi, tak si ho nemusis vsimnut,
        ale ked pocas behu nahodim IRNV a oscanujem za moment bezne ukryty, tak je do sekundy mrtvy (ak ma nevidel skor :) )
        • je mi jasny, ze je s tim videt velmi dobre, ale nerikej, ze s tim mas 3x! vic killu za mapu. bud mivas na konci mapy tak 5 zabiti a zvysil jsi na 15 nebo to trochu dramatizujes. mapu se standard ticketama koncim tak s 20-30 killama, takze si nedovedu predstavit, ze bych irnv mel 60-90...
          • jde o to že IRNV zrychluje reakci rozpoznání nepřítele o pár milisekund které hrají obrovskou roli, kdežto normálně si všimneš pohybu ale nevíš kam nepřítel zmizel, jestli mu čouhá noha/hlava apodobně. zkrátka to zabíjelo kouzlo hry koukat se přes zeleno/oranžovej filtr na tak krásnou grafiku
  • pro ty co jeste nevideli jak bude IRNV vypadat
    http://www.youtube.com/watch?v=Yu50SFsVJPU
    • bože, tomuhle se v BF2 říkalo wallhack a tady je to regulérní zbraň. *1*

      BF3 je hra velmi nepřátelská k začínajícím hráčům. V tomhle byl BF2 daleko férovější.
      • nepřátelská ano ale nepřesností těch prvních zbraní. jakmile jsem odemknul F2000 najednou se ze mě stal rambo
    • Tak to udelali velmi dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit