Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A BugFight program neexistuje? Nejspíš ne,když to má furt plno bugů *1* *1* *1* *1*
  • nejvíc me na BF4 stve ze v sutinach se krasne schovam zamirim nepritele ale ani jednou ho nezasahnu jelikoz to strili do zdi a ne do nepritele, zato nepritel me sejme bez potizi.
    Taky se my stalo ze sipera vubec nevydim i kdyz jsem koukal tim smerem a sejme me. Taky se domnivam ze hraci pouzivaji wall hack nebo neco ze vydi hrace protoze sotva vystrcim z poza rohu hlavu uz lezim mrtvi.
    vydel jsem video na youtube jak nekdo pustil hru ze se mohli koukat na obraz jineho hrace a zrovna ukazali jak funguje takove hack ci cheat kdy typek od boku s kulometem strilel lidi od boku ktere bych ja se stestim sejmul se sniperkou jelikoz absolutne vubec je na tu vzdalenost vydet nemohl.
    Nevim jak jsou na tom ceske servry jelikoz bud jsou prazdne a kdyz na nich nekdo je maji nejake pravidla a nebo jsou urcene pro majtele DLC/premium.

    Uz jsem se asi setkal s cheatovanim ve hre a podle me jich pribiva a Dice s tim nic nedokaze udelat jelikoz ani hru samotnou poradne neopravili (i kdyz ted jede ok).
    • Ale jak jsi krásně konsistentní. Jiný by se možná i nechal zviklat k občasnému "viděl". Při takovýchto skvostech mi vrtá hlavou myšlenka o míře neskutečné ignorace, kterou musíš vykazovat.

      Po přečtení tohoto příspěvku jsem okamžitě dostal zhoubný rakovinový nádor. Nejenom, že text nedává po slohové stránce absolutně žádný smysl, navíc zcela ignoruješ čárky, shodu podmětu s přísudkem a o interpunkci a diakritice ani nemluvě. Jediné co by tě omlouvalo, by byl fakt, že jsi Linuxový programátor s anglickou klávesnicí. To si myslím, ale nehrozí. Jak může ještě dnes existovat někdo bez alespoň elementární znalosti gramatiky?

      To jsem se zase jednou nasral. Pokud jsi troll, tak klobouk dolů, napsat záměrně takto zprasený text vyžaduje dotek génia.
      • Tilwaen
        Flynne, jestli toto Ti způsobilo rakovinu, Jack Tě na místě vaporizuje *1*
        • solomon.short
          nojo, to je Vogon par excellence *1*
    • Tak takhle jsem si ještě nevydělal *11* *11* *11*
    • To je drsný *1* *1*
    • solomon.short
      tak to jsem jeste nevydel *3*
  • Jack1947
    Nemyslím si že Hackeři a cheateři budou nějak zásadně potrestáni, inu koupily si rozpracovanou hru - zaplatily si za to že budou hrát... EA je má hráče všech kategorií jako důl na peníze. *5*
    • Samozřejmě že s cheatery se reálně nicmoc nedělá. Pokud to nejsou trolové, co naprosto zjevně cheatují a pokud zrovna není na serveru velmi pozorný a rozumný admin, je boj proti cheaterům skoro nemožný.

      Dobře si pamatuju, jak v BF2 existovaly stovky herních účtů, na kterých byl naprosto zjevný cheating a přesto tyto účty nebyly smazány a jejich uživatelé vesele hráli dál. Jo, tu a tam nějaký ban přišel, ale to byla spíše vzácnost.
      • Jack1947
        Je to svinárna no, BF hrát ani nemusím nebaví mě být zabit kemperem třeba 30x , pobíhat po mapě taky není dvakrát zábavné suma sumárům... at si tam hackeři hrají sami. Bohužel Hackeři jsou všude a je to jen a pouze ostudou supportu který si neumí zjednat pořádek.
        • Pojď Jacku, lehni si na kožené křeslo a povídej mi o tom, jak jsi byl 30x zabit camperem....
        • Support? Maximální prachy jdou do marketingu, aby zahladili ty pr*sery kolem téhle série

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit