Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nechapu co tu resite *15* MW3 slape jak svycarske hodinky *1*
    • kennyB
      Opravdu velice vtipný. jen nezapomeň jít brzo spát, ať nejsi zejtra ve škole unavenej, trolle.
  • "A než vydat PC patch a nechat konzolisty čekat, raději vývojáři čekají i s updatem pro PC."

    ABSOLUTNE nechapem,preco by to raz nemohlo byt aj opacne.... *7*
    ked si vedeli pockat v x-pripadoch PC hraci,tak raz za cas by to asi prezili aj konzolisti,nie?
    • protoze PC verze je levnejsi a podle statistik (kterym se ale stejne neda verit, protoze si je kazdej upravuje podle sebe) se na konzole prodava vic... No matter what, we want more money $_$
      • Z tehle uvahy by pak ale dal taky vyplyvalo, ze tvurci povazujou patch za obdobu exkluzivniho obsahu, coz uz mi pripada desivy.
        • spis si tim ziskavaji podporu konzolistu pro dalsi dil
  • Ach jo, podle mýho názoru neustálym (snažením se o) balancování tu hru naprosto zmršili. Člověk si zvyk na to a to, věděl co proti jaký zbrani vzít, co na jakou mapu apod a oni to překopou, tuna DLC a všeho možnýho, origin, battlelog tohle a tamto, než si člověk zahraje musí nainstalovat pluginy, pak mu to třikrát spadne, chívli se hraje a vyhodí vás PB. Tak asi kvůli těmhle důvodům sem BF3 před časem odložil. Není to špatná hra, ale táhne jí dolů špatná vydavatelská společnost a její obchodní praktiky.
    • EA muze mit ruzny praktiky, ale na "kvalite" BF3 se z velky casti podili i momentalni neschopnost DICE.
      Pochybuju, ze za opravu/neopravu MAV ridingu muze jenom EA...
    • Aha, tak jaky zbrane pouzijes na typka, co stoji nad stropem metra a dolu hazi C4? Nebo, co se da pouzit na celej quad, co kempi pod texturou mapy a strili vsechny jak kachny na rybnice? Jedinej problem patchovani je, ze nedelaj svoji praci poradne a nevim, jestli je to kuli programatorum nebo testerum a je mi to v celku jedno, ale cekal bych, ze za svy penize dostanu kvalitni produkt... nejsem ja ale najivni vul? :)

      Ohledne vydavatele souhlasim.
  • mě je uplně u p*či kdyby to pcčkaři měli dřív .... nechápu proč čekali na konzole *8*
    • prirovnal bych to k obedu. Muzes ho zacit jist sam pred ostatnima, ale je to neslusne. Proste se najite vsichni naraz. A takhle je to i s timhle pacem. Jedine na co lze tady nadavat je ta prisna politika schvalovani patche na konzolich.
      • tak beru to zpet. Nize sem se docetl ze pustili uz PS3 zachvili PC a potom xbox. *7*
        • Neni duvod to brat zpet... takovej byl plan... az na to, ze jim jde prd o to, co je slusny a co ne, ale maj svy dovody proc to tak delat
  • Neni nasa chyba ze to nevydama, pretoze sme sa rozhodli ze to nevydame, to ma predsa logiku :D
  • *16* *16* *16* Konzole jsou zlo! *16* *16* *16*
    • Pustite hlúpučké detičky na internet a takto to dopadne. Zakázať pod hrozbou výprasku a dovoliť až v osemnástich!
      • to nepomaha... dokonce ani vyska iq neni jasnej ukazatel toho, ze dotycnej neni ho*ado.

        Mimochodem dalsi postreh pro Games.cz Ho*ado taky neni vulgarni slovo, je to oznaceni pro dobytek pripadne lidove oznaceni hmyzu (Ovad), diky za pozornost
    • Zlo je hloupost a ty jsi jeji zastupce :-).
  • ''než vydat PC patch a nechat konzolisty čekat, raději vývojáři čekají i s updatem pro PC. PC patch pro BF3 vyjde zítra, update pro PS3 verzi vyšel dnes.'' a preco ptm na konzole vyde skor nez na PC si robia srandu nie? nehovoriac o tom ze na skatulkach to poriadne nik nehrava oproti PC
    • Me spis vadi, ze to co opravujou, tak opraveji jen napul a k tomu jako obvykle jeste neco rozbijou.
  • Ja jsem pro, aby se patche vydavaly na PC hned a poradne se na pc otestovaly, nez se vydaji na konzole. Vzhledem k tomu, ze hry nejsou mezi platformami nijak provazane, tak nevidim duvod, proc mezi nimi synchronizovat vydani patchu (chapal bych to v pripade spolecneho multiplayeru, jako je to treba u Portalu).
    • "jupii" konečne ne-dětský názor. Taky to nechapu ale ani se nesnažím v tom najít nějakou logiku.. Marná energie, stejně tak jako reakce pro Veskoslava..

      byyee
      • protoze:"A proc maj PCcka patch driv nez my, konzolisti, kdyz sme za hru platili vic a jeste mame min hracu v multiplayeru? Priste radsi koupim Call of Duty, tam me maj vic radi"

        proto...
  • jak slyším ty samé dobré noviny, nedá někdo BF2 po hamachi?:)
    • Proto sem zůstal zatím u BF BC2
      • to sis ale moc nepomoh...
    • blahorodie
      omg
  • deti ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit