Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Super! Už jen oddělat contextual jumping, nezmrvit příběh, neudělat z Garretta nějakou sebelítostivou trosku a troufám si říct, že to začíná vypadat optimisticky *4* Nejdříve zrušení XP za killy a teď zrušení QTE. Paráda.
    • Jinak receno, kompletne predelat celou hru - nejlepe nekym kto jeste nezapomnel co definuje skvelou hru ;))
  • Upřímně, nasouchat názorům hráčů je jedna věc, ale předělávat hru k obrazu jedné skupiny hráčů. mi příjde úplně mimo mísu. Až tam většina dětí bude chtít plyšové medvídky a jako dopravní prostředek houpacího koně, tak to tam taky dají?
    • Ja myslim ze pokud si dali tu praci tohle vsetko predelat tak to urcite nebylo kvuli "jedne skupine". Dokazu si predstavit tisice mailu a odkazu na forach ze im system nestacil prijimat ;)

      Aby ne, to vam co ste proti zmenam nevadi QTE a podobne "moderni triky"? Bavi vas takove hry, nebo jinak: hrali ste vubec puvodni hry? Je tu snad nekdo kto hral puvodniho Thief 1 a ted by chtel ve hre QTE atd..???!! Jestli jo tak mi je ho fakt lito, jak musel za ti leta zmagorit ;)))
  • nevim jestli jde hra dizajnovat současne pro masy i pro hc hráče. navic hc hráč neni masochista ktery chce mit vsechno extra težke, jen to proste neni uplny de8il
  • Čítam tu, ako ľudia hromadne nadávajú na QTE, ale nie všade zase bolo zlé... Spomenie si ešte niekto z vás na Speed Kill v Prince of Persia The Two Thrones? To bol QTE ako vyšitý, ale zároveň nebol otravný (ak sa nepodarilo načasovanie, Princ to proste pretočil nazad schopnosťou Rewind *1* ), pretože okrem bossov bol v podstate dobrovoľný
  • Proč proboha kvůli haterům pokazili pomalu všechno co je na tom dobrý?
    Podobný případ je XboxONE, kde taky zrušili spoustu featurjenom kvůli haterům
    • Tilwaen
      Vše, co na tom zatím zrušili, bylo dobré maximálně tak do CoD, ne pro Thief universum.
  • Hmm, takže to dopadne jako u Dishonored pokud jsem chtěl stealth...

    Na zbraně kouknout, zandat a nevyndat, v nastavení vypnout skoro vše, co se dalo (k čemu člověk potřebuje ukázaní polohy těla->dřep či stoj jsem opravdu nepochopil), ohledně talentů to celé zahodit (adrenalin skill u stealth akce?!), nastavit nejtěžší obtížnost a jen pomocí blinku lvl 1 to celé dohrát...Už i ten blink je hru-ničící ale co...

    Dát achievements Ghost, Mostly Flesh and Steel a Clean Hands celé najednou a hold rozplakat vývojáře, který tak dlouho si vyhrával s animací usekání hlavy či zpomalení času...
  • Tahle hra bude podle me velky prusvih. Tvurci takhle ukazuji, jak jim byl originalni Thief ukradeny a udelali to podle prani vydavatele = hra pro masy, co nejlbiz CODu. Jak jinak si lze vysvetlit, ze najednou odstranuji ze hry prvky na prani hracu, kdyz veci jako QTE nikdy v Thiefu nebyly (dohral jsem jen prvni dva dily, trojka me odradila). Asi budem jeste radi, jestli z toho vyleze prumerna hra. Ja si ale radsi pockam na dalsi Deus Ex od Eidosu nez tenhle deravy polotovar.
    • DX:HR mi prisel jeste horsi nez DeusEx 2 :( DX2 sem aspon dohrál, DX:HR sem to nedokázal ani s přemáháním... jedinej dobrej Deus Ex je zatim jednička. Thief bude jasnej :D
    • i ten Deus Ex HR byl proti originálnímu dílu dost plytkej, stejně jako se bojíš že bude tento Thief plytkej oproti jedničce a dvojce
  • A pokud budete chtít být opravdu echt drsňáci, můžete si aktivovat mód při kterém když zemřete, hra se sama vypne, odinstaluje, smaže váš účet na steamu, vypíše a vystaví na Facebook vaše parte, vypne počítač, rozejde se s vaší přítelkyní, zruší nájemní smlouvu na byt a vypne elektřinu a vodu.
    • tak tohle je ještě věčí extrém než hardcore postava v diablu 3 :D
    • HC borci nemají facebook
      • Co je to facebook?
        • co je to internet?
      • HC playeři nemají přítelkyni. :D
        • a co je to přítelkyně?
  • Názory kohokoliv (ať už prodloužené ruky PR odděl..erhm.."recenzentů", potažmo názory samotných konzumentů) jsou podle mne Eidosu naprosto ukradené.
    Ovšem nízký počet předobjednávek je pravděpodobně jiná váhová kategorie, to už s děním dokáže pohnout, jo jo.
  • Horst_Fuchs
    Kéž by to šlo spravit jen odstraněním QTE, to je podle mě ještě to nejmenší zlo. Mě daleko víc vadí maličký levely, nepřátelé co nevidí a neslyší a zcela zbytečný RPG prvky, který prostě v Thefovi nemají co dělat, to by mě zajímalo proč se to dneska cpe do každý druhý hry.
    • Podle mě by rpg prvky nemuseli být tak špatný když by se vázali na výbavu, tedy ne klasický skill pointy nebo něco podobnýho, ale mezi levelem si vyberu zda chci tišší boty, větší toulec atd.
      Jinak prvního thiefa jsem začal hrát teprve nedávno, může mi někdo poradit dobrou přístupovou cestu v misi The Guild? našel jsem boční dveře, ale myslím, že někde musí být další cesta ne?
      • Siesta misia v Thief Gold? Co si matne spominam tak len ta bocna cesta cez kuchynu.
        • Díky já doufal, že tam bude i jiná cesta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit