Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja myslim ze pokud si dali tu praci tohle vsetko predelat tak to urcite nebylo kvuli "jedne skupine". Dokazu si predstavit tisice mailu a odkazu na forach ze im system nestacil prijimat ;)

    Aby ne, to vam co ste proti zmenam nevadi QTE a podobne "moderni triky"? Bavi vas takove hry, nebo jinak: hrali ste vubec puvodni hry? Je tu snad nekdo kto hral puvodniho Thief 1 a ted by chtel ve hre QTE atd..???!! Jestli jo tak mi je ho fakt lito, jak musel za ti leta zmagorit ;)))
  • Jinak receno, kompletne predelat celou hru - nejlepe nekym kto jeste nezapomnel co definuje skvelou hru ;))
  • co je to internet?
  • V tom případě je mi tě líto, že tvá fantazie je tak omezená.
  • Tilwaen
    Vše, co na tom zatím zrušili, bylo dobré maximálně tak do CoD, ne pro Thief universum.
  • Tilwaen
    Super! Už jen oddělat contextual jumping, nezmrvit příběh, neudělat z Garretta nějakou sebelítostivou trosku a troufám si říct, že to začíná vypadat optimisticky *4* Nejdříve zrušení XP za killy a teď zrušení QTE. Paráda.
  • a co je to přítelkyně?
  • Upřímně, nasouchat názorům hráčů je jedna věc, ale předělávat hru k obrazu jedné skupiny hráčů. mi příjde úplně mimo mísu. Až tam většina dětí bude chtít plyšové medvídky a jako dopravní prostředek houpacího koně, tak to tam taky dají?
  • DX:HR mi prisel jeste horsi nez DeusEx 2 :( DX2 sem aspon dohrál, DX:HR sem to nedokázal ani s přemáháním... jedinej dobrej Deus Ex je zatim jednička. Thief bude jasnej :D
  • Díky já doufal, že tam bude i jiná cesta.
  • Siesta misia v Thief Gold? Co si matne spominam tak len ta bocna cesta cez kuchynu.
  • nevim jestli jde hra dizajnovat současne pro masy i pro hc hráče. navic hc hráč neni masochista ktery chce mit vsechno extra težke, jen to proste neni uplny de8il
  • Čítam tu, ako ľudia hromadne nadávajú na QTE, ale nie všade zase bolo zlé... Spomenie si ešte niekto z vás na Speed Kill v Prince of Persia The Two Thrones? To bol QTE ako vyšitý, ale zároveň nebol otravný (ak sa nepodarilo načasovanie, Princ to proste pretočil nazad schopnosťou Rewind *1* ), pretože okrem bossov bol v podstate dobrovoľný
  • Jack1947
    50:50,naslouchali aspon svemu zdravemu usudku (doufam).
  • Kinet1c
    ze by ? :) myslis ze naslouchali hracum, ci penazum ?
  • Co je to facebook?
  • MrSanta
    Wiki praví: Die Hard Arcade (Sega, 1996) and most notably Shenmue (Sega, 1999) for the Dreamcast introduced QTEs in the modern form of cut scene interludes in an otherwise more interactive game
  • Jack1947
    Tak to potom nebude stealth. Pojede se hezky na ferovku, tady v tomhle pripade to ale podle mne hrozit nebude. *4*
  • Podle mě by rpg prvky nemuseli být tak špatný když by se vázali na výbavu, tedy ne klasický skill pointy nebo něco podobnýho, ale mezi levelem si vyberu zda chci tišší boty, větší toulec atd.
    Jinak prvního thiefa jsem začal hrát teprve nedávno, může mi někdo poradit dobrou přístupovou cestu v misi The Guild? našel jsem boční dveře, ale myslím, že někde musí být další cesta ne?
  • Proč proboha kvůli haterům pokazili pomalu všechno co je na tom dobrý?
    Podobný případ je XboxONE, kde taky zrušili spoustu featurjenom kvůli haterům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit