Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Blbost, hra by ale nemela na tom stavet to ze byli byli male v dnesni dobe bez toho nemuze byt spoustu her a uz to zacina spise prudit. *4*
  • Vždycky tu byly v nějaké formě QTEs, není to zrovna nějaký současný fenomén a kakastrofa průmyslu. I když je pravdou, že se to dneska s*re téměř všude a bez toho, aby se to převážně umělo propracovat a vybalancovat, nemění to přesto nic na tom, že tahle "blbost" ke hrám vždy patřila, to už vy plenkaři těžko změníte.
  • Jo! Nesnášim QTE. A ta plně nastavitelná obtížnost se mi taky zamlouvá. Že by se blýskalo na stealth, co bude opravdu aspoň trochu výzva?
  • x_ander
    Ona se z toho snad vážně nakonec vyklube peckovní hra...
  • x_ander
    Já to poprvé zaregistroval u Fahrenheita a už tam mě to pěkně sralo. Ale určitě s tím přišly některé hry i dřív.
  • ucho
    na nuuvemu jde předobjednat za 23 eur na steam. je to teda risk, ale zase celkem levné.
  • Jack1947
    http://en.wikipedia.org/wiki/Yu_Suzuki... Takze zrejmne Shenmue. ( to jsem nikdy nehral, prej to je jedna z nej bojovek na Xbox).
  • misho8723
    Tak ešte dať do hry možnosť vyskočiť si kde chcem a nie kontextuálnu možnosť len vtedy, keď mi hra dovolí, lepšiu AI, a možno pôjde o dôstojné pokračovanie Thief značky (aj keď ignorujú veľa príbehových liniek z prvých dielov)
  • QTE = herní mor. Neví někdo, jakou hrou to začalo? Já jen že by mě zajímalo, jak dlouho se s námi tahle blbost táhne.
  • Jack1947
    Je to dobre QTE dokazou byt pekne otravne... *3*
  • konecne studio, které nasloucha co hraci chteji *8*
  • kdyby se drzeli konceptu puvodnich dilu a nevymysleli cool zbytecnosti, tak mohli promarnenej cas vyuzit jinde. furt ale mam viru v dobrou hru
  • jedině dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit