Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nářez....
  • A co to mění na tom, že QTE už dřív byly? To, že někdo rád Dooma, Half-Life, FEARa, Payna, první MoH, první CoD, Soldier of Fortune, a jiný kvalitní, ale jinak pro usmrkance nostalgií neustále posmrkaný záležitosti, je jen subjektivní výčet "co kdysi" a nic na tom nemění.

    Ale jak jsem řekl, nynejší a častá aplikace současný formy QTE do většiny her nemusí být od dekád zpátky k potlesku hodná, to se nezpochybnňuje, ale mletí tady něco o moru - to zavání odborností odpovídající právě čerstvýmu přerodu z nostalgických plenek.
  • A pokud budete chtít být opravdu echt drsňáci, můžete si aktivovat mód při kterém když zemřete, hra se sama vypne, odinstaluje, smaže váš účet na steamu, vypíše a vystaví na Facebook vaše parte, vypne počítač, rozejde se s vaší přítelkyní, zruší nájemní smlouvu na byt a vypne elektřinu a vodu.
  • Názory kohokoliv (ať už prodloužené ruky PR odděl..erhm.."recenzentů", potažmo názory samotných konzumentů) jsou podle mne Eidosu naprosto ukradené.
    Ovšem nízký počet předobjednávek je pravděpodobně jiná váhová kategorie, to už s děním dokáže pohnout, jo jo.
  • Horst_Fuchs
    Kéž by to šlo spravit jen odstraněním QTE, to je podle mě ještě to nejmenší zlo. Mě daleko víc vadí maličký levely, nepřátelé co nevidí a neslyší a zcela zbytečný RPG prvky, který prostě v Thefovi nemají co dělat, to by mě zajímalo proč se to dneska cpe do každý druhý hry.
  • Ano, máš pravdu. QTE ke hrám VŽDY (!!!) patřily. Třeba v takovým Doomovi, Half-Life, FEAR, Max Paynech, prvních MoH, prvních CoD, Soldier of Fortune a spoustě dalších dobrých her byly QTE v podobě, že tam žádné nebyly. To byla podle mě ta nejlepší podoba, co mohla být.

    Ty plenkaři. *6*
  • Nový Hitman Absolution byl takový zvláštní. Už to není starý Hitman, ale bavil jsem se u toho hodně. Počítám, že tohle bude mít stejnej efekt.
  • Stavět na principech(dělat klon) starých her neznamená jen novou grafiku jak si spousta vývojařů myslí. Problém je, že když už udělají přesnou kopii originálu, tak by to mělo mít perfektní grafiku ale často je ta grafika hnus/normál a kolikrát neoptimalizovaný.(příklad co mě napadl remake HL1 od Valve(nebo kdo to teď vlastní) vs od moderů.... ).
    Když dělám remake, tak se poptat lidí co to propařili dnem nocí roky co by vylepšíli, vždy se něco najde.
  • Kallessin183
    Velmi doporučuju..
  • Kallessin183
    Sice jsem hrál jen posledního Thiefa, ale jako středověk mi to rozhodně nepřišlo... Magie, poměrně vyspělá technika... Svět thiefa mi spíš připomínal klasický fantasy svět, který se středověkem, nebo aspoň jeho romantickou představou inspiruje.
  • Presne, lidi to zrali z nejakyho duvodu, tak proc jim pak davaj jinou hru. To uz nema s jednickou Thiefem nic spolenyho, tohle je zase ani stredovek ani budoucnost, revolucni chu jo vina. Do ha j zlu, kde sou zombici a duchove a jiny bytosti. Na pytel to je.
    BIM BAM
  • Ronox
    Je to stand-alone hra "inspirovaná" světem Thiefa :)
  • Vypadá to pěkně! Dá se v novém enginu hrát i původní Thief nebo Thief 2? Rozhodně by to byl důvod k rozehrání.
  • Ronox
    Pro mě pokráčování Thiefa už vyšlo a to velice kvalitní http://www.thedarkmod.com/main/
  • Kallessin183
    Kdyby to udělali na 100% by je spousta lidí kritizovala za to, že nic kromě lepší grafiky neudělali.. dneska si člověk nevybere.
  • C-BEAM
    ja im na tieto kozmetické zmeny k lepšiemu neskočím a nech si všetky tie hardcore módy niekam strčia ... tá hra NIE JE vyvíjaná pre fanúšikov thiefa ale pre masy. To je to podstatné čo by mali potenciálny záujemcovia o jej zakúpenie vedieť. Na čo mi je HC mod kde ak zdochnem končím keď je celý level stavaný ako pre 5 ročné detí ?

    To je ako keby nejaké štúdio vypustilo priamočiaru, debilnú CODovinu a napísali, že hra je aj pre hardcore hráčov pretože sme do hry vložili ubermegahardcooore mód kde ak sa o teba gulka čo i len obtrie končíš a začínaš hru odznovu. Nie, tá hra je stále pre deti a deti ktoré majú sklon k masochizmu.
  • Jack1947
    Boze, ty mas vazne problemy s gumama. Jako bys sam nekdo tou gumou nekdy byl... radsi , radi se te uz nebudu ptat ani... nic pujdeme oba svou cestou ty od gum a ja od tebe. *3*
  • Tak to potom jo. Jak tady nastupují koule a otázky chápání, tak to jen prásknu gumákama a salutuju. Tady jsem malej panáček.
  • Jack1947
    Presne tak ale tezko to pochopi clovek co si koupil "Hardened Edition COD:GHOSTS" ze? *3*
  • Co že to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit