Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, kde na Steamu se to dá koupit za těch 4Eur? je tam jen nabídka 19,99Eur :( přičemž HR + ML na Steamu mám, díky za info,
    • ok, už čtu níže, že to byla jen akce před Vánoci 2013 :(
  • Stalo se vám to taky, nebo jen mě, že před vánočními slevami jsem si mohl Directors cut koupit za zvýhodněnou slevu 4E, když mám i missing link, ale po vánočních slevách, mi to nabízí plnou cenu 20 E?
    • Jojo, mam to stejne :/
  • A co ti s krabicovou verzí? *13*
    • Krabicová verze pro PC je maskovaná Steam verze:)

      Jinak jsem trochu rozladěn, že budu platit za hru, jak měla být od počátku, poté, co jsem zaplatil za sběratelskou edici a DLC, co ze hry vyrvali a dali ho samostatně, aby ho integrovali teď zpět za příplatek:(( I když stejně mě nejvíc naštvalo, že soundtrack ve sběratelské edici byl vykuchaný a ani v tom za příplatek nebyly všechny skladby. Někdy mám fakt pocit, že jsem blbec, když za hru platím, protože pro vydavatele je zákazník úhlavní nepřítel. Hra je to skvělá, ale ten marketing :(
  • MrSanta
    Už se těším na New Game+. "Chudáci" nepřátelé poznají zač je toho loket, až se na ně vrhnu s vytuněným Adamem *1*
    Za 4 € to je "zadarmo", koupil bych i krabicovku, kdyby se prodávala do 500,- kaček. Mrzí mě, že jsem DE:HR tehdá nekoupil a mám ho jenom na Steamu. Augmented Edice by se mi líbila, ale dneska už je k sehnání jen ta "Best Games" krabice. To je humus na entou *15*
  • blbosti jako použití tabletu ... OK, to je funkce navíc, ať je to klidně jako DLC. ale AI (nejen u bossů) v původní hře stála za houby a i vývojáři to přiznali, to mělo být opravené patchem a ne že si za to budou účtovat peníze. To je prostě sviňárna.
  • Predcasne vianoce :)))
  • Bude opsahovat aj neake nove misie ? Lebo len za zlepsenu grafiku dat 8 euro - nevadi mi ani ta stara - mi pride dost.
    • nekromant33
      Za 8 euro dostaneš missing link, což je přídavek mám pocit s tak 2mi(?) hodinami gameplaye a explosive mission, která ti přidá cca 20ti minutovej quest. A ještě nějaký drobnosti do začátku jako zbraně apod. Pokud tohle všechno máš tak to stojí jen 4 eura a dostaneš tu grafiku, úpravu AI a behind the scenes materiál.
      • Jack1947
        No jo, krom missing link coz byl tedy pridavek "rozsirujici puvodni hru jak delo", a pak blbosti navic to nic moc noveho bohuzel neprinasi, tak jeste ze to je fakt "zadarmo".
  • JustinBieber
    4 euro ? I never asked for this *5*
    • Jack1947
      brain fail...
    • Ok, so dont buy it, and buy something else and better for your console *7*
      • One cannot simply buy a brain. *3*
  • Prostě paráda. Jsem moc rád, že má SE rozum *4*
  • Mělo to být zadarmo. *7*
    • tvrdy.mar
      Proč? Udělali na tom hromadu práce, přidali komentář, průvodce, podporu tabletů, atd. A to vše za cenu DLC pro majitele původní verze. Naopak mě potěšili, že je to tak levné.
      • smejki
        reaguješ na rezidentního trollíka, Marku
        • tvrdy.mar
          Já jsem tu tak málo, že místní troly neznám a slušně odpovídám všem.
          • Jack1947
            Casem je poznas... to mi ver.
        • Jack1947
          Treba on trolly rad *3* .
    • smejki
      neboj, euro jednoho hezkýho dne zadarmo bude *1*
      • Zaklínač 1a2 Enhanced Edition bylo zdarma
        • tvrdy.mar
          První EE vznikla proto, aby hru vůbec prodali na amterickém trhu. Původní anglická verze byla špatně přeložená a musel se udělat nový dabing. Dodané příběhové DLC dělali fandové, takže se nepočítají. Dvojka v EE pro změnu vznikla jako vedlejší produkt verze pro XBox. A přiznejme si, že takové DLC by asi nikdo nekoupil tak to dali zadarmo a udělali si na tom dobré jméno, jak neuznávají DLC. Přitom oni sami měli tunu pre-ordel DLC, které v den vydání hry nešly ani aktivovat!
          • nekromant33
            paradoxní na tom je, že za to čím měnili Witchera bych nějaký to euro v klidu utratil - stejně jako za deus ex
        • A Bordelands 2 GOTY teď na Steamu stojí 50 €.
    • vždyť 4 eura je jak zadarmo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit