Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To som necakal. Fer cena 4€. Snad si to vychutnam viac.
  • Keyz
    Jestli to pouze vylepší grafiku a přidá možnost zabít bosse jinak tak to je drahé. Použití gamepadu navíc je na prd u PC.

    Taky osobně mi nevadilo zas tak extra to, že jsem musel bosse zabít určitým způsobem. Dalo se to odůvodnit. Nemusí být vše vybalancováno aby to každý lehce prošel...

    Navíc tohle je tedy něco jako Texuteres pack + Modifkace bossu. Podobné věci jsou od fanoušků zdarma anebo od profíku, taky zdarma (Witcher 1,2). Případně od horších mistrů za prachy.
    • tvrdy.mar
      Zapomínáte na komentáře, průvodce a podporu tabletů. Pokudf to nechcete, nekupujte.
  • Thorar
    S tímhle přístupem problém nemám, přijde mi to ok.
  • Yeeeees, tuhle stovku fakt rád zainvestuju!
  • pôvodnu hru som kupil asi za 1,8€ :D
  • Ocelot
    Steam sales dalších 75% dolu a beru :D
  • Jack1947
    Aspon neco, kdyz uz ne za plnou palku. *3*
    Je pravda ze , osobne se mi tento pristup take moc nezamlouva, spise se na tom ukaze jak moc jsou fanousci oddani a hlavne zdali maji prvni deus a to ta ioddanost de ruku v ruce, loajalita a proc ne na druhou stranu levnejsi uz to momentalne nebude.
  • Shaker
    Parada, tohle mi prijde fer jednani k zakaznikum... beru! Jen me zajima, jestli se tim upgraduje puvodni verze nebo jestli mi na steamu bude strasit 3. polozka Deus Ex. Moc rad bych to videl vsechno ke spusteni jen pod jednim zastupcem.
    • tvrdy.mar
      Osobně si myslím, že to bude další položka, takže teď bude ve Steamu už 5 her se jménem Deus Ex (DLC Missing Link je ve skutečnosti standalone datadisk se samotatným spouštecím procesem, protože má jiný lightning engine).
  • Byt to třeba CDprojekt tak je to zadarmo..viz Zaklinac 1 a 2..ale 4e není moc, to je fakt..
    • tvrdy.mar
      Už jsem to psal na první straně, takže doporučuji přečíst, že CDPR není tak svatý, jak si mnoho fanoušků myslí.
  • Black_Hand
    :thumbs up: 4 ecka za odvedenou praci (jestli naplni sliby) je vice nez adekvatni. i 7 bych zkousnul, kdyz nad tim premyslim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit