Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jsem za půlkou hry na obtížnost Veteran a jsem vysoce SPOKOJEN. Absence DX11 mi fakt nevadí. Proboha dyť to vypadá nádherně (chodí taky) a konečně si zahrajou i lidé se slabšimi stroji. Myslím, že to za to stojí. Děti si holt stěžují, že tam není DX11 a nemaj s čím ve škole machrovat (vím to je silně nekorektní:)), protože jinak nechápu ty nářky na hru, která za A)výborně vypadá a za B) se výborně hraje;) Tím, neříkám, že se autoři vyhnuli všem chybám, ale zážitek je celkově jednoznačně pozitivní. Tak a teď mě pojďme vymínusovat ;)
    • no ja to na veterana presel a je to takovy veteran nekde mezi easy a medium .. ono bez AI se blbe dela obtiznost .. jen znizeni/zvyseni vydrze to nejde ..
    • Já sem se hrou taky velice spokojen, jak už jsem psal k recenzi. Na grafiku si tam může stěžovat jen p*ča a na příběh?? On byl v jedničce ještě příběh nějak víc do hlouky?? něco co jsem přehlídl?? já myslím, že ne. To si jen pár chytrolínů bere do huby recenzentovi slova a hrozně je používaj i když už si nepamatujou jak to v jedničce bylo
    • Proc minusovat me se to take libilo a na nejvyssi obtiznost to bylo libove. Kdyby nezlobil utok na blizko ( z neznamych pricin nekdy postava nereagovala na pokyn klavesy, mel jsem ji prekonfigurovanou ze by ???) a sbirani nanokatalyzatoru ( ktere se obcas nepricitali nebo se pro zmenu zcela ztratily) tak k herni strance hry nemam vetsich vyhrad. *5*
      • No urcite mohli udelat vetsi mapy a maknout vic na optimalizaci, protoze treba jednicka mi chodi lepe. Ale rozhodne hra vypada pekne a hraje se take dost dobre, takze bych nejaky dx neresil :)
    • Měli prostě na tu krabici se hrou plácnout nálepku DX11 a děti by byly ticho protože stejně nepoznají rozdíl.
  • Není to tak dávno, co EA prohlašovali, jak velkým krokem kupředu v oblasti grafiky Crysis 2 bude. Zatím všechno svědčí o opaku. Směšné.
    • Cajk
      Heh EA toho za svoji historii už prohlašovali.. Z toho by byly dobrý romány
  • čert vem DX11 ale ty bugy, v jedné celé kapitole mě doprovázeli neviditělní mariňáci, kteří neustále halasně křičeli, "lest go", musel jsem vypnout zvuk. Teď pro změnu když sbírám nanoblabla s mrtvých chobotniček, tak se mi pro změnu nepřičitají do inventáře, občas nereaguje povel pro melle atack, místo myši k přepínání cloac a power využívám raději klávesy (oproti C1 se myš občas kousne), nemluvě o AI, jenž legračně běhá do kolečka, nebo se zasekne při vláčku na schodech.... no nevím 6/10 a s odřenejma ušima, nebýt výše napsaného pohodovejch 7/10.
  • Nyní už nikdo nemůže říct že konzole nebrzdí vývoj grafiky ve hrách, prostě to tak je a kdo bude tvrdit opak tak je fakt ignorant co nevidí dál než za krabičku co si koupil a připojil k televizi.(tím netvrdím já osobně že je GK ve hrách to nejpodstatnější, nejvíc mě baví Mafia, Diablo2 a HL2 :) a tam mi moc o grafiku nejde)... spíš mě zajimá co na Ati/Nvdia? když se nebudou dělat hi-eng hry na pc, jak oni budou prodávat nové kusy železa?? už teď jsou vyšší mainstream natolik výkonné že není absolutně žádný důvod přecházet na nové a silnější grafiky..chtělo by to novou generaci konzolí ať se posuneme ;)
    • Crytek měl u prvního Crysis trochu problémy s prodejem, kvůli těm šíleným nárokům na HW, díky kterým si ho v době vydání (a často i dnes) s plnými detaily nezahrál téměř nikdo. Dvojka vypadá taky nádherně a zároveň to sviští jak po másle... já myslím že ty ústupky crytek udělal účelově. Netřeba zase všechno svádět na konzole. *7*
    • Konzole nic nebrzdí to jen lidé. Uvědom si že čim lepší chceš grafiku tim víc peněz to stojí a je na to potřeba víc lidí. Takže ve výsledku vývoj grafiky brzdí samotná snaha o lepší a lepší hry. A pouze ignorant řekne že za to můžou konzole.
      • Samozřejmě,pokud by byly prachy z prodeje 1 dostatečny,tak by na konzole možná tu hru ani nedělali,jenže na PC si to kdejaky prase stahne z netu a pak se nelze divit tomu,že se jim nechce dělat jen pro PC... Stěžovat si na konzole je hovadina-pokud by PC sféra vynášela,na konzole by se nkdo neohlížel,jenže prachy jsou v konzolích.... Nevím no,všeci tady pláčou jak se grafika zhoršila kvůli konzolím a zajímalo by mě,kolik z Vás si to vůbec na PC zahraje na pořádny detaily tak,aby ten rozdíl mezi PC a konzolemi vůbec vyniklo..
        • O to ani nejde že si to někdo stáhnul. Problém Crysis 1 byl hlavně ve špatné optimalizaci která je teď v pohodě. Na PC je prodej her asi třetina zbytek mají konzole a s tím vývojáři musí počítat jinak budou pod mostem. Zvlášť teď kdy je rozpočet 100mil na hru celkem normální. To neni jako před 10ti nebo 20ti lety teď klidně dají i polovinu peněz na reklamu. Někteří prostě čekali nějaký extra zázrak a něco z čeho jim vypadnou oči z důlků. Když se to kvůli jejich vysokým požadavkům nestalo tak teď na tu hru plivou i když je hodně kvalitní. No a přehnané kecy od vydavatele tomu taky moc nepomohly.
    • High-End grafiku za 15tisíc stejně využiješ jen při velmi vysokých rozlišeních...jinak ti stačí cca za 8-9tisíc což kupuju a všechno mi jde na full detaily
    • Tak si dej na Mainstreamu třeba Metro 2033 na 30" LCD :D
      • u metra je problem ze sami vyvojari konstatovali ze byli prasata takze to neni dobry priklad. Byl sem na to sam upozornen takze detaily si najdi sam ;}
  • No, já se jen musím pousmát (ikdyž po nakouknutí na účtenku trpce), když si vzpomenu, jak Crytek v době úniku "neúplné" verze hry na net tvrdil, že ti co si počkají a koupí budou mít víc než DX 9, nebudou mít bugy apod.. Ikdyž já osobně jsem celkově spokojen, zatím hraji hlavně MP a se singlem čekám, až se objeví nějaký kloudný patch aspoň na nastavení grafiky.
    • http://wasdie.blogspot.com/2011/03/crysis-2-advanced-video-options-version_27.html
  • fallout
    Hra vypadá hodně dobře i bez DirectX 11, takže mi osobně je absence DX 11 ukradená... *3*
    • vzdyt to vypada hur jak jednicka.. ani DX10 to nema
      • Prosim tě nějaký DX ještě nedělá dobrou hru. Když se to někomu líbí je to jeho plus.
    • Topfer
      Asi tak nějak bych to taky viděl *3*
    • Whisp
      Súhlasím. Grafika bolo to jediné k čomu by som nemal žiadne výhrady *3*
      • fallout
        Přesně tak, já mám taky grafiku podporující nové DX, ale v tomhle případě mi vůbec DX 11 neschází, ten engine je už tak dost našlapaný a musím říct, že grafika je hodně dobrá. Podle mě jde tady o psychickou záležitost, protože kdyby to takhle stejně běželo pod DX-11 tak by to všichni chválili... *4*
    • Přesně tak :)
  • Hlavmě ty výroky před vydáním. Crysis je primárně dělaný pro PC a využije všechny jeho možnosti, včetně nejnovějších efektů. To byl zase blábol. Zase se to optimalizovalo pro konzole a vypadá to jako nějaký port. Tím nechci říct, že to nevypadá dobře. Každý se chvástá jak DX11 ulehčuje práci programátorům a od cryteku bych čekal teda větší pokrok.
  • Su to Hovada,vraj vraj crysis 2 bude krajsia na PC a neviem co,ze drzia s pc hracmi a co zrobili chujovu konzolovu strielacku a Fyzika je total o nicom toto nema pravo tvrdit,ze je Crysis2,jednotka a toto to je ohen a voda.Jednotka je forever toto je posranan linearna strielacka typ CoD,tato hra je cisty vysmev nam pc fanusikom
    • a ty jsi si hru určitě koupil, že?
      • Já si ji například koupil ve čtvrtek v JRC, jsem hluboce zklamán. Graficky byla jednička hezčí i fyzika je ve dvojce o dost slabší. Jako majitel originálky si nemůžu zapařit MP, kdežto piráti si vesele hrají. Arogantní přístup Cryteku k PC hráčům se mě absolutně hnusí, nechápu jak si vůbec dovolí urážet hráče na MyCrysis foru, ano opravdu se to tam dost často děje. Kdyby byla možnost vrátit JRC koupenou hru, tak C2 bych jim tam donesl ten samý den co jsem si ji koupil. Hratelnost celkem dobrá, ale ničím nepřekvapí. Verdikt: zbytečně jsem vyhodil 1100,- za hru která mě moc nebaví, nejde jí pořádně MP, její hlavní hrdina je absolutně němí a ještě k tomu nevypadá tak vábně jak nám slibovali *10*
        • Pritom tohle vsechno jsi vedel predem, proc sis ji teda kupoval?
  • Ja na DX11 nemam zelezo ani OS ale zcela chapu rozhorceni PC komunity, staci se podivat na moznosti nastaveni garfiky primo ve hre a je jasno kudy se Crytek ubiral. No uvidime s cim se vytasi BF3?! *5*
    • fallout
      Já na to železo mám, ale neshledávám u této hry žádné grafické nedostatky, takže mi to nevadí. Ten engine je hodně dobře udělaný... přesto, že běží na DX 9...
  • Tak teď nevím na koho mám nadávat. Jestli na Crytek který nekomentoval tuhle kachnu před prodejem a nechával tím to naději pro PC že to bude vypadat alespoň srovnatelně s Crysis1. Kde jsou i textury dvojnásobné ( a o nasvěcování a fyzice ani nemluvím ) Nebo že herní web obelhává komunitu *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit