Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mě teď Dirt3 přišel poštou a zatím jsem zklamanej... Blbne mi to... *9*
    Místo aby to byl normální obraz, tak slunce je modrý a prostředek obrazovky je bílej... Nevím co s tím mám dělat... Jestli je to moji novou grafickou kartou (Nvidia N560 GTX-Ti) ? Nevím... *13* Poradíte někdo?
  • jsem jedinej kdo si myslí že audi quattro není francouz ??? *1*
  • '' příjemně uzoučká s nebezpečným porostem''
    hih *1*
  • A co GRID, ten bude mít pokračování? Nemám sice zdání, jak moc je realistický, ale baví mě víc. *4*
  • ahá tak to se autorovi omlouvám *3*
  • Split screen není žádné malé bezvýznamné plus, ba naopak. Tohle mi u dnešních závodních her chybí a vývojáři by měli, v tomto případě správně, pochopit, že je daleko lepší si sednout do sedačky a se svým kamarádem či družkou si to osobně rozdat, než hrát po netu proti nějakému neznámemu puberťákovi na druhém konci světa *4*
  • sleepless
    Ale v článku není uvedeno, že je AQ francouzská kára. To už je řeč o jiném voze :)
  • blábol děcko!
  • Blábol děcko!
  • USER47
    http://www.newgamenetwork.com/userfiles/dirt3.jpg
  • http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/7a/Dirt_2_box_art.jpg/240px-Dirt_2_box_art.jpg
  • Kdyz uz sis dal tu praci a napsal takovy sahodlouhy prispevek, mohl jsi take venovat minutku na precteni myho prispevku.
  • Jsem zvědavý ,jelikož colin 2005 byl poslední který byl dobře hratelný (zábavný)
    dirty jsou cajk ,ale prostě už to není ono jsem zvědavej co bude dirt 3 :-)
  • A já už mám sedm titulů mistra světa a letos budu mít osmý, heč.
  • No vidíte a já jezdím v reálným rally autě. Tohle už je pro malý děti...
  • dcela by mně zajímalo kde přišel autor článku na to , že audi quattro je francouzské auto *3* to je docela potupa pro tuhle legendu
  • Hele MR. GR. nebo jak se to jmenuješ, ti tzv. rozumější, co hrají RBR, tak neříkají, že RBR je simulace nebo realita, ale RBR je ze všech her, co má téma Rally, se přiblížilo v uvozovkách "nejblíž skutečné rally" to jen říkají, nic víc nic míň.
  • výborně.. děkuju. Potěší ta škodovka a pokud je tam Mini i Fiesta z WRC 2011, nedovedu si představit, že by tam nebyla DS3 zvlášť, když si dokázali vyjednat C4 od citroenu. Tak to je zatím opravdu potěšující, akorát je škoda těch 90th aut. To byly ty nejplodnější roky pro rally a taková Corolla, Lancer, Focus I, 206, by tam neměly chybět, ale tohle je stejně neoficiální seznam, takže kdo ví, třeba se tam i tyhle perly oběvěj. Ještě jednou díky za info.
  • tady máš seznam http://community.codemasters.com/forum/dirt-3-general-discussion-1339/421634-dirt3-confirmed-cars.html
  • zajímavej článek se zájímavejma frázema :o) .. jakej budou mít vliv drobné škrábance na chování vozu? ;o) ... a co je to 360stupňová zatáčka? :o)) ... jinak správně je tu popsáno, že Colin nikdy nebyl o hardcore simulaci.. a to od něj ani nikdo s nohama na zemi nečeká, ale zatím co starší Colinové 1,2 byly balzámem pro oči a ruce, tak s dalšíma se ten balzám už vytratil, ale pořád zůstalo rally. S příchodem DIRTu vypadlo i rally a poté přišel Světovej jezdec rally Ken Block. Vetšího hrobaře si tahle série vybrat nemohla. Dokud tam je on, tak jsem maximálně skeptickej k nějakýmu posunu k realitě a né... nečekám simulaci, ale pouze serioznost.. v tom je rozdíl a tu měly oba první díly Colina McRae.
    Co mi ale v článku chybí je nějaká infomrace o vozech. Na fotkách a videích je vidět Peugeot 207 S2000 Chrisse Meeka a on sám je ve videu vidět, jak hru hraje... Nechápu tedy, že neni žádná zmíňka o jeho provázanosti s touto hrou, jelikož tento jezdec s tímhle autem nejde mistrovství světa v rally, ale šampionát IRC, který doposud v žádné rally hře nebyl a jedou tam továrně i naše škodovky. Vzhledem k uveřejněnejm tratím by to rozhodně nebyl šampionát IRC i s tratěma, ale například jenom licence na auta... Nebo je to vše jinak a pouze je to jedno jediné auto z IRC.. pak tu bude určitě Kenova Fiesta WRC a pak co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit