zavřít
...

DiRT 4 předvádí v novém videu rallycross mód

DiRT 4 už klepe na dveře a kromě klasické rallye nabídne také disciplínu rallycross v podobě samostatného módu. Formát, ve kterém jezdí bleskově rychlá auta (se zrychlením z nuly na sto pod dvě vteřiny) po trati s různými povrchy. Asfalt střídající se se štěrkem prověří vaše jezdecké schopnosti podobně...
  • Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Rallye cross se mi moc nezdá já bych radši staré poctivé Rallye kde se pro ohnutej plech a náraz do stromu nejde daleko *3*
    24.5.2017

reagovat

• plmko (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Od toho je tu Dirt Rally
      24.5.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 3 nesouhlasí
        To jsem nehrál je to dobré ? a co má být DIRT4 doufám že ne gymkhana srágory které mi totálně zkazily minulej díl. Nebo spíš už upadal a to bylo už hrozně dávno...

Mě se líbilo DIRT to bylo parádní a ty závody mě bavily jedna z prvních DX10 her a kvůli které jsme koupil kartu :D ( teda krom Crysis které moc dobře beztak nejelo)
        24.5.2017 upraveno v 23:20

reagovat

• wad (anonym)
          0 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Pokud chceš rallye, pořiď si Dirt Rallye, tohle bude pomotaný mix všeho a ničeho...
          25.5.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            0 souhlasí, 3 nesouhlasí
            Nemusím mít jen rallye klidně i jiné závody jen to musí mít hlavu a patu a zapadat do částečně Rallye univerza jinak holt Mcrae 1-3 a Burns nepřekonané.
            25.5.2017

reagovat

• Antinerd (anonym)
              4 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Rallye univerzum.... panebože to je mentál *7*
              25.5.2017

• plmko (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Nemyslim si, ze Dirt 3 nejak extra vnucoval gymkhnu, navic v multaku se ji uz muzes tuplem vyhnout. Dirt Rally jsem nehral, ale staci si precist recenze na steamu a vseobecne ohlasy na tu hru jsou nadsene - je to ciste rally, atmosfera vtahne za volant, kraje cest neodpousteji. Co se tyce Dirt 4, tak zatim toho moc nevime, ale pry se snazi udelat nastupce jak Dirt 3 tak Dirt Rally. Necekal bych mozna tak realistky jizdni model, ale to ani neni cilem. Verim, ze udelaji skveleho nastupce Dirt 3.
          25.5.2017

reagovat

• Roben (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    A oficialni FIA World Rallycross?No nevim.Trati je tam asi 5 z 12 a vypada,ze tam neni Audi za ktery jezi Solberg...Je to zase nedotazeny do konce.Za me NE.
    24.5.2017

reagovat

• Claar (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Solberg jezdí za Volkswagen Sweden. Tovární podporu Audi má Matthias Ekström, loňský mistr světa.

Ty tratě jsou až neskutečně realistické, teď na Lydden Hill bylo možné se Dirt 4 zahrát a o arkádu se rozhodne jednat nebude.
      4.6.2017

reagovat

• Roben (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Vzdycky se tesim na novy auta,ale Dirt 4 me nejak neoslovil.Kdyby radsi dodelali Dirt Rally tim obsahem z Dirt 4.Pridat ty trate,nejaky auta a byl bych radsi nez nejaky Dirt 4.Nejlepsi by bylo kdyby koupili licenci na WRC.
    24.5.2017

reagovat

• mirda (anonym)
    2 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Ta hra mě fakt nechává chladným. Nevidím na ní nic nového co by nám její předchozí díly nenabídli. Bída bída. Jako třeba to může být dobrá hra, ale ten jízdní model a i technické zpracování podle videa vypadá staře. V rally crossu například často autům plandají nebo úplně padají nárazníky. Tady nabourá jeden do druhého a jediné co je vidět jak vylétnou jiskry. Ale odkud? :) :) Když už použili to co mají a umějí tak to mohli něčím vylepšit. *5* *5* Přeci jenom ta série si to zaslouží. Můžou mě jen překvapit.
    24.5.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.2.110.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.