Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Solberg jezdí za Volkswagen Sweden. Tovární podporu Audi má Matthias Ekström, loňský mistr světa.

    Ty tratě jsou až neskutečně realistické, teď na Lydden Hill bylo možné se Dirt 4 zahrát a o arkádu se rozhodne jednat nebude.
  • Rallye univerzum.... panebože to je mentál *7*
  • Jack1947
    Nemusím mít jen rallye klidně i jiné závody jen to musí mít hlavu a patu a zapadat do částečně Rallye univerza jinak holt Mcrae 1-3 a Burns nepřekonané.
  • Nemyslim si, ze Dirt 3 nejak extra vnucoval gymkhnu, navic v multaku se ji uz muzes tuplem vyhnout. Dirt Rally jsem nehral, ale staci si precist recenze na steamu a vseobecne ohlasy na tu hru jsou nadsene - je to ciste rally, atmosfera vtahne za volant, kraje cest neodpousteji. Co se tyce Dirt 4, tak zatim toho moc nevime, ale pry se snazi udelat nastupce jak Dirt 3 tak Dirt Rally. Necekal bych mozna tak realistky jizdni model, ale to ani neni cilem. Verim, ze udelaji skveleho nastupce Dirt 3.
  • Pokud chceš rallye, pořiď si Dirt Rallye, tohle bude pomotaný mix všeho a ničeho...
  • Jack1947
    To jsem nehrál je to dobré ? a co má být DIRT4 doufám že ne gymkhana srágory které mi totálně zkazily minulej díl. Nebo spíš už upadal a to bylo už hrozně dávno...

    Mě se líbilo DIRT to bylo parádní a ty závody mě bavily jedna z prvních DX10 her a kvůli které jsme koupil kartu :D ( teda krom Crysis které moc dobře beztak nejelo)
  • Od toho je tu Dirt Rally
  • Jack1947
    Rallye cross se mi moc nezdá já bych radši staré poctivé Rallye kde se pro ohnutej plech a náraz do stromu nejde daleko *3*
  • A oficialni FIA World Rallycross?No nevim.Trati je tam asi 5 z 12 a vypada,ze tam neni Audi za ktery jezi Solberg...Je to zase nedotazeny do konce.Za me NE.
  • Vzdycky se tesim na novy auta,ale Dirt 4 me nejak neoslovil.Kdyby radsi dodelali Dirt Rally tim obsahem z Dirt 4.Pridat ty trate,nejaky auta a byl bych radsi nez nejaky Dirt 4.Nejlepsi by bylo kdyby koupili licenci na WRC.
  • Ta hra mě fakt nechává chladným. Nevidím na ní nic nového co by nám její předchozí díly nenabídli. Bída bída. Jako třeba to může být dobrá hra, ale ten jízdní model a i technické zpracování podle videa vypadá staře. V rally crossu například často autům plandají nebo úplně padají nárazníky. Tady nabourá jeden do druhého a jediné co je vidět jak vylétnou jiskry. Ale odkud? :) :) Když už použili to co mají a umějí tak to mohli něčím vylepšit. *5* *5* Přeci jenom ta série si to zaslouží. Můžou mě jen překvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit