Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    jediné co mi v této hře chybí jsou delší tratě jako ty z RCH2000. Tyto v průměru 5-6 minutové výlety mě nedokáží uspokojit. Jinak super ...
    • coze? v te hre je asi 5 obtiznosti .. nakonec jsou trate 4x delsi!!!! :))
      • C-BEAM
        nope
  • Už jen z videí na youtube na mě poprvé od CMR 2.0 dýchla atmosféra Colin McRae Rally a až na co-drivera, kterej čte pacenotes trochu bez zájmu, to pusobi jako jednicka nebo dvojka v lepsi grafice.
    Škoda, jestli tam jsou i zrcadlovy tratě, to je dost laciný.
    6/7 zatim.
    • Tratě jsou tam udělané stylem, že u každé rally vzali jednu skutečnou +-20km RZ, tu rozsekli vejpůl, z těch dvou půlek udělali dvě RZ a ty pak ještě nasekali na několik málo dalších "sprintů". Takže jako dost bída, protože když někdo jezdí jen ty nejdelší (jako třeba já), tak je to za chvíli už dost ohrané.
      • tak jezdi Rally Championship 2000, muzu poslat iso
  • Tady je krásně vidno jak je dnes všechno sparchantělé. Věřím tomu, že to probíhalo asi tak to: Vývojáři:"Pojďme udělat oldschool rally hru" Vedení: "To by dnes už nikdo nehrál !" Vývojáři: "Prosím, vidíme v tom potenciál!" Vedení: "Jak se řeklo NE, ale pojďme udělat radši DiRTY 4 a dejme tam více Blocka!" Vývojáři: "Ale mi chceme udělat pravou rally hru, ta tu na trhu už dlouho nebyla a byla by to pecka!" Vedení: "Dobrá udělejte to formou early access na steamu a uvidíme zda to bude mít úspěch..."

    Můžete mi napsat, že jsem magor ale já prostě pevně věřím, že nejsem daleko od pravdy. Firmy se prostě bojí riskovat ale když je hra dělaná s lískou, tak je úspěch zaručen. Já toto považuji rozhodně za nejlepší závodní hru posledních let...
    • Tady jsem si dovolil ilustrovat tvůj nápad. cituji:
      "Firmy se prostě bojí riskovat ale když je hra dělaná s lískou, tak je úspěch zaručen."
      http://imgur.com/fhgr51c
  • Recenze se mi libi, ale dal bych tomu alespon devitku. Navzdory skromnejsimu obsahu. Uz jen proto ze tato hra konecne po 10ti letech prelomila tu bidu, ktera byla rally fandum servirovana. *4*
    Desitku bych tomu nedal uz jenom proto ze hra neni otevrena pro modovani. To je obrovska skoda, sice nove trate od komunity by urcite nemely tu uroven. Nekteri moderi umi auta, okruhy, ale erzety jsou moc velke sousto. Codies asi pocitaji s nejakym datadiskem, rad koupim.
    • Nějak se zapomíná na sérii WRC od Evolution studios, to byly kvalitní hry... Dokonce bych řekl, že lepší, než ten poslední Dirt. Škoda, že pak předali licenci těm italským nýmandům.
  • taky me prijde ze autor zbytecne strhnul dva body za takove prkotiny ktere ja ani nepocituju :-) . skoda takovahle hra ma bejt ocenovana jak jen to jde .protoze takove hry se uz nedelaj a je to malej zazrak . neznam lepsi hru na jizdu s volantem .parada za me 10/10 i kdyz na hodnoceni nezalezi :-)
    • Lepší hru s volantem neznáš? Tak to já ti poradím: Live for Speed, Stock Car Extreme, rFactor, rFactor 2, iRacing, Assetto Corsa, Raceroom Experience... Ani jedna z nich není rally (ačkoliv v rFactoru je skvělý rallyworld mód) a přesto mají všechny požitek z jízdy na volantu na úplně jiném levelu *3*
      • hral jsem live for speed rfactor a nejvic mam nahrano asi v assette jo super simulatory ale na pocit z jizdy a FFB efekty ma navrch dirt rally .a asi to je i tim ze rally me vzdycky bavilo vic a vlastnim imprezu :-)
        • Zrovna FFB efekty mně příjdou jako nejslabší stránka Dirt rally, protože je to vše jen na oko a vůbec ty efekty nesouvisí s tím, co se s autem děje...
          • no v tom pripade mas spatne nastavenej volant nebo spatnej volant sam o sobe
  • Dal by som tomu 5/7.
    • Ja maximálně 62/65. Na víc to fakt není.
    • nightborne
      A perfect score!
  • Zrzzek
    Budou přidávat nějaký obsah zdarma, nebo všechno navíc bude placený??
  • Ultimátní rally herní zážitek
    dirt rally + logitech g27 + oculus rift + hydraulická sedačka
    https://www.youtube.com/watch?v=xwLlsYMNpAg
    • Já nechápu borce, který dá tolik peněz za pohyblivý sim, oculus rift a přitom to hraje na dětském G27 *7*
  • Richard Burns Rally byla první a na 10 let jedinou herní simulací rally. Všechny ty rally hry předtím a Dirty a WRC odpad potom byly arkády bez hlubší fyziky, co se jezdí na 5 metrů široké fantasy trati, kde právě natáhli nový koberec. Po 10 letech konečně má RBR tedy konečně nástupce. Perfektní grafika, slušná optimalizace (až na tu trávu jestli máte slabší CPU), spolujezdec, fyzika aut a hlavně ty tratě! Takže povypínejte všechny asisty a HUD, přepněte na pohledu z kokpitu, do ruky volant, nebo alespoň gamepad (doporučuji 100 sensitivity, 0 linearity, 0 dead zone a žádné asisty), vybrat auto (nejlépe group B z pohonem na zadek) a spustit 10km erzetu ve Wallesu v noci za deště. Kdo to nedá pod 3 minuty je srab. Vzhledem ke konkurenci 10/10.
  • Mart9
    1) Lepší rally podle mě nejde udělat, takže 8/10 je málo, dal bych minimálně 9/10
    2) Autor by si měl zahrát CMR 2 zpětně, je to hrůza. Já měl hlad po rally, tak jsem to letos zkusil, a i když jsem tu hru tehdy pařil až nezdravě dlouho, dokonce jsem ani nejezdil rally, jen jsem si hrál, že v nějakém městě žiju, a jezdím si po něm, to muselo být ještě před GTA3, tak při zpětném zahrání je to příšerná hra. Ten čas se na tom ohromně podepsal.
    3) Rozhodně nesouhlasím, že je tam málo tratí. 12 RZ z každé země je dostatek a nejvíc si užívám tratě a místa na nich, které znám nazpaměť, takže vím, kde si přibrzdit, kde přidat atd... To je pak paráda jet. Mám najeto přes 50 hodin a některé tratě jsem vzhledem k postupnému odemykání v kariéře jel maximálně 3x. Za 50 hodin... Jenom se to zdá, že je málo tratí.
    4) Hra je jednoznačně vhodná pro všechny, je ale potřeba si na to taky vybrat auto. Všem začátečníkům doporučuju Mini ze 60s
    5) Klobouk dolů za ten early access. Kupoval jsem ještě v létě, za celou dobu mi hra ani jednou nespadla, celou dobu běžela krásně bez problémů, jen každý update něco přidal
    6) Výborně funguje navigátor, narazil jsem snad jen na 2 konkrétní místa, kde zatáčku zahlásí pozdě, jinak paráda
    7) Získávání "peněz" je v kariéře až příliš jednoduché

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit