Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě hra roku. Na něco takového jsem čekal už dlouho. Ten pocit, když poprvé vyhrajete závod, je prostě neskutečný.
    Jinak souhlasím, že hra by potřebovala víc tratí. Doufám, že tam vývojáři přidají víc zemí, taková Austrálie by nebyla špatná, ta se mi v RBR dost líbila.
    Včera jsem viděl tohle, naprosto šílené: https://youtu.be/vZMFqntE0ak
    • Šílené na tom videu je hlavně to, že na uklouzaném anglickém blátě, má ten P205 větší grip než současné WRC na asfaltu *7*
      • Však taky nikdo netvrdí, že ta hra je pravověrná simulace. Ale částečně to bude i tím, že ten člověk s tím prostě umí jezdit.
  • Rally Group B - Tribute

    http://m.youtube.com/watch?v=INwqyPct8qY

    Než to zničil politik...lidem bylo jedno, že občas někdo zarval...
    To umění auta bez el. To byly borci!
    • Sk. B byl normální úlet, ze kterého nemohlo vzejít nic dobrého. Auta měly trojnásobek výkonu, než bylo potřeba, neměly pořádný podvozek, pro jezdce to byla strašná dřina, většina jich na to nadávala. Soutěže byly moc dlouhé, rozhodně si to ti borci neužívali, jezdili, protože za to byli placení a automobilky vymýšleli totální zvrhlosti, které sice byly spektakulární, ale obrovsky nebezpečné... Lidem rozhodně nebylo jedno, že někdo zařval... Místo těchto srdceryvných klipů si pusť nějaký autentický sestřih s rozhovory a uvidíš, že to nebyla taková idylka, jak si spousta lidí nalhává... Rozhodně ne v 86. roce.
      • Draken69CZ
        Hlavně to nemělo plyn ale jen "čudlík" ON/OFF v tom byl asi ten největší problém.
  • Dirt Rally je zábavná HRA (ne, opravdu ho nebudu nazývat simulátorem ,když v něm nefungují základní věci jako gravitace a hmotnost auta - zkuste zastavit v kopci a vyřadit), ale podle mě těží hlavně z toho, že za posledních 10 let žádná pořádná rally hra nevyšla, všechno byly jen strašně arkádové rychlokvašky... No a někdo v Codemasters vyslyšel znechucené hráče, trošku upravili chování aut, aby se muselo i brzdit, zrecyklovali spoustu grafických assettů a modelů aut z předchozího Dirtu a poměrně narychlo upekli novou hru. Aby to nevypadalo úplně blbě, tak si obstarali licenci na RX, aby do hry dali JEN 3 RX tratě a jednu kategorii.. No a protože toho asi bylo furt ještě málo, tak tam zrecyklovali Pikes Peak, který tam teď působí úplně zbytečně... Za ty prachy je to prostě strašně málo, zvlášť když takový legendární Colin dvojka obsahoval prakticky celý světový šampionát včetně snad všech aut, na které si jen člověk vzpomene... Přece se ale nebudou moc namáhat, dnes je v módě vydávat nedodělané hry a z lidí tahat další prachy pomocí DLC- viz. Assetto Corsa, který funguje jen jako simulátor osamoceného ježdění, protože singl je zoufale špatný a MP zoufale nefunkční... Nebo Project CARS, který do teď pořádně nepodporuje triple screen a dělá takové zvěrstva, že občas musím natvrdo vypnout volant, aby mi ho hra nezničila... Kam jsme to dopracovali...
    • Assetto Corsa ani podle me nema v planu nejaky velky SP, predevsim jde o MP stejne jako rFactor. Ti kteri hledaji okruhove jezdeni s vyzvou tak ani SP nehledaji a kdo ano muze jezdit nejakou arkadu, osobne nevidim smysl SP v okruhovem zavodeni. V podstate ani nevidim duvod, pokud se zapojite do jedne nebo nekolika ligovych zavodu mate dost co delat aby jste se na vse dostatecne pripravili. Nebudu tu delat reklamu portalu na kterem jezdim a je nas jiz opravdu hodne, jelikoz se tu primarne jedna o DiRT Rally. Malo obsahu nema cenu resit, tj pravda a doufejme, ze se to rozroste.
      • No kariéra je jedna z věcí, na kterou Kunos lákali, stejně tak revoluční AI... Která je tak revoluční, že je terčem posměchu. Že okruhové ježdění jde skvěle zpracovat, nám už pár her ukázalo - Gran Tursmo, Forza, TOCA apod.
        A co se MP týče, ten hraju pouze v iRacingu, protože nikde jinde to pro mě nemá smysl.
        • Jen jedna připomínka, Gran Turismo 6 jsem teď jezdil několik týdnů a skvělým závoděním bych to zcela jednoznačně nenazval. Pokud se v poslední třídě nic nemění, tak "závod" spočívá v tom, vyjet z posledních míst a během cca tří kol předjet vláček pomalých počítačem ovládaných idiotů. Nic moc zábava, to už je zábavnější to osamocené ježdění v Assetto Corsa, případně rFactor 2 či Stock Car Extreme, hromadu lidí tato činnost plně zabaví, včetně mě.
          • Asi jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli náplň single playeru a ta v GT rozhodně funguje, narozdíl od Assetta, kde máš všechny auta zpřístupněné hned na začátku a tím pádem nemáš jakýkoliv důvod tu kariéru hrát :)
        • Draken69CZ
          Co máš za volant?
          • Fanatec CSW V1
            • Draken69CZ: Prakticky vše od Fanatecu - pedály, řadička, ručka. Koupili jsme to s kamarádem na půl, on je závodník a potřebuje na něčem trénovat, ale zase nemá čas ty hry nastavovat atd.
            • Draken69CZ
              Hmm tak ty to bereš celkem vážně krásná to záležitost, co všechno obsahuje tvůj kokpit? Vyčetl jsem správně že máš 3 monitory? Čím to krmíš?
  • souhlasim s recenzi, po dlouhe dobe opravdu skvela rally ktera je vyzvou, vypada a zni krasne a feeling z rizeni je opravu paradni, jakmile bude vice trati bude to jeste daleko lepsi.
  • Nesouhlasím, že je vhodná pro všechny - prvních 20 hodin bylo pro mě na Xbox ovladači hodně frustrujících - a to i se zapnutými asistencemi.

    Na volantu je to ale opravdový mazec a právě s ním si užijete pořádnou Rally jízdu - viz. https://www.youtube.com/watch?v=qI8ZQ59_YHY
    • njn někdo se proste uci ridit hur nez jini.. treba muj spoluzak do dnes nema papiry.. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit