Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Já se u týhle arkádičky dobře bavim. Líbí se mi velký množství modů, pěkná grafika a docela tuhá obtížnost (na nejtěžší). Dobrá odreagovačka.
  • podle mě hra, která nevydrží k hraní aspoň na týden tak si nezaslouží cenu 1000Kč a takové hry už nehraji, nevyplatí se to
    • BoB.2
      A co hraješ něco mě doporuč tet se celkem nudím?
      • Pethulla
        Tak pokud ses nepotkal s věcmi od Simbimu, tak nedávno vyšel Race: Injection
      • Treba Forzu 4 nebo GT5, to jsou hry na hodne dlouho. Na PC bohuzel zatim nic poradnyho posledni dobou neni :( Posledni opravdu dobra byla serie GT Legends, GTR2 a Toca 3...
        • já jsem teď taky docela na suchu, ale mám nějaký vyhlídnutý tituly, ty ale nebudou jen tak brzo
        • PS3 by som si kupil jedine kvoli GT5 a NHL, kedze hokej je moja srdcovka. Takze teraz velmi vazne zvazujem, ze si ho kupim :)
  • veľmi ľutujem tých, ktorý si tento copy/paste titul zakúpili, ja som si zahral síce len demo , no vôbec ma to nezaujalo. Je to prachobyčajný paškvil infikovaný americkou debilnou kulúrou.
    • Je to kktina to s tim souhlasim. Ale slovak nema vubec co mluvit o kulture
    • aj s tebou súhlasím aj nie, prečo súhlasím: je to fakt blbost a kombo všetkého možného, prečo nesúhlasím: ona je to celkom sranda:)
    • BoB.2
      Dej si bacha tady nemůžeš kritizovat tady se v diskuzích jenom chválí. *8*
  • Vetsina z vas asi o te hre moc nevi, jinak by nemohli napsat, ze to "nemuze byt plnohodnotne pokracovani" nebo "vzdyt to bylo rally". I sami autori rikali, ze nejde o pokracovani rally serie Dirt, ale pouze o arkadove odboceni v podobe Showdown pro mainstreamovy trh. Takze i tak na tuto hru je treba nahlizet. :) Mimo to jsem Showdown nehral, neznam jeho kvality, jen uvadim dodatecnou informaci pro osvetleni.
  • SnakePlisken
    Nejsem si jist, zda výsledná známka 7 zapadá do slovního hodnocení:

    "Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy."

    Přece jen to je průměrná hra, která nás může na chvíli zabavit s kamarády na přednášce, ale že by to bylo něco extra?
    Ale co... recenze jsou subjektivní a kdo chce, tak si hru koupí, kdo ne, tak si ji nekoupí a ti ostatní sáhnou po warezu, jak je u nás zvykem a po tvou týdnech ji přestanou hrát. *3*
    • firebug
      Vubec si to nikterak neprotireci. Jde jen o to, jak chapes "fanouska zanru". Muzes za zanr povazovat zavodni hry, ale stejne muzes rozlisovat simulace, arkady a pod... Treba Showdown se podle me radi do kategorie demolicnich arkad jako treba Flatout, Ridge Racer Unbounded, mozna Motorstorm (nehral jsem). Takze pokud chces skutecne porovnavat to cisilko u recenze s ostatnimi tituly, doporucuji se zamerit na vyse zminene hry...
      • Pro mě nepřekonatelná demoliční závodní hra je Burnout *5*
    • ja bych rek ze u Dirt Showdown to bude přesně naipak.
      Fanoušci žánru ho zavrhnou a šírší spektrum hráču si ho užije
      • SnakePlisken
        Právě proto mi to nesedlo, když jsem si přečetl onen zmíněný text v odkazu pod výslednou známkou "Jak hodnotíme" (http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating7)
  • Phillios191
    DIRT mi přijde jako NFS, s každým dílem upadá...
  • Mechwarrior_bw
    súhlasím s hodnotením... je to jednoduchá odreagovačka v štýle starých arkád ktorá si na nič nehrá, koncentrovaná zábava pre tých čo majú na hranie 20-30 minút a nemajú záujem o pseudorally dnešnej doby vrátane predošlých dirtov. Ak to niekto nechápe je mi to lúto ...
  • Nebylo to Rally ? Jednička byla best , dvojka se ještě dala , ale už tam cpali kraviny a teď už je to fakt americká krávovina .. To si radši zahraju FlatOut !!
  • trochu se mi zvedá kufr z toho, když se objeví něco podobného jako tenhle "spin-off" ... chápu byznys,ale kvůli rýžovačce na prachy zk u rvit BYŤ jen jméno/značku ,která nám nostalgikům doteď říkala, že kdysi byly kvalitní hry...... ?! tím mám na mysli, co si mám za dva roky představit pod licencí Dirt,když vím,že dnes vyšlo tohle ? ...
    • stejný sr*čky , možná horší... *7* *3*
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného....Fakt mě mrzí, kam to tato série Rally závodů (arkád) dopracovala. Demoliční derby mě nikdy nebraly.
    • A kolik bylo třeba v Dirt 2 klasickýho rallye? 10%? A to ještě v takovým zpracování, že to s rallye stejně nemělo nic společnýho. Ostatní díly jsem zkoušel jen chvíli, ale tuším, že to nebylo o nic lepší. Dirt nikdy nebyl rallye hra, takže stěžovat si, že "Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného", je naprosto irelevantní.

      Mně právě připadá, že by se v dalším díle plnotučnýho Dirtu mohli vrátit k CMR sérii a trochu oživit klasický rallye závody, když všechny ty prskavkový ptákoviny nacpali do samostatný hry.
      • Veskoslav
        Co je to "klasické" Rally? Dirt 3 mělo Rally závody z více než 60%.
        • Jak Dirt 3 nevím, protože zrovna ten jsem skoro nehrál, ale dvojka v tomhle byla naprosto tragická. Navíc i to, co se tam jmenovalo rally, nemělo s rally nic společnýho. Každej "rally" event byl série několika málo dvouminutovejch erzet, navíc jsi mezi nimi nemusel ani řešit základní věci jako časově limitovaný opravy v boxech apod.

          Například WRC série od Milestone, ačkoli vizuálně je to dost hnusný a celkově to má spoustu chyb, je coby rallye na mnohem vyšší úrovni.
    • Pethulla
      Nad tímhle jsem se tady pozastavoval taky. Bylo mi vysvětleno, že tenhle DiRT není DiRT 4, ale že to je vedlejší titul, který nese název DiRT. No a teď se v těch DiRTech vyznejme. Kdyby to pojmenovali jinak tak ani nemrknu, ale takhle...když vidím název, tak mi to evokuje rally a ne todle.
      Je ale smutné kam se CMR Rally dopracovala.
      • Takhle to museli pojmenovat protoze si spocitali ze by si to jinak nikdo nekoupil.
        • Veskoslav
          No a kdo si to koupí? Neznám moc lidí, co by preferovali demoliční derby, ti měli svůj Flatout a původní milovníci této série si to taky nekoupí, protože je to prostě nebaví. Tohle je určeno pro novou "skupinu" zákazníků, jak velkou, to netuším....
          • Tak já bych demoliční derby preferoval, jenže na světě není žádná hra s nějak dokonalým poškozením a Dirt Showdown určitě není hra, která by si na poškození hrála, což je u demoliční derby celkem podstatná věc. K čemu mi je nitro, když to někoho v kilu narazim, on odlítne bůh ví kam a jediný co upadne je kus plechu, který se ani nijak nezdeformoval... Flatouty mají to poškození apoň propracované a třeba Grid neměl taky špatný poškození, tak nechápu, proč to poškození z Grida nedali to Showdown, protože to by bylo dle mě uplně něco jinýho a možná bych si to i koupil :)
    • Mi prijde ze Dirt mel odjakziva s rally pramalo spolecneho... alespon s rally jak ho mam rad ja.
      • Veskoslav
        To vždy byly arkádové závody Rally, ale bylo to Rally. Tohle je paskvil něco mezi Burnout, Flatout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit