Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me se ta recenze ani nechce cist jak ta hra na me pusobi "kvalitne".. ztrata casu.
    Tím jepičím životem to autor vystilhl.. v případě těhdle dirtů a blbostí se to dá počítat na hodiny, jepice myslím přežijou í několik dní nebo ne ?:) Abychom ten hmyz neurazili.
  • Hodnocení redakce: 7 , takže když Diablo 3 má 8 , je Dirt jenom o jeden stupeň horší hra? Hodnocení fakt na hlavu padlé..
    • to je fakt kdyz ma D3 á to by Drift mel dostat aspon 9
    • Teď mi řekni jak můžeš srovnávat úplně odlišné hry? Jediný, co je padlé na hlavu seš ty. *6*
      • porovnať sa dá všetko aj film a hra, dokonca aj autíčka s EVE, ide o to, či ti to stojí za vynaložený čas a mierou je ZÁBAVA.
    • Presne tak.
  • GlaDOS
    Proč mám takový pocit, že je to Ctrl+C FlatOut, Ctrl+V Showdown.
    • Tak to by sis měl ty hry alespoň zahrát...
  • Pamätám si ešte staré Colin McRae Rally hry, verzie 2 až cca 4 a 5 boli vyslovene pekné hry, jak sa z toho mohol postupne stať takýto pubertálny hnus (mám na mysli grafiku) *10*
  • Trochu OT: Všimli jste si taky, že novinky píše už jen sám šéfredaktor Sleepless a hovinkář "levis" teď dělá newsky pro Eurogamer.cz? *1*
    • GlaDOS
      Levis má na Eurogamer.cz newsky už od roku 2009.
  • trochu se mi zvedá kufr z toho, když se objeví něco podobného jako tenhle "spin-off" ... chápu byznys,ale kvůli rýžovačce na prachy zk u rvit BYŤ jen jméno/značku ,která nám nostalgikům doteď říkala, že kdysi byly kvalitní hry...... ?! tím mám na mysli, co si mám za dva roky představit pod licencí Dirt,když vím,že dnes vyšlo tohle ? ...
    • stejný sr*čky , možná horší... *7* *3*
  • MadMaxGP
    Jak tato blbost mohla dostat 7/10??
  • Demo mě bavilo asi 2 minuty a 2 vteřiny.
  • Odulin
    Já se u týhle arkádičky dobře bavim. Líbí se mi velký množství modů, pěkná grafika a docela tuhá obtížnost (na nejtěžší). Dobrá odreagovačka.
  • JohnyTheZik
    Tak ja nevim, jak muzou zdejsi komentujici lidi tu hru hodnotit podle sp.. Hra nevydrzi tejden? To je fakt, tak dlouho ji jeste nehraju, ale troufam si tvrdit, ze me nejakej patek jeste zabavi, protoze jsem nic zabavnejsiho uz delsi dobu nehral.. Mluvim o mp s 7 lidma na skypu/kdekoliv..

    A predevsim je to spin-off proboha, ne pokracovani DiRTu 3, tak nechapu nadavky, ze DiRT upada.. Naopak budme radi, ze snad vsechny veci typu Gymkhana, ktery mne zrovna nevadej, ale verim, ze spousta lidi ji nema zrovna 2x v lasce, apod. prave budou odfiltrovany do Showdownu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit