Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik
    Recenze parádní. A pro ty, kteří jsou "překvapeni", že Emily je Corvova dcera.... vy jste očividně v prvním dílu moc pozor nedávali, že ? *15* *15*
    • Jack1947
      Na druhou stranu proč by ne, byl to její ochránce a kdoví jestli neměl co do činění s její matkou.
    • Horst_Fuchs
      Dávali, ale jen z toho že Corvo píchal s císařovnu ještě nejde nic vyvozovat. *5*
      • froztik
        To je vlastně fakt, bez testu otcovství vlastně nemůžeme vědět jestli je Emily jeho. Bůh ví komu císařovna nastavila. *7*
    • No a i kdyby nedávali pozor, tak v druhém dílu je to normálně od začátku, že jsou to otec a dcera. Fakt spoiler jak poleno *4*
    • Dávali, ale tohle si fakt nepamatuji. Kde to bylo řečeno, že je to jeho dcera?
      • froztik
        Já si to pamatuju podle kresby od Emily a podle nahrávky císařovny v tajné místnosti v paláci, kde se máš zbavit Lorda Regenta. Plus tu a tam, máš náznaky v denících, ale to už si nepamatuji přesně.

        Jinak je toho i plný net z tehdejší doby, kdy se řešilo, jestli je Emily opravdu Corvova dcera.
        http://www.gamefaqs.com/boards/636040-dishonored/64409656

        There's an audio tape of the Empress in level 6 where you have to assassinate the Lord Regent. She basically says that she and Corvo had sex. Combine this with Havelock's journal and the "Daddy drawing" then yes Emily is Corvo's daughter. In the last mission, if you find Pendleton after he's been hit by a stray bullet he says some sarcastic remark about how "everybody knows that you were screwing the empress."

        Jinak já osobně jsem bral po dohrání Emily jako Corvovu dceru. Ta hra to jasne davalo najevo.
  • verlyby jsou ohrožený druh inteligentních savců a tato hra podporuje jejich vyvražďování, dokonce jsou ve hře ukazovány zohavené mrtvoly verlyb. Něco takového nebudu finančně podporovat. Nehledě na to, že první díl byl max 7/10 (a tady dostal 9/10) - svým vzorům Thief, System Shock 2, Deus Ex to nedosahuje ani ke kolenům
    • Co to je verlyba?
      • Tilwaen
        To samé, co zákaz hvězdu.
    • Hele, co my víme jak moc jsou ohrožený v tom jejich fiktivním světě, žejo...
      Ale s druhou částí tvého příspěvku souhlasím!
    • Pěkný blábol :D no jo, zase ten Drizzt *15* svatá prostoto
    • Veskoslav
      Jsem si říkal, že tvoje drogová závislost se musí nějak projevit.
    • Zobrazuje lov velryb ve fiktivním světě, nikde není stanovisko autorů ohledně těch reálných. Naturalistickým přístupem spíš zdůrazňují negativa velrybářského průmyslu.
      • a rapper Řezník nezpívá o skutečných vraždách, fetování a znásilňování, ale ve skutečnosti se svým uměním snaží před nimi varovat.
        • Cože? *15*
    • "a tato hra podporuje jejich vyvražďování" - boze to su sra<>ky co ty produkujes...
  • Corvo Emilyin otec? V jedničce vysvětleno nebo spoiler jak sviň hned v prvním odstavci?
    • ravux
      V jednicce to samozrejme bylo jasne receno a kazdy, kdo ma vsech pet pohromade, to pochopil. A spoiler na hru starou 4 roky? Mel jsi malo casu si ji zahrat? Tvuj problem. To je jako by sis stezoval, ze ses ted nekde docetl, ze ve Final Fantasy 7 umre Aeris. Po 19 letech to uz zadny spoiler neni. Po 19 letech je to soucast herni historie a pop-kulturni fakt. Takze obecne - spoiler-alert ma smysl tesne po vydani pro ty, kdo maji vuli si danou hru bezodkladne zahrat. Ne pro ty, kdo cekaji 4 - x let. Svet se toci dal a pokud nekdo ceka 4 roky, je to jeho problem a nemuze cekat, ze okolni svet zustane zamrzly spolu s nim.
      • Cože? Aeris umře? Právě to hraju.
      • tak dík za spoiler, FF7 měl jsem v plánu si zahrát. Teď už vím že Aeris umře.
      • přesně tak, já vždy žasnu jak inteligenčně zamrzlá komunita tady je. Oni ještě mají drzost si stěžovat na 4 roky starý spoiler!
    • Sice to teda nebylo v jednicce receno explicitne, ale bylo to docela zrejme...
    • Lukyz
      Řekl bych, že (b je správně *8*
      V jedničce o tom nebylo ani ň *16*

      EDIT: Ok, pokud tam jsou nějaký náznaky, tak jsem je za 2 zahrání minul nebo si to nespojil, tak či onak je to spoiler jako blázen a do recenze nepatří!
      • Ty náznaku, dvojka ZAČÍNÁ tím, že Emily a Corvo spolu mluví jako otec a dcera. Ó, do recenze nepatří nic z první minuty hry, aha *15*

        To až budeš číst recenzi na pokračování Star Wars, tak nikdo nesmí napsat, že Han umřel, viď.
      • Kozy
        To ale neni pravda, Dishonored jsem dohrál asi šestkrát a naznačený to tam je. A stejně to je docela očividný.
      • Ale, pár náznaků v jedničce bylo, kdo hledal, našel.
        Sice to nebylo nic 100%, ale potvrzení ve dvojce mě nepřekvapilo.
  • Horst_Fuchs
    Dcera??? *8*
    Teda buď jsem v jedničce zachrápal něco podstatnýho nebo má dvojka úvod jak z mexický telenovely.
    • Zachrápali jsme spolu. Vůbec si nepamatuji, kde to mělo být v D1 řečeno, že je to její otec.
      • ravux
        Hosi, ze jste zachrapali spolu je pekny, ale nemusite to psat takhle verejne ;)
      • Já myslel že je to jeho vnučka.
    • ravux
      Zachrapal jsi.
  • Recenzi hranou autorem tak, jak bych hru hral ja sam cenim! Fakt!

    Co by me zajimalo je casova investice, za opatrne tichoslapkovske, pozorovatelske hrani.

    A jelikoz jsem nehral jednicku, tak v souvislosti s recyklovanou zapletkou a zvraty, i rozhreseni jestli Dishonored 1, nebo Dishonored 2?

    A neni to dilema mezi lepsi hratelnosti 2ky s rozumnejsim scenarem 1ky?
    • Mortuus
      Zahraj si nejdřív první díl. Mezitím dvojku opatchujou aby se vůbec dala hrát. *2*
  • OZuna
    Slyšel jsem, že na PC je prý špatná optimalizace - viz recenze na Steamu - nevíte někdo, jaký je současný technický stav hry? Na konzoli si ji pořizovat rozhodně nehodlám, ale jednička mě bavila, takže po PC verzi tutově půjdu.... A když už jsme u těch konzolí, uvítal bych kdyby se vlastníci XBOXU ONE vrhli na muj dotazník o XB1 a PS4 k diplomce, jelikož mám majitelů Xboxu one zatím žalostně málo, títo se i omlouvám za polo-spam a připomínám, že nabídka losování o ceny 500,1000 a 2000Kč stále platí. Děkuji všem za účast, přeji hodně štěstí a zároveň se omlouvám redakci za muj spam (bohužel to jinak nasbírat nejde). *4*
    ODKAZ ZDE:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
    • Na PC je vzdycky spatna optimalizace.
    • máš to vyplněné :)
      • Díky moc a hodně štěstí, až bude probíhat losování. *4*
  • TheGGG
    dost dobrá fps rubačka... ale bohužel jedna z těch her, co jsou spíš na zkouknutí na YT...
    • dobry troll , naozaj

      a teraz vazne toto fakt nie je rubacka teda samozrejme moze byt ale nemusi , osobne hram so schopnostami a na ghost styl (ked absolutne nemusim ani neomracujem) , som asi v polke mam odohranych 11 hodin (umrel som asi 80krat) a som absolutne nadseny.

      co sa tyka grafiky tak vsetko na high a okrem AA a na notebooku s GTX970 to ide vyborne
      • TheGGG
        jaký trolling? Však se to jako FPS/rubačka hrát určitě dá, já tak hrál první díl a pokud si někdy koupím tento, tak ho tak budu hrát taky. A jsem si jistý, že má gtx1070 a i7 skylake si s tím poradí...
        • trollíčku, nemyslel on tím, že koukat na YT je dobré leda tak pro tvůj druh hlídače mostů? :) Tím gtx1070 si nejsem jistej, bohužel si dost lidí stěžuje, že hře na gtx10xx dost lítá FPS.
          • TheGGG
            meh, to asi těžko, protože pokud líta na gtx10xx tak by na 9xx a níž nejelo ani menu... a já přeci myslel, že koukat na YT je zde cool, když to pconly mustardi píší u každého článku o uncharted...
  • Jim tomu flákl 5/10, popravdě mě ani nebavila jednička. Nějaký střízlivý názor? Na dvojku jsem se docela těšil, protože se vytratila ta strašná stylizace, tak jaké to tedy je?
    • Ristoro
      Myslíš ten jedinečný art style? Tak ten tam samozřejmě pořád je :). A jaké to je? Výborné, stejně jako jednička :).
  • N0isy
    Naprosto luxusní zážitek. Už to mám 3x dohrané, platina je doma a jsem nadmíru spokojen! Snad se dočkáme dalšího dílu. *14*
  • Super! Díky moc za recenzi, čekal jsem na ni, jak na smilování... předtím jsem dobu projížděl ,,recenze" na steamu a nechtělo se mi uvěřit, že by to mělo jenom těch 50-60% odůvodněně.
    • Hra je to dobrá, ale ten PC port je přímo prasáckej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit