Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Já to video dávno viděl a s nacizmem ani antisemitismem to nemá nic společného. Myslel jsem, že jako Češi máme smysl pro černý, daleko drsnější humor. Podstata videa je, že nečekal že to udělají, dokonce mu vyhrkli slzy když viděl, že to fakt udělali rozhodně to není hraná reakce. Sice se hoši pak vymlouvali, že nevěděli co to znamená, ale mluvili natolik slušně anglicky, že jim to nemůže věřit nikdo. Jinak nemám nic proti židům, ale Anti Defamation League je poměrně kontroverzní organizace a veškeré názory jejich představitelů je nutno brát s velkou rezervou. Navíc všimněte si, že když si vzpomenete v kolika hrách jste měli možnost zabít žida - já si žádnou momentálně nevybavuju - a v kolika hrách můžete zabíjet celé davy černochů nebo bělochů pokud jste černoch a nikomu to nevadí, hlavně že mají SJW a Disney co řešit *7*, tenhle krok se Disneymu nevyplatí a naopak dá munici právě podporovatelům antisemitismu

    Edit: zapomněl jsem dodat, viděli jste všichni ten válečný díl od disneyho, kde kačer donald hajluje? I když z donucení a ve snu, tedy "ze srandy"? Stejná věc, kvůli které s ním teď ruší spolupráci?https://www.youtube.com/watch?v=kzH1iaKVsBM
  • wenceslaus
    Alles gute..
  • Někde jsem četl, že youtube smazal některá jeho videa ohledně toho hitlera a nacismu.
  • XorxoxTalarius
    Nejlepe celou situaci popsal asi Sargon of Akkad v tomto videu:

    https://youtu.be/dC5LyaCdpEI

    Nutno rici, ze byt PewDiePie american (a kdyby mu slo primarne o penize), tak by mohl vysoudit celkem slusny balik penez z celeho toho platku. Navic cela akce je dosti kontraproduktivni, jelikoz takhle se jeho videa dostanou k jeste vetsimu mnozstvi lidi a rozhodne se nemohl prat lepsi reklamu, ikdyz nebyla uplne tak zadarmo.
    • Luckiller
      Už jsem se pomal chystal sem hodit Sargona, ale pro jistotu jsem zkontroloval, abych to tu nebylo dvakrát. *3* Jestli PewDiePie začne redpillovat svých šedesát miliónů odběratelů, tak v porovnání s tím bude Trump v Bílém Domě prd ve vířivce. *5*
  • TheGGG
    no jo dělat si srandu z židů to přeci dnes frčí... asi chlapec moc koukal na south park a myslel si, že mu to taky projde... kdyby měl koule, tak si udělá p*del s jiných skupin obyvatel, ale to by ho pak teprvé skutečně položilo...
  • Malleth
    ...kvůli totálně vykonstruovaný kontroverzi

    https://www.youtube.com/watch?v=JLNSiFrS3n4
  • cumpi3
    Achjo...on je ten traged uz i tady?
  • Lupulin
    Teď už jenom stačí aby s ním ukončily spoluprác i všechna ostatní média, kde se tato zbytečná postava zbytečně projednává a dostává zbytečný prostor... *3*
  • PewDiePie se vyprofiloval jinam než do vygumovaného levičáčka, kritizoval co neměl, dělal si srandu z toho čeho neměl a tak narazil. To z čeho je "obviňován" jsou fake news v nejlepší kondici.
  • jindra.veliky
    Ze ho nemusim, tak ted je mi ho lito...kvuli precitlivenejm moralistum mit takovy oplejtacky *7* doufam, ze v CR to nikdy tak daleko nezajde
    • kyoshido
      mýlíte se, PewDiePie si dělá srandu ze všech. Z korporací (Youtube, Fiverr, atd..), z her (Bear Simulator atd), z ostatních lidí (jiných youtuberů, z celebrit,atd) a samozřejmě ze upejpavéspolečnosti a politické korektnosti. Lze u něj slyšet slova jako je nigger (což způsobilo bolení břicha mnohým lidem), či v jednom videu nechal vybouchnout tučnáčka za pokřiku Allah Akbar, v komentářích se do něj muslimové pak dost pustili. Jindy si dělá srandu z další menšiny a to z hráčů Pokemon Go. Nacistická tématika je u něj vždy ve smyslu zesměšnění a nikdy jinak.
      PewDiePie často říkává jak ho štve že nikoho nezajímá že daroval miliony na charitu, že pořádá další livestreamy na podporu charit, ale že stačí aby "nevhodně" vtipkoval a je hned na titulních stranách.
      To že nebude v Youtube Red ho až tolik mrzet nebude. Kdo sledoval jeho blog Birdibo tak ví že ho tvorba Scare PewDiePie až tolik nebavila.

      EDIT: Zajímavé, než jsem napsal svůj komentář tak se váš text změnil.
      • Luckiller
        "hráči Pokemon Go" jako utlačovaná menšina. Ten rakoský malíř pokojů měl pravdu *1*
    • XorxoxTalarius
      No pochybuju ze nejaky z nasich "Youtuberu" dostane smlouvu s Disney :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit