Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    MM ja bych ten hate zas tak nežhavil.. oni si diseney nedovoli poku*vit sedmý díl star wars budou se sakra snažit, protože to by bylo ku*va o kejhák udělat opak.
  • Tak myslím, že z dalších dílů Star Wars bude mít radost hlavně BioWare, jestli ten svůj megaprojekt zvládnou do té doby udržet *1*
  • Tron: Legacy je pod záštitou Disney. Nepříjde mi to jako film pro děti.
    • a proto tam nezavadis o krev a sprostou mluvu :D
  • to vypadá na hru where is my jedi
  • Avengers se mi líbí, ale je to jen "další" omalovánková komixárna, Disney sprasilo Piráty, sprasilo Prince z Persie, Johna Cartera a další a další ... obávám se, že SW VII budou vypadat jako Epizoda 1, další infantilní omalovánka pro děti, kde nebude chybět Jar Jar Binks.
    • sprasilo Piráty... proč by si neprasili vlastní značku?
      a věřím, že zas taková katastrofa to nebude... dobrých příběhů ze světa SW je napsáno hodně, tudíž vlastně Disneyovci ani vpodstatě nemají důvod psát si vlastní příběh... a taky věřím, že Jar Jar se opakovat nebude *1*
      • Spades
        Jako Disney má velikou příležitost... Udělat novou trilogii SW podle Thrawn Trilogy, popřípaďe někde v období TOR (Great Hyperspace War.... Mandalorian Wars... Klidně i KOTOR film... popřípadě později Darth Bane...), takže teď jen doufat, že to neposerou, a nepřemažou EU z knížek...
      • Co všichni proti jar jarovi máte IMHO to byl v daleké předaleké galaxii největší trollič.
    • Epizoda 1 je podle mě hodně neprávem podceňovaný díl. Souboj Darth Maula s Qui-Gonem a Obi-Wanem + na pozadí Duel of the Fates, je jeden z nejlepších filmových momentů všech dob.
      • Veskoslav
        Ono je moc krásné, když tato scéna je skvělá, když ten zbytek je dětská omáčka pro 11ti leté děcka.....
        • Do prdele, můžeš reagovat normálně? Už jenom za ten tvůj začátek "Ono je moc krásné" bych ti dal přes hubu. Měl úplně normální názor a ty s ním musíš jednat jak s volem.
        • TO je spíš problém člověka, že se zbytečně červená a zakrývá obličej rukama, když některé ty scény sleduje. Pokud si dáš celou sérii dokupy, přijde ti to jako fajn díl...
      • walltar
        Bohužel ten zbytek toho filmu stojí za zůámanou grešli. :-D
  • Nevíte jak je to s tím SW seriálem,bude nebude? Co jsem pochopil tak to bylo asi překováno do toho SW 1313
    • Nějakej šéf Disney prohlásil, že by rád viděl Star Wars seriál na Disney XD (jejich kabelový kanál). Takže asi něco bude.

      Plus, jak jsem napsal na další stránce, ten stejnej člověk taky upřesnil, že Disney nemá vůbec nic proti "velkým" hrám, jenom je neplánuje vyvíjet sám a bude je licencovat. Aspoň tak jsem to pochopil.
  • http://www.shortoftheweek.com/wp-content/uploads/2012/01/Loss-of-Originality-STATS8.gif

    Hollywoodští dlouhonosí nic nového vymyslet neumí, umí jen nečeštně lichvou přijít k penězům a za takové peníze cizí nápad odkoupit, vyexploatovat z něj vše, co se nabízí. Nová trilogie bude klást důraz na akční záběry, minimum dialogu, zjednodušený příběhový kontext a ingoraci příběhové linie SW románů. Neočekávám žádnou kontinuitu s původní trilogií, ale mainstream to zbaští i s navijákem, neboť Hollywood je hlavním filmovým producentem, není jiné masové alternativy distribuované napříč světadíly, kdo má na natočení nezávislého a originálního filmu, nemá už na jeho marketing ale západní společnost se pomalu ale jistě adaptuje na svůj příjem tupějšího, jednoduššího, povrchního a animálního filmového/herního zážitku.
  • Veskoslav
    Problém mnohých je ten, že Disney=dětské filmy, což rozhodně neplatí. Navíc tu část, co koupila Disney od Lucase bude řídit ta žena, která ji doteď spoluřídila s Lucasem. Já se vůbec nebojím, že by se hry nějak "zdětinčněly" v rámci SW. Spíše mi vadí sociální hry, na které sere pes, bo srovnávat si po síti, kdo koik zabil nepřátel atd., to opravdu nemám zapotřebí:)
    • MishKonn
      Finally, někdo se špetkou rozumu :)
      • Menttor
        Můžeš přestat prznit naší krásnou mateřštinu?
  • Krucinál... Mickey koupil plány na hvězdu smrti *8*
  • no ja osobne bych nove SW chtel mnohem temnejsi, nez jako ty detske filmecky, kterymi se staly a to obavam se od Disney nehrozi
    • jindra.veliky
      "nez jako ty detske filmecky, kterymi se staly" koukal si v nedavny dobe na puvodni trilogii? Ta pusobi jako pohadka jeste viz nez ta nova. Driv mi to tak neprislo.
      • Veskoslav
        Tak z nových dílů stojí pouze za něco III. díl (osobně pr mě nejoblíběnější) a bitva z II. dílu. Jinak I. díl je děcká srračka pro děcka, druhá je slaďák, jak z červené knihovny.....Pakliže bych zhodnotil filmy, tak celkově je to následovně:
        V: Impérium Vrací úder, III: Pomsta Sithů, VI: Návrat Jediho, IV: Nová naděje, II: Klonony útočí a poslední a nejhorší díl je pro mě I: Skrytá hrozba.


        A osobně mám raději ten "animovaný" a "dětský" seriál, co vyplňuje mezeru mezi II a III. dílem, kdy mnohé věci, jsou zde vysvětleny a následně jsou i ve filmech (starších) i ve hrách.
        • Džadžar ftw! *2* Závod kluzáků taky. Ale že by to byla sra*ka... vy jste teda hnusní! *6*
        • Supr bylo když se v Clone Wars objeilo Republic Commando *4*
        • MishKonn
          Pod to seřazení bych se podepsal! *5*
      • proti pohadkam nic nemam, mam ale hodne proti jarjar binksum, deckam co omylem nici vesmirne lode, sith lordum, kteri otockou rozsekaji naraz 4 mistry jedi, to cele zakoncene naprosto nesmyslnou a iracionalni promenou anakina ve vadera....ok...na 2dil nove trilogie se dalo koukat
    • MishKonn
      Taky bych chtěl SW temnější a nějaká šance tam je, vzhledem k tomu, co jsem napsal níže. Disney s největší pravděpodobností do obsahu filmů kecat nebude, takže to bude spíš na rozhodnutí Lucasfilmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit