Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menttor
    Můžeš přestat prznit naší krásnou mateřštinu?
  • Menttor
    Rofl, tak to nemáš zrovna vybranej vkus. Thor je ukázkovým příkladem prznění seveřanský mytologie a spolu s pubertálním škvárem Avengers se řadí do filmů pro intelektuálně retardované publikum.
  • Lawliet
    MM ja bych ten hate zas tak nežhavil.. oni si diseney nedovoli poku*vit sedmý díl star wars budou se sakra snažit, protože to by bylo ku*va o kejhák udělat opak.
  • a proto tam nezavadis o krev a sprostou mluvu :D
  • Spades
    Jako Disney má velikou příležitost... Udělat novou trilogii SW podle Thrawn Trilogy, popřípaďe někde v období TOR (Great Hyperspace War.... Mandalorian Wars... Klidně i KOTOR film... popřípadě později Darth Bane...), takže teď jen doufat, že to neposerou, a nepřemažou EU z knížek...
  • Do prdele, můžeš reagovat normálně? Už jenom za ten tvůj začátek "Ono je moc krásné" bych ti dal přes hubu. Měl úplně normální názor a ty s ním musíš jednat jak s volem.
  • Tak myslím, že z dalších dílů Star Wars bude mít radost hlavně BioWare, jestli ten svůj megaprojekt zvládnou do té doby udržet *1*
  • vlastik.plaminek
    Spíš největší ču*ák.
  • Co všichni proti jar jarovi máte IMHO to byl v daleké předaleké galaxii největší trollič.
  • TO je spíš problém člověka, že se zbytečně červená a zakrývá obličej rukama, když některé ty scény sleduje. Pokud si dáš celou sérii dokupy, přijde ti to jako fajn díl...
  • sprasilo Piráty... proč by si neprasili vlastní značku?
    a věřím, že zas taková katastrofa to nebude... dobrých příběhů ze světa SW je napsáno hodně, tudíž vlastně Disneyovci ani vpodstatě nemají důvod psát si vlastní příběh... a taky věřím, že Jar Jar se opakovat nebude *1*
  • No mám takový pocit, že zaniklo vyjádření jakýhosi šéfa Disneyho, že ty sociální a mobilní hry chtějí dělat interně. A na větších pro konzole (a snad PC) chtějí nechat dělat externisty.
  • Star Wars od Josse Whedona. No to by asi vybouchl internet. No nic....

    Jenom pro doplnění, Disney nechce skončil epizodou 9, ale pokračovat pěkně každý dva až tři roky, dokud to bude někoho zajímat...
  • Avengers zdraví z hromady peněz, kterou vydělaly přes léto.
  • Nějakej šéf Disney prohlásil, že by rád viděl Star Wars seriál na Disney XD (jejich kabelový kanál). Takže asi něco bude.

    Plus, jak jsem napsal na další stránce, ten stejnej člověk taky upřesnil, že Disney nemá vůbec nic proti "velkým" hrám, jenom je neplánuje vyvíjet sám a bude je licencovat. Aspoň tak jsem to pochopil.
  • Veskoslav
    Ono je moc krásné, když tato scéna je skvělá, když ten zbytek je dětská omáčka pro 11ti leté děcka.....
  • walltar
    Bohužel ten zbytek toho filmu stojí za zůámanou grešli. :-D
  • Epizoda 1 je podle mě hodně neprávem podceňovaný díl. Souboj Darth Maula s Qui-Gonem a Obi-Wanem + na pozadí Duel of the Fates, je jeden z nejlepších filmových momentů všech dob.
  • Tron: Legacy je pod záštitou Disney. Nepříjde mi to jako film pro děti.
  • JohnyTheZik
    Avengers je tam oslavovany jako uzasnej letni blockbluster a to, at chces nebo ne, proste je.. Jestli to je hluboky, nebo je to prevratnej psycho zazitek.. To uz je na tobe, ale proste v ramci zanru je to spica..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit