Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudak Kim se osmeli k zapojeni se v diskuzich a hned to od tebe musi schytat co? :P
  • Jednou za rok dostanou flameri moznost se vyjadrit a ty jim to takhle kazis. No fuj!

    ... :)
  • Hry nemají fotorealistickou grafiku a bere se to na úrovni hraného filmu nikoliv animáku. Interakci neberu v potaz, protože se mnohdy divák sžije mnohem lépe s filmovým hrdinou než bezejmeným němým herním "hrdinou".
  • jindra.veliky
    "nez jako ty detske filmecky, kterymi se staly" koukal si v nedavny dobe na puvodni trilogii? Ta pusobi jako pohadka jeste viz nez ta nova. Driv mi to tak neprislo.
  • Krucinál... Mickey koupil plány na hvězdu smrti *8*
  • MishKonn
    Taky bych chtěl SW temnější a nějaká šance tam je, vzhledem k tomu, co jsem napsal níže. Disney s největší pravděpodobností do obsahu filmů kecat nebude, takže to bude spíš na rozhodnutí Lucasfilmu.
  • no ja osobne bych nove SW chtel mnohem temnejsi, nez jako ty detske filmecky, kterymi se staly a to obavam se od Disney nehrozi
  • MishKonn
    Dokážu ocenit vtipnou věc nad věcí, ale nadávat na zrovna takovýhle věci ve filmu je trochu mimo.
  • podla teba close minded, podla mna nad vecou, netreba vsetko brat vazne
  • To je zajímavé, kolik vydavatelů si řekne a teď budu dělat hry na mobily a facebook a budeme vydělávat majlant, i když většina těhlech starejch, facebookovejch harcovníků začínají prodělávat.....
  • A čo useknutá hlava v Carterovi ? :)
  • MishKonn
    Samozřejmě, hodnocení Thora na CSFD (73%) značí, že tam tolik ve většině nejsem, ale jsem pořád zastánce toho názoru, že Brannagh tomu dal zase jinou tvář ze svého, Shakespearovského úhlu pohledu a proto Thor spíše připomíná divadelní hru s nádhernými kulisami, a je v něm vidět láska komorního tvůrce, který si chtěl udělat tu svoji vysněnou, epickou a futuristickou ódu na hrdiny. Mně se film do vkusu trefil.

    Ke xenofobnímu, úchylnému a "close-minded" commentu verbala, který je asi tak vtipný, jako když na cestě do práce vyšlápnu exkrement, se vyjadřovat nebudu. Někdo by mu měl vysvětlit, že tohle je komiksové univerzum velmi volně inspirované severskými legendami, ne jejich doslovné filmové ztvárnění.
  • Vás to "Myckey" v článku nepálí do očí? Prosím o opravu :) *1* #MickeyMouseRulez
  • este si precitaj verbalove zhodnotenie Thora :)
    avengers sa este dali, ale thor bol fakt celkom slabucky
  • MishKonn
    No jistě, to je asi univerzální argument, nijak věcně nepřispívající do diskuze, že ano *4*
  • čas ukáže
  • MishKonn
    Touché.

    Ten byl povedenej.
  • Jsem dost zklamán, tvorba disney neni posledni doubou nijak skvělá.Navic se disney chova jak microsoft,vše zkupuje.Ale třeba se pletu a bude to dobré.
  • http://www.theverge.com/2012/10/30/3577656/disney-buys-lucasfilm-plans-to-release-star-wars-episode-7-in-2015?=1
  • pretoze animak a film su 2 rozlicne veci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit