Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NonSuch
    1313 vyjde, v tom studiu co to dela rikali, ze na tom se nic nemeni
  • Nevíte jak je to s tím SW seriálem,bude nebude? Co jsem pochopil tak to bylo asi překováno do toho SW 1313
    • Nějakej šéf Disney prohlásil, že by rád viděl Star Wars seriál na Disney XD (jejich kabelový kanál). Takže asi něco bude.

      Plus, jak jsem napsal na další stránce, ten stejnej člověk taky upřesnil, že Disney nemá vůbec nic proti "velkým" hrám, jenom je neplánuje vyvíjet sám a bude je licencovat. Aspoň tak jsem to pochopil.
  • http://www.theverge.com/2012/10/30/3577656/disney-buys-lucasfilm-plans-to-release-star-wars-episode-7-in-2015?=1
    • Jsem dost zklamán, tvorba disney neni posledni doubou nijak skvělá.Navic se disney chova jak microsoft,vše zkupuje.Ale třeba se pletu a bude to dobré.
      • Avengers zdraví z hromady peněz, kterou vydělaly přes léto.
  • Tron: Legacy je pod záštitou Disney. Nepříjde mi to jako film pro děti.
    • a proto tam nezavadis o krev a sprostou mluvu :D
  • kedze je teraz Lucas pod Disneyom, asi mozme zabudnut na take veci ako useknuta Lukova ruka, alebo zozratie Bobu Fetta *9*
    • A čo useknutá hlava v Carterovi ? :)
    • Proč? SW Clone Wars, které je na dětské TV stanici je plné násilí a nejen useknutých rukou, ale i hlav dokonce rozmetaných výbušninou. Proč by se pod Disney mělo něco měnit?
      • pretoze animak a film su 2 rozlicne veci?
        • Hry nemají fotorealistickou grafiku a bere se to na úrovni hraného filmu nikoliv animáku. Interakci neberu v potaz, protože se mnohdy divák sžije mnohem lépe s filmovým hrdinou než bezejmeným němým herním "hrdinou".
      • minimalne vystrihnou sourozeneckej francouzaak:)
  • walltar
    Mě u nových dílů SW zajímá .... dokážou klesnout hloub než nová trilogie, nebo už to není možné?
    http://www.lowbird.com/data/images/2012/10/8141188196-9005c88edd-o.jpg
    • JohnyTheZik
      Popravde? To je hrozna blbost, co si ted napsal.. Miluju puvodni trilogii a vsem je jasny, ze je lepsi nez celkove nova trilogie, nicmene to pises tak, jakoze to je podprumer vsech zverstev..
      V novy trilogii jde predevsim o treti dil, kde se konecne vysvetli, jak se z mladickeho Anakina stal obavany Darth Vader, a na trilogii to jde taky videt. Zatimco prvni dva dily jsou o dost slabsi (presto pomerne nadprumerny filmy) nez IV-VI, tak III je skutecne vyladena ve vsech detailech a poslednich cast filmu pomalu prinuti si hned pustit dalsi dil, coz o necem svedci..
      Ne nadarmo ma na csfd stejne jako puvodni trilogie, protoze III je proste vybornej film s temnou atmosferou, kterej se toci okolo Vadera a Palpatina.
      • XorxoxTalarius
        Epizoda III .... to je moje ♥
      • walltar
        Ono to je asi dost o vkusu ... avengers tam je taky oslavovaný jako nějaký převratný zážitek.

        Já prostě nemám novou trilogii rád a i když je třetí díl z ní ten nejlepší tak stejně za moc nestojí.
        • JohnyTheZik
          Avengers je tam oslavovany jako uzasnej letni blockbluster a to, at chces nebo ne, proste je.. Jestli to je hluboky, nebo je to prevratnej psycho zazitek.. To uz je na tobe, ale proste v ramci zanru je to spica..
    • až na to že nová trilogie byla tak tisíckrát lepší než ty starý díly, kde byly jen otřsné efekti, směšné kostímky, prostě brak
      • vlastik.plaminek
        Tak si pusť Crysis a stříkni si do oka.
      • kolik ti je let?

        pust si naky technologicky demo... bude to pro tebe film roku :)
    • bude to obtizne, ale myslim, ze se jim to podari
    • zase, povedzme si na rovinu, ani povodna 3logia nebola umeleckym skvostom(napriklad wtf ewokovia)
      • janchor
        I find your lack of faith disturbing.
        • skor by som reagoval, ze som zo starwars bol paf tak do 15tich rokov, no :)
          • janchor
            Pořád jde ale o výborně natočený dobrodružný filmy z naprosto unikátního světa, obzvlášť Impérium. A Jedi má medvědům navzdory nejsilnější moment série (Lukův výbuch hněvu) a vesmírnou bitvu, kterou doteď nikdo nepřekonal.

            Jistě, dneska jsem paf z trochu jinejch filmů a žánrů a režisérů, ale kvality původní trilogie stojí na velice pevnejch řemeslnejch i vypravěčskejch základech.
            • chtelo by to upresnit kterou puvodni trilogii mas na mysli :D
              "noooooo"
  • Máte chybu v nadpisu. Správně by mělo být "... mobilní asocialní ...".
  • George Lucas se musí v hrobě obracet
    • walltar
      Pokud vím tak je naživu ... a bude dělat novým dílům nějakého poradce.
      • Já slyšel že dostal infarkt když hrál nové SW na Wii
        • MishKonn
          Touché.

          Ten byl povedenej.
  • http://www.shortoftheweek.com/wp-content/uploads/2012/01/Loss-of-Originality-STATS8.gif

    Hollywoodští dlouhonosí nic nového vymyslet neumí, umí jen nečeštně lichvou přijít k penězům a za takové peníze cizí nápad odkoupit, vyexploatovat z něj vše, co se nabízí. Nová trilogie bude klást důraz na akční záběry, minimum dialogu, zjednodušený příběhový kontext a ingoraci příběhové linie SW románů. Neočekávám žádnou kontinuitu s původní trilogií, ale mainstream to zbaští i s navijákem, neboť Hollywood je hlavním filmovým producentem, není jiné masové alternativy distribuované napříč světadíly, kdo má na natočení nezávislého a originálního filmu, nemá už na jeho marketing ale západní společnost se pomalu ale jistě adaptuje na svůj příjem tupějšího, jednoduššího, povrchního a animálního filmového/herního zážitku.
  • Lawliet
    MM ja bych ten hate zas tak nežhavil.. oni si diseney nedovoli poku*vit sedmý díl star wars budou se sakra snažit, protože to by bylo ku*va o kejhák udělat opak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit