Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že se konečně dočkáme pořádných her. Nejraději bych pokračování Jedi Knight serie a doufám, že znovu od Raven Softu. Jedi Outcast je nejvíc srdcovka.
    LucasArts stejně poslední dobou dělali jen sra*ky pro děti..
  • Roky tajně doufám v další díly Jedi Knight, nechápu, proč se to zařízlo. Doufám, že se toho někdo schopný chytne a dostane/zakoupí licenci. Myslím, že tohle je pořád hodně perspektivní značka *4*
    • Rhulad
      Jedi Knight byla absolutní pecka jak po grafické stránce tak hratelnosti a navíc měli nejlepší soubouje s lightsaberem ze všech sw her + parádní multiplayer... prostě jedna z mých nejoblíbenějších her.
  • Nu třeba teď Obsidian skutečně dostane možnost pracovat na novém Kotoru jak se tam nedávno někdo vyjádřil, že by chtěl.
    • Eda.Frtan
      Kdyby tak udělali klasické 2D konverzační rpg. (no troll)

      Ale na druhou stranu mám strach, že by Obsidian nenašel investora, i kdyby ze světa SW dělal cokoli.
  • therollycz
    To je špatně? Kdy naposled udělali kluci z LucasArts pořádnou hru? Od dob adventur uběhlo desetiletí. A dobré Star Wars hry dělali pak jen v Bioware.
    • USER47
      Bioware udělali snad jen jednu dobrou SW hru, ne? Jednu taky udělal Obsidian, pár jich udělal Raven atd...

      Jinak souhlasím s tím, že to není žádná katastrofa, aspoň se zase k SW univerzu dostanou i nějaký schopný studia.
    • SnakePlisken
      Máš pravdu... dělali.
  • Možná dobře, že to nechce dělat Disney samo. Kdo ví, co by z toho vzniklo.
    • SnakePlisken
      Stejně v LucasArts žili jen z prodeje licencí a vlastní hry poslední dobou moc nedělali, jak napsal Peter v článku. Ale toho Star Wars 1313 je škoda, snad se toho ujme někdo jiný.
  • Na Empire At War jsem úplně zapomněl. Jedna z nejlepších strategií a nejlepší SW strategie. Hned zítra kupuju.
    • Cypri
      První strategie co jsem ze star wars světa hrál bylo Star Wars: Force Commander. To byla pářka. A eště si pamatuju Star Wars: Rebelion nebo tak nějak a to bylo něco na způsob vesmírnejch strategií kde se staráte o ty planety, budujete flotily atd atd. Na ty nikdy nezapomenu.
    • Veskoslav
      Doporučuji si pak stáhnout: http://www.moddb.com/mods/republic-at-war/downloads/republic-at-war-11

      Jeden z nejlepších módu, co spatřil světlo světa:)
      • miker17
        Ja bych spiše doporučil Rise of the Mandalorians.
  • dilinja
    to jsem se naparil Star Wars Episoda 1: Racer *5*
    • kubi-wan
      Jo jo, pecka! Já ještě s láskou vzpomínám na spoustou lidí nenáviděný "SW: Episode I: The Phantom menace". Demíčko jsem prošel snad stokrát.
      • Eda.Frtan
        Jo, ta hra nebyla zase až tak tragická, jak všichni tvrdí... Jen si k ní člověk musel prokousat cestu přes 5 zničených klávesnic kvůli vym*daným jump questům.
        • kubi-wan
          A ty mě právě bavily (vyrůstal jsem na plošinovkách). Navíc ta hra měla fakt zvláštní strukturu misí. Napřed prvních pět čistá akce, občas s někym pokecáte, což vám může vynýst nějakej bonus... a najednou šestá mise, která se najednou zvrhne v adventuru! A já to zbožňoval...
          Chápu proč je tahle hra tak podceňovaná, ale mrzí mě to. Ne, kecám, je mi u p*dele, co si o ní myslej ostatní, já ji budu mít dycky za jednu z nejoblíbenějších her z dětství! *5*
    • Veskoslav
      No a pak přišla Star Wars: Episode I: The Phantom Menace to byla pro změnu zase jedna veliká katastrofa:(
  • spoock
    Prodej licence může být mnohem výhodnější, pro nás. *5*
    • KIMCID
      nebo taky ne
  • Tak mi došlo,že je to letos deset let od Jedi Academy,Raven o sobě dal vzhledem k zrušení studia vědět vypuštěním zdrojového kódu k posledním dvoum Jedi Knightům, , ale mohli by o sobě dát vědět i jinak. *3* BTW. jsem myslel že to studio je mrtvý a netušil,že dělali i na posledním Modern Warfare
    • Raven Software jsem měl vždycky rád. Heretic, Hexen, Soldier of Fortune, Jedi Knight 2, Jedi Academy, Quake 4, Singularity... to je jedna pecka za druhou. Kéž by se zase vrátili na výsluní a nedělali jen DLCčka pro CODko *13*
      • A Star Trek: Voyager-Elite force! Pro mne snad zatím nepřekonaná FPS a jedna z mála Star Trek her co stojí za řeč
        • Tu jedinou jsem nehrál, takže nemůžu posoudit *1*
  • Star wars 1313 vyjít musí nebo Mickey Mousovi zadek já nakopnu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit