Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    milujem tahove suboje v rpg, takze som rad, ze to nebude iba dalsie diablo like, aj ked povodne divinity bolo, ale malo v sebe nieco ine a preto ma bavilo aj vtedy az dodnes, toto by mohla byt celkom skvela hra, pravdaze iba dovtedy, kym niekto nepride a bude plakat nad farebnostou grafiky, podla mna je akurat
    • Puvodni Divinity nebylo jako Diablo, bylo více ukecané. Nedávno jsem se to pokoušel použít jako náhradu, ale nedá se to. :-)
  • Úžasné video, jestli tohle fakt bude takové jak to prezentují tak to bude výjimečné.
  • Jsem jediná, která si teďka všimla té reklamy na 23'' monitor?
    Že letos vyšel Diablo 3 a oni tam dají obrázek z Diabla 2 ^^
    • Asi jsi jediná kdo nemá adblock. :-P Ale důvod pro to co popisuješ je jasný :-)
  • Tak po shlédnutí videa se to snadno vyšvihlo na můj osobní žebříček nejočekávanějších her. Turn based kecací magicka od jedněch z nejoriginálnějších developerů, to nesmím minout.
  • Bez "D3 ochrany" to nebude ono :)
  • Morty ...práce pro tvou čelist ....
    Konečně zase tahové souboje tam kam odjakživa patří . Díky bohu za to málo .
  • izometrii a tahové souboje - díky nechci... *10*
    • CRYPT
      Pro mne srdcovka, ale podle toho co vidim dle clanku to nevypada jako neco, co bych si chtel zahrat...
  • koncept i grafika se mi líbí, ted jen počkat a za takove 2-3 roky je to tady jak na koni (pokud dovtedy nezkrachují). Btw nevim proč si všichni sedáte na zadek z tahových souboju, pokud vas baví souboje na tahy jdete hrat tahovou strategii takovych js spousta a akvalitnich, treba nové heroesy nebo kings bounty
    • Říkáš jděte hrát Heroes , nebo lepší Heroes ? A co když někdo v Heroes vidí spíš strategii než RPG ? No na PC moc kvalitních tahových RPG už nevychází , takže jestli kvalitní a spousta odkazoval bych spíš na emulátory a handheldy či rovnou ty zpropadené konzole . ;)
    • MrSanta
      Heroesy někomu nemusí sednout a King's Bounty už má pár let. A holt jsou hráči, kteří rádi RPG s tahovými souboji. Co je na tom divného?
  • Mám po maturitě a ráda bych si moc zahrála nějaké Dungeon RPG, nenapadá vás něco?
    Titan Quest, Diablo, NOX jsem hrála a všechny RPG od BioWare taktéž... Ráda bych si něco zase zahrála.
    Slyšela jsem o nějakém Path of Exile, ale nejde to nainstalovat, je to prej uzavřená beta :-(( Ale vypadá to krásně.
    Děkuju :))
    • Mimochodem, píšeš, že jsi hrála diablo...to znamená i dvojku a trojku (která vyšla asi před 14 dny)?
      • Nene, trojku jsem ještě nehrála. Kdybych nehrála ani předešlou jedničku a dvojku, tak bych tu trojku ani nechtěla. Nelíbí se mi tam ty postavy, ale zase mám od dvojky oblíbenýho Barbara a ten tam naštěstí je :-))

        Teďka jsem našla nějaký Battle of the Immortals, je to Online RPG, tak uvidíme.
        Jinak jsem taky koukala na LOKI, ale nevím. Asi to nebude nějak zábavný.

        Na to Path of Exile posílaj Klíče? Tak to se zkusím registrovat a uvidíme, ty to hraješ?
        • MidnighT91
          Jarmilko jestli ti nevdí hrát s lidma online tak zkus http://www.drakensang-online.cz/ já si řekl že tím zabiju čas při čekání na jinou hru a dost mě to chytlo je to v podstatě online Titan Quest však se podívej sama... Ps je to Free to Play takže po registraci můžeš jít rovnou hrát...
          • Tak jsem dneska sprovoznila tu Magicku a je to vážně legrační, ale těžký. Dala jsem si normální obtížnost a furt umírám :-))
            Ale je fajn, že tam je strašně moc možností a vlastně nikdo nikoho nenutí dělat to, nebo to. Teďka jsem zabila toho prvního bosse, toho hada.. A to tak, že jsem dělala jen štíty a on do nich hlavou vždycky naletěl :-PP
            • Jo, musíš přijít na pár kvalitních kombinací (ať už útočnejch kouzel, tak brnění nebo min), pak je to celkem v pohodě. A taky neuškodí sehnat někoho do coopu, můžete se vzájemně oživovat.
          • Drakensang Online jsem taky krátce zkoušel...kromě těch strašně generickejch questů je na tom nejvtipnější ta šílená cenová politika. Zlaťáky jsou skoro k ničemu, i blbý lektvary si musíš kupovat za měnu z cash shopu, to samý upgradování výbavy apod. Navíc ty ceny jsou naprosto brutální, není výjimkou, že třeba nějakej obyčejnej meč stojí v přepočtu 60 eur apod.

            Na začátku to nevadí, ale jak se dostaneš dál, tak je evidentní, jak jsi do mikrotransakcí tlačenej a bez nich to skoro nejde (pokud nejsi ochoten hodiny a hodiny grindovat)...
            • MidnighT91
              GlaDOS jo nechápu co proti Tactics lidi měli osobně jsem ho dohrál tuším 6x a pořád si ho rád zahraju ať už na tahy nebo bez nich...
          • Nevím, hrála jsem to chvilku s bráškou a vůbec mě to nechytlo. Všude běhalo X lidí. Vypadalo to podobně jako Diablo 3, to jo.. ale přišlo mi že se to vůbec nikam nepohybuje. Chodila jsem různý dungy a Questy stejný, furt jen přines tohle. Zajdi tamhle.
            Kdyby tam byla nějaká rozdílnost mezi lidma, ale všichni tam mají to samé a a překážejí
            • GlaDOS
              MidnighT91: Jsem rád že jsem našel někoho dalšího kdo si myslí, že Fallout Tactics byl parádní. Ale Planescape: Torment bych moc nedoporučoval. Sice je to jedna z nej her, co jsem hrál ale boj je tam spíše do počto a do dungeonovek bych to moc neřadil.
            • MidnighT91
              Jestly ti nevadí stáří dané hry tak Icewind Dale 2 + datáč Heart of Winter shledávám naprosto perfektním... Taky můžeš zkusit Baldurs Gate, Divine Divinity, Dungeon Siege I, II, III, a jestly ti nejde vyloženě o fantasy můžeš zkusit Fallout 1, 2 (první dva díly nepřekonatelné tahové legendy) každopádně Fallout Tactics je, ačkoliv si to spousta lidí nemyslí taky geniální a jako první umožňoval vypnout tahy a hrát realtime... Dále je tu Planescape: Torment, Neverwinter Nights, The Temple of Elemental Evil nebo Sacred... Doufám že ti to pomůže...
        • Jo, dostal jsem klíč už před časem, když probíhalo pár free weekendů. V betě jsou jen první dva akty, při releasu open bety by měl přibejt třetí. Zároveň se resetujou charaktery a jejich výbava, takže pokud dostaneš klíč, nemusíš se na postup moc upínat, stejně za pár tejdnů začnou všichni s čistým štítem.

          Path of Exile zatím zoufale schází rozmanitost layoutu lokací a variabilita nepřátel. V tomhle je třeba Torchlight 2 mnohem lepší. Snad se to do releasu trochu zlepší...
          • tak asi ne za par tydnu neudelaji nove nepratele ani lokace, vypada to na epic fail *11*
            • Tak nemyslím, že by to celý předělali. U nepřátel jde spíš o nějakou zajímavější AI, co se týče lokací, tak jsou náhodně generovaný a chtělo by je to trochu oživit, přidat pár nějakejch skriptovanejch překvapení a podobně. Navíc jde taky o to, jak bude vypadat třetí akt, kterej dělaj už docela dlouho a měli čas na to, aby do něj zapracovali feedback z bety.
    • Path of Exile by někdy ke konci června (či začátkem července) mělo přejít do veřejný bety. Zatím se můžeš zaregistrovat a třeba budeš mít štěstí a přijde ti ještě před tím closed beta klíč (každejch pět minut jde jeden náhodnýmu uživateli).

      Už zde byla zmíněná Magicka, kterou rozhodně doporučuju. Není to RPG, nevylepšuješ postavu a ani nemáš inventář, ale bojovej systém spočívající v kombinaci různejch živlů je naprosto fantastickej.

      A navíc jsme v threadu o nový hře od larianů, tak nemůžem zapomenout zmínit Divine Divinity a Beyond Divinity.
    • Asi počkej do prázdnin na Torchlight 2 pokud vyjde. Teoreticky do té tvé specifikace může spadat i Magicka, i když je to trochu něco jiného. :)
      • A jak mám tu Magicku spustit? Spustím jí, najede mi logo a pak mám černou obrazovku :-((
      • Kr.Pa
        co se tyce magicky, je to 50 na 50
        50% hrajes a dalsich 50% se smejes *1*
    • p.s. kdybys chtela klasicke rpg tak napiš, rad ti sem hodim nejaky seznam kvalitnich rpg-ček co vyšli za posledni dobu *4*
    • myslím že máš trochu zmatek v žánrech, každopadne ted vyšlo nové diablo, když si to hrála, zkus treba Torchlight. To jsou akční rpg. Pokud myslíš klasicke dungeony, tak nedávno vyšel Legend of grimrock, je tady i recenze
      • Tak jak se jmenují ty rpg jako Diablo, Torchlight a Titan Quest? Jsem myslela, že to jsou Dungeon RPG. Prostě aby se to hrálo podobně jako Diablo..
        Když mi sem dáš nějaký tvoje tipy tak budu ráda :-PP
        • zvykne se to označovat jako akční rpg, nebo hack&slash rpg *3*
          Tak zrovna v tom žánru se moc nevyznám ale lidé tady v diskuzích chválili Torchlight a ted vyšlo Diablo 3, to je asi nejlepší v žánru momentálne hrála jsi to?
          • Diablo 3 mi ještě nedošlo :-(( Prej problémy s dodavatelem, tehdy mi právě bráška k narozkám koupil pře-objednávku Collectors Edition Diablo 3, a prej jim nedošla ještě další "nadílka", tak jen čekám a čekám a smutně koukám :-((
            Torchlight jsem hrála, Magicku jsem včera nainstalovala, ale nejde mi spustit, najede mi to. Ale mám černej obraz, tak netuším co stím :-((
            • jinak bych poradil zrušit predobjednavku a stahnout to diablo ze stranky blizzardu, ja to tak udelal a všechno šlo bez problemu. Ale pokud mas objednanou collectors edici a jde ti o ty knížky a veci kolem, tak neostava než čekat...
  • Vidlec
    Izometrie? Starý Age a CaC byli izometrický, tohle je 3D vymodelovaný...
    • GlaDOS
      Když se píše izometrický, vždycky se tím myslí pohled a ne zpracování grafiky.
    • V tomhle případě bych to bral jako slovíčkaření, všichni ví jak to autor myslel. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit