Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to peter poláček:
    ohladom Dragon Commandera ich na E3 poriadne prevetraj! (tá hra je mojím očakávaným čiernym koňom už poriadne dlho...)
    • MrSanta
      Doporučil bych přesvědčovací kombinaci v podobě slivovice a pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampama *1*
      • presne tak som to myslel *2*
  • MickTheMage
    Tahove suboje! Yes!!! Mimochodom, farebna stylizacia naznacuje, ze sa chce Swen Vincke and Co. skutocne priblizit Ultime VII (nielen hratelnostne, ale istym sposobom aj vizualne +/-). Nehladiac na to, ze tahove suboje su odmena pre pamatnikov a hardcore RPG publikum :) Osobne som na to velmi zvedavy. Potencial tam je.
    • Je to predevsim odmena pro milovniky tahovych souboju.:-) Nemyslim si, ze by byl tahovy soubojovy system zalezitosti jen pro pametniky nebo hardcore hrace.
  • MrSanta
    Tahové souboje py*o *15*. Pastelky vůbec nevadí. A ta automaticky volená odpověď taky zní zajímavě. Hlavně to nezorat, už se těším na další infos z E3.
  • divinity :jedna výborná vec so super hudobným podkladom...ale tej pastelkovej grafiky sa bojím... *8* *13*
  • No konecne nejaka super sprava! Divine Divinity aj Ego Draconis mali svojske caro a boli hodne zabavne aj napriek tomu ,ze to nebol technologicky olymp ...a prave to je dolezitejsie ako dnesne trendy nudnych koridorovitych fimeckov. Ak ostanu verni svojmu stylu tak sa mame na co tesit. Go Larian!!!
    • A co teprve Dragon Commander, to bude správná úchylárna:-D
      http://www.youtube.com/watch?v=4WboFGlYcpU
  • Larian jsou borci, jen houšť.
  • MidnighT91
    Žeby konečně něco hratelného ?!?
  • Jééééé :-) A já myslel že pracují jen na nějaké RTS/RPG ze světa Divinity. :-)
  • "..., víle Amálce a samozřejmě i MĚ"
    má být "mNě"

    nazdar
  • Larian ideš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit